Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрически проблем с Маверик 2.7 ТД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електрически проблем с Маверик 2.7 ТД

    Здравейте приятели и братя по съдба ! Тия дни не ми е замръзвала печката ( не вярвам на някой да му е замръзнала на 30 С ), но имам друга болка - като карам всичко е о.к.,но като загася прави пълно късо и оставам без токове. Печката е Форд Маверик 2,7 ТД. Някой имал ли е подобен проблем ? Извинявам се, че променям темата, но за да не откривам 101-ва нова тема. Направо не знам какво да правя, едвам се прибрах от 30 км без никакви тоци - включително без зареждане - както я загасих и умря. Но я гледах и установих със сигурност - прави голямо късо при ГАСЕНЕ на двигателя. А иначе доста добра си е печката. Ама сега е паметник. Предварително благодаря ако някой има идея !
    П.П: Въпрос към мод-те : аз имам ли право да кача някоя и друга снимка ?

  • #2
    От: Електрически проблем с Маверик 2.7 ТД

    Здравейте Терановци и Маверикци ! Много благодаря за обстойната информация, с която ми помогнахте много. Благодарение на вас ( и най вече на мен Джугана вече бръмчи и вчера издърпа някакво закъсало MITSU OUTLANDER ( хубава лимузина, ама много ниска- бърза да ляга по корем ). Та да ви разскажа за проблема - късото си го намерих, както се намира късо. Но по-важното е - на тези коли под акумулатора под всички клеми най-отдолу Върху калника има един силов бушон,който като изгори оставаш без тоци и ти работят само : стартер, реле за запалване на двигателя и ПРЕДНИ фарове. НО нямаш : загряване на свещи и ЗАРЕЖДАНЕ ! Така че когато ти изгори силовия бушон трябва да се прибереш веднага, на другия ден е късно. Но все пак ако не беше този силов бушон щях да викам пътна помощ на 10 км черен път (като пари какво ли щеше да е ? ).Та такива работи с тия джуганчета

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X