Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Велосипеди Oryx?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Велосипеди Oryx?

    Аз от моето Кросче съм си доволен, но нямам база за сравнение. Към момента съм му навъртял около 2800 километра и не съм имал проблеми. Все пак е от по - евтините модели - GRX. За другия сезон мисля да се оборудвам с RAM XC one 1.1 XL. Поне за сега на това съм се спрял.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #17
      От: Велосипеди Oryx?

      А защо искаш да замениш кроса, след като си доволен от него? Аз също се заглеждам по някои модели на крос и за това питам.
      Subaru Legacy 2.5
      Suzuki GS500 E

      Коментар


      • #18
        От: Велосипеди Oryx?

        Ами, ако изключим, че е по - нисък клас на Крос и като цяло за колело. Проблеми никакви съм нямал! Конкретно в случая GRX 7 29' може да е дърво, не мога да направя сравнение, не съм карал друго, но съм доволен като здравина, а и на мен си ми е удобно.
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • #19
          От: Велосипеди Oryx?

          В едно колело освен компонентите, основен фактор е и рамката с нейната геометрия. Без да съм задълбавал в портфолиото на Крос, рамките на различните им модели изглеждат еднакво. Примерно рамка на Extreme Pro с цена почти 3 бона изглежда подобна на рамката на Euohoria, което е доста по-евтино. Някои други бългаски производите подхождат по-правилно в това отношение, но е възможно и да са позиционирани по-високо ценово.. не съм правил подробно проучване на пазара.
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #20
            От: Велосипеди Oryx?

            Всичкото хубаво, ама в случая моето е 480 лева, така че за тия пари ми е таман. Сега да беше 4-5к. Да му диря колая... на RAMа, ще го дирим
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • #21
              От: Велосипеди Oryx?

              Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
              Всичкото хубаво, ама в случая моето е 480 лева, така че за тия пари ми е таман. Сега да беше 4-5к. Да му диря колая...на RAMа, ще го дирим[
              Ми виж тогава и truriders-a.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #22
                От: Велосипеди Oryx?

                Гледам, ама сайта им нещо, не работи с акъла си последно време.. инак най - вероятно ще търся Рамче твърдак.
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X