Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Друг двигагател на Киа.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Друг двигагател на Киа.

    Цецо, целия донор фиат е 500€
    като върнеш тенекиите в надин и продадеш моторчето за задната чистачка си на 0. Ако продадеш и моторчето за предната и си направо напред
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #77
      От: Друг двигагател на Киа.

      Ако може марките Фиат и Форд да не се споменават,че само лоши спомени от тях.
      Дано никой не се засяга,че такова ми е мнението.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #78
        От: Друг двигагател на Киа.

        Карал си жтд?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #79
          От: Друг двигагател на Киа.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Цецо, целия донор фиат е 500€
          като върнеш тенекиите в надин и продадеш моторчето за задната чистачка си на 0. Ако продадеш и моторчето за предната и си направо напред
          Тука малко ни 'Фана за мезе...желязото беше паднало доста на вторични

          Ударена A4 110к.с, има и за под 500€, само че там доста повече неща могат да се продадат ако са здрави, и то за добри пари. Така че все тая. Като работата по слагане на мотор от Ауди (или Пасат b5), вероятно ще е по-малко.

          ПП: А и при мен си има чисто идеологически причини против комън рейл.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #80
            От: Друг двигагател на Киа.

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Карал си жтд?
            В интерес на истината,не съм.Не се обиждай,просто не ги любя като марка.
            Както и много други марки коли или джипове.
            Киата си иска един дв, 1.9 тди 110-1300кс. и нищо повече.
            Другите агрегати ще понесат това натоварване,съм сигурен.
            Трябва да е просто и дуракоустойчиво,нищо друго.
            Последно редактирано от georgipetkov64; 08-09-17, 15:54.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #81
              От: Друг двигагател на Киа.

              Да бе, фиат обикновено правят боклуци. Но имат добри попадения, а жтд специално е сред най-добрите. То не е случайно че практически всички комънрейли са точно това, независимо от заводските означения.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #82
                От: Друг двигагател на Киа.

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Да бе, фиат обикновено правят боклуци. Но имат добри попадения, а жтд специално е сред най-добрите. То не е случайно че практически всички комънрейли са точно това, независимо от заводските означения.
                Комънрейла не влиза в представата ми,за прост и дуракоустойчив двигател.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • #83
                  От: Друг двигагател на Киа.

                  Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                  Комънрейла не влиза в представата ми,за прост и дуракоустойчив двигател.
                  jtd обаче се е прославил точно като такъв.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Друг двигагател на Киа.

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    jtd обаче се е прославил точно като такъв.
                    Възможно е,не съм запознат.
                    Получих отговор на въпросите си,и няма смисъл да пиша повече.
                    Благодаря,на всички!
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • #85
                      От: Друг двигагател на Киа.

                      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                      Възможно е,не съм запознат.
                      Получих отговор на въпросите си,и няма смисъл да пиша повече.
                      Благодаря,на всички!
                      и кво, ще сменяме ли мотора
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #86
                        От: Друг двигагател на Киа.

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        и кво, ще сменяме ли мотора
                        Бях писал,за сега не.Ако имах 5-6к лв. които не ги знае жената,на драго сърце скачам на друг мотор.
                        Дано някой друг се прежали,преди мен!
                        Лично на мене,двигателя ми струва около 5000лв.Това след основен ремонт,и няколко глави.
                        От там тръгна всичко,за смяна на двигателя.
                        От днес съм с нови гуми и лифтната и мисля да я карам.Пък да видим кой кого ще умори,тя мене или аз нея?
                        А,нямаше да пиша повече.
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • #87
                          От: Друг двигагател на Киа.

                          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                          Лично на мене,двигателя ми струва около 5000лв.Това след основен ремонт,и няколко глави.
                          От там тръгна всичко,за смяна на двигателя.
                          Сега вече темата стана стойностна!
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Друг двигагател на Киа.

                            Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                            Лично на мене,двигателя ми струва около 5000лв.Това след основен ремонт,и няколко глави.
                            От там тръгна всичко,за смяна на двигателя.
                            А,нямаше да пиша повече.
                            Значи е оправдано. Нова глава какви пари е за този мотор?
                            Втора ръка, ясно че ги нЕма много, а и трябва много късмет да е читава.
                            Ако някой пробва първо с калпавата втора ръка, и после с нова, сметката може и да доближи цитираната за смяна мотор.
                            Като както Търтея даде идея, с цял изгоден донор, основните части може да дойдат и за без пари. Гледах ударени(или бангьосани) А4 за по 600-800лв, със здрав мотор. Продава се каквото може и мотор с оборудване идва за без пари. Скоростите на Аудито са около 200 кинта. Брони, капаци, врати също държат цени. Разни дреболии, табло, щора в багажника, и подобни са по 40-50 кинта, някоя и друга джанта... А може да се вземе и B4, но там са само 90 коня, като ги има и с първите варианти на мотора с различен дебитомер, и различно (като номер и несъвместимо с новия комп) ГНП и компютър. 90 коня има и на A4 и Пасат B5, по-добре от тях отколкото Ауди B4.
                            Те ти друга сметка - донор без пари, и до към 2500 -3000 би трябвало да се включиш.
                            Не че е лесна работа да излезеш на нула от донора, трябва време и условия. А и за документите никой нищо не каза колко излиза да се узакони.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • #89
                              От: Друг двигагател на Киа.

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              Сега вече темата стана стойностна!
                              Е,сега ще стане интересно.Най-малко 10 човека ще ми кажат, че нямат такива проблеми!
                              Мога да им отговоря предварително,педала за газта е за натискане!
                              Ако бяха ограничили оборотите на 3500 за дизела,нямаше да има проблеми!
                              пп:Малко извън темата,в момента на работа карам едно Волво 500кс.самосвал автомат.
                              Има нещо като режим спорт,сменя предавките на 2000об.и това до обяд,че бях на червения килим.
                              Така си карах и Сканията ръчка,само попитах защо съм в първите 4 по разход на гориво?
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • #90
                                От: Друг двигагател на Киа.

                                Добре де (Цецо и Пепи ),Вие хубаво ги предлагате тези два страхотни двигателя,само не разбирам защо НИЩО не споменавате за скоростните им кутий ? Сега ако темата е само спам, добре.Иначе КОЙ точно от двата двигателя има скорости за задно предаване с кардан ?Ако ще се правят "фланци",моля споделете КОЙ точно ще се заеме да ги изработи ? Въобще не се заяждам,тези уточнения биха били от полза и за други подобни "идейни проекти".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X