Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Велосипеди Oryx?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Велосипеди Oryx?

    След като си взех Cross, от който бях доволен, докато не се качих на Shockblaze и осъзнах, че кросчето е дърво, започнах да търся ново колело. Хвана ме яд, че така защитавах марката Cross, а не бях прав. Бях се спрял на Shockblaze, гледах Ram, Pulse, но разбрах за Oryx. Частите са същите като на Рам, доколкото четох, създателят на Ram и Oryx е един.
    Поръчах си 29'' и вече е при мен. Частите нямат нищо общо с на Cross и Shockblaze, а за твърдак вози доста меко.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:real_9df3ec327e4bfe7cf235a1b6f117529bcadf6e59.jpg
Прегледи:1
Размер:734.4 КБ
ID:6137350
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    Re: Велосипеди Oryx?

    Честито, безаварийно да си го ползваш Радо.

    Коментар


    • #3
      От: Велосипеди Oryx?

      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
      ...за твърдак вози доста меко.
      Напомпай си гумите
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #4
        От: Велосипеди Oryx?

        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
        След като си взех Cross, от който бях доволен, докато не се качих на Shockblaze и осъзнах, че кросчето е дърво, започнах да търся ново колело. Хвана ме яд, че така защитавах марката Cross, а не бях прав. Бях се спрял на Shockblaze, гледах Ram, Pulse, но разбрах за Oryx. Частите са същите като на Рам, доколкото четох, създателят на Ram и Oryx е един.
        Поръчах си 29'' и вече е при мен. Частите нямат нищо общо с на Cross и Shockblaze, а за твърдак вози доста меко.
        [ATTACH=CONFIG]929061[/ATTACH]
        А,каква е цената ,ако искаш да споделиш.
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • #5
          От: Велосипеди Oryx?

          Честито и безаварийно! Лека полека ще се качиш на колело
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            От: Велосипеди Oryx?

            Благодаря ви. И аз си мисля, че лека-полека ще се кача на колело.
            Цените за този модел варират от 815 до малко над 1000 лева. Който иска, мога да му пратя сайт, защото тук ще си е реклама.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #7
              От: Велосипеди Oryx?

              Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
              ... а за твърдак вози доста меко.
              IMHO, въобразяваш си. Да знаеш, че има твърдаци в доста извратен клас, които съм пробвал и те са си ....ъъъ твърдаци:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:canyon.PNG
Прегледи:1
Размер:273.1 КБ
ID:5765747

              Коментар


              • #8
                От: Велосипеди Oryx?

                Честито и от мен.
                Един въпрос- къде го караш?
                За шосейка, това не става. Маунтингбайк не е, да не говорим за спускач. Градско колело... няма кошничка за покупки и багажник.
                Принципът е един и същ, независимо дали става дума за компютри, апарати за кръвно налягане, коли, колелета... Какво ще правиш с тях?
                Мойта последна шосейка я купих за 80 кинта (криви шини, без колодки, без половината жила...) плюс около 280 вкарани от мен като подобрения. С моите 90 кила мога да ти гарантирам, че ще те озоря ако тръгнем с теб от Троян до Ловеч, примерно.
                Колелото от снимката- ок, това е днешното колело, това е дизайнът, това е върхът. Колелото за всичко и за нищо.
                Тааааа, за какво го ползуваш?
                Заяждам се, естествено.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #9
                  Велосипеди Oryx?

                  Този Орикс не е ли скъпа марка на Пловдивските Лидер?
                  Като Лидер не съм очарован от марката.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Велосипеди Oryx?

                    Абе някой продавали КТМ велосипеди в България?
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • #11
                      От: Велосипеди Oryx?

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      ...Маунтингбайк не е...Тааааа, за какво го ползуваш?...
                      И какво е маунтийн байк според теб? Иначе въпросът ти е уместен.

                      А иначе към титуляра на темата - не се хвърляй от крайност в крайност! В предната тема възхваляваше Cross абсолютно без основание, сега ги плюеш за сметка на това тук със същото основание... Нито Crossa е толкова зле, нито това е върха на джанката! А без бюджет да сравняваш е абсолютно безпредметно.
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Велосипеди Oryx?

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Абе някой продавали КТМ велосипеди в България?
                        Да. Мога да ти пратя сайт на лични ако проявяваш интерес. В Русе.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Велосипеди Oryx?

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Честито и от мен.
                          Един въпрос- къде го караш?
                          За шосейка, това не става. Маунтингбайк не е, да не говорим за спускач. Градско колело... няма кошничка за покупки и багажник.
                          Принципът е един и същ, независимо дали става дума за компютри, апарати за кръвно налягане, коли, колелета... Какво ще правиш с тях?
                          Мойта последна шосейка я купих за 80 кинта (криви шини, без колодки, без половината жила...) плюс около 280 вкарани от мен като подобрения. С моите 90 кила мога да ти гарантирам, че ще те озоря ако тръгнем с теб от Троян до Ловеч, примерно.
                          Колелото от снимката- ок, това е днешното колело, това е дизайнът, това е върхът. Колелото за всичко и за нищо.
                          Тааааа, за какво го ползуваш?
                          Заяждам се, естествено.
                          Първо, благодаря. За шосейка не става, за маунтинбайк- горски пътеки и средни спускания, става. За спускач не ставало? Ела догодина на Мега Ендурото в Троян, да видиш дали няма да го изстрелям надолу с все колелетата за Downhill. И аз си мислих, че всичко е до колелото, докато един приятел с колело за спускане не ми разказа, как по Витоша Рам 29ка ги е убил на спускането. Та принципът е един и същ, прав си. Не е важно какво караш, важното е да има гъз, който да натиска. Няма значение дали си с джип, или с колело.
                          Докарай твоята шосейка, за да се пробваме от Троян до х. Дерменка? До паметника на Беклемето ще си пръв, ами после? Това имам предвид. Карам го по асфалта, карам го и по гората, разхождам кучето с него, ходя до магазина с него, ходя по балкан с него. И върши повече работа от шосейката, защото шосейката е само за пътя, а downhill колелетата- трябва да ги качвам на багажника на колата и да ходя на Боровец с лифта, защото за въртене не стават. Те стават де, ама трябва да си мазохист.
                          И аз се заяждам.

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Този Орикс не е ли скъпа марка на Пловдивските Лидер?
                          Като Лидер не съм очарован от марката.
                          Съвместно между Рам и Лидер.

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Абе някой продавали КТМ велосипеди в България?
                          Може и да имат вносител.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • #14
                            От: Велосипеди Oryx?

                            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                            Да. Мога да ти пратя сайт на лични ако проявяваш интерес. В Русе.
                            Ако имаш предвид Никодим, той остана само на Крос.
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • #15
                              От: Велосипеди Oryx?

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              Ако имаш предвид Никодим, той остана само на Крос.
                              Не, имам предвид Стефан.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X