Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Друг двигагател на Киа.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Друг двигагател на Киа.

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Андро, ще ми извиняваш, но между 20 годишна Кия и 20 годишен Мерцедес общото е само ъъъ нищо

    ПП Цецо ме е изпреварил
    Само аз ли си мисля, че по-важното в случая са моточасовете и обслужването навреме, а не годините.
    Без значение на марката и модела.
    Едно е при такси карано на 3 смени 20 г. и съвсем друго при трета кола вадена от гаража от дъжд на вятър.

    Коментар


    • От: Друг двигагател на Киа.

      Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
      Та накратко за Гецата - ако са те изпреварвали точно такива Сузукита, то е до задкормилно устройство.
      Ще трябва да пробвам и аз една такава та да придобия представа. един съсед си докара такава англичанка и ще я тествам при първа възможност.

      А иначе Пенчо е много прав относно обслужването, при нас пристигат когато вече идват за ремонт и не им се занимава да харчат пари капиталистите. Те просто си купуват следващата нова кола.

      Коментар


      • От: Друг двигагател на Киа.

        Тези дни ще взема двигател, дизелов естествено, със скорости раздатка, преден и заден мост и още малко чаркалак от една КИЯ. Ще направя шаблон на блока за да се види какъв мотор ще пасне най-лесно. Като направя шаблона ще го снимам и кача тук, за да може който има желание да търси подходящ донор с най-малко преправяне.
        А след нова година ми пристига един 5.7 със авт. скорости и направо ме сърбят ръцете за един брутален поект, но това времето ще покаже. Нова година-нови идеи и може би ......

        Коментар


        • От: Друг двигагател на Киа.

          Не е ли по-добре,като ще се търси и сменя дизеловия мотор на КИА,направо човек да си вземе едно Терано 2.7 или 3.0 и готово.

          Коментар


          • От: Друг двигагател на Киа.

            Не е същото, аз терано си имам къса база, на 31-ци, 2.7 стария мотор. Като танк е. Друго си е да караш Кия с нещо по-така под капа и да изненадваш. Но двигателя от тераното ще пасне добре в коша на Кията. Мерил съм го.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X