Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руски гуми forward safari 530 за Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Руски гуми forward safari 530 за Терано

    Здравейте, идва зима и съм се насочил към тези гуми, дайте мнение?
    Как са на сняг, лед?
    Шума поносим ли е?
    Трябва ми гума за шосе през зимата, за в гората си имам друг джип.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

    За сняг,лед-перфектни!
    Шумят,но поносимо.
    Тежки за размера си, взимат доста баланс....-все типични неща за руска гума,но за проходимост в зимни условия,пак казвам-много добри!!!


    Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • #3
      От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

      Колега виж и И-502 в размер 225/85/15 мисля, че ще ти свършат работа, но все пак е по тежка гума и носи повече баланс. За тази цена са добри гуми

      Коментар


      • #4
        От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

        Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
        Здравейте, идва зима и съм се насочил към тези гуми, дайте мнение?
        Как са на сняг, лед?
        Шума поносим ли е?
        Трябва ми гума за шосе през зимата, за в гората си имам друг джип.
        Според мен тези гуми не стават за шосе, поне за мен са доста шумни на шосето.

        Мой колега от една година си кара "Терано"-то с тях, къса база, ами шумни са на сух асфалт и то доста. Тъй като джипа му се ползва основно за лов обаче, него това не го притеснява особено. Мисля, че щом джипа ще се кара само по шосето, по-удачен вариант ще са си чисто зимните гуми.

        Коментар


        • #5
          От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

          Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
          Колега виж и И-502 в размер 225/85/15 мисля, че ще ти свършат работа, но все пак е по тежка гума и носи повече баланс. За тази цена са добри гуми
          Карам 3-та година ежедневно с И-502.
          Навъртял съм им почти 60 000!!!
          Не съм очарован.....-грайфера за тези километри почти не е намалял,като дълбочина......-(бързо се втвърди).
          Първата година се държаха прилично на мокро,втората клоняха към зле,сега вече са си честно казано опасни!
          Не ги препоръчвам за Зимата....-по никакъв начин не могат да се мерят с модела Сафари-530!

          Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • #6
            От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

            Първоначално публикуван от ddd_dancho Преглед на мнение
            Според мен тези гуми не стават за шосе, поне за мен са доста шумни на шосето.

            Мой колега от една година си кара "Терано"-то с тях, къса база, ами шумни са на сух асфалт и то доста. Тъй като джипа му се ползва основно за лов обаче, него това не го притеснява особено. Мисля, че щом джипа ще се кара само по шосето, по-удачен вариант ще са си чисто зимните гуми.
            Нещо друго да препоръчате за тези пари?
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • #7
              От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

              Срещу 50 тина лв. повече hankook dunapro ATM.Страхотна гума
              "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
              0878739299

              Коментар


              • #8
                От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

                Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                Нещо друго да препоръчате за тези пари?
                Аз си взех "Гудиър Вранглер Дуратрак", това ще ми е първа зима с тях. Не знам дали е разрешено да посоча цената и фирмата, ако трябва ще ти пратя ЛС. Цената им беше малко по-висока от посочените от теб руски гуми, но мисля, че за моя начин на ползване на "Терано"-то това ще е оптималния вариант за мен.

                Поздрави!

                Коментар


                • #9
                  От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

                  Сафарито са идеални за сняг. Но на шосето са наистина доста шумни. Аз ги карам целогодишно, но повечето по черно и правя малко километри. На сняг са зверове. Не са твърди и могат да се карат на по-ниско налягане. Аз на 1,6 ги карам. По-леки са от повечето кални регенерати, но наистина вземат доста баланс.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

                    Първоначално публикуван от ddd_dancho Преглед на мнение
                    Аз си взех "Гудиър Вранглер Дуратрак", това ще ми е първа зима с тях. Не знам дали е разрешено да посоча цената и фирмата,...
                    Посочвай смело, без да пускаш линк към сайта им. Само името на фирмата, размера и цената.
                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • #11
                      От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

                      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                      Посочвай смело, без да пускаш линк към сайта им. Само името на фирмата, размера и цената.
                      Фирмата е "Агрима" в гр. Плевен, размер 235х75х15, взех ги за 159 лева на гума, към момента цената е 175.20лв за гума. Оказаха се изключително коректни, полагаше ми се безплатен монтаж, но бях без джипа, а с другата ми кола, та на гаранционната карта написаха с печат, че общо взето, когато и да дойда ще ги монтират безплатно, което определено ме впечатли.

                      Като цяло, мненията за "Гудиър Вранглер Дуратрак" ги намирах тук във форума, както и в разговори с двама-трима мои познати, ползващи същите гуми, след около два месеца ще си покаже дали съм взел правилното решение .......

                      П. П. Между другото, аз също позаглеждах руските гуми, но при тази цена на Дуратраците .......

                      Коментар


                      • #12
                        От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

                        Дуратрака определено е по-добрият избор за асфалт.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

                          За нексън имате ли някакви мнения, тук един "специалист" много ми ги нахвали. Гледам бюджетни решения, с джипа минавам около 3 000километра годишно.
                          Прикачени файлове
                          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                          Коментар


                          • #14
                            От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

                            Карал съм зимен Нексен на леката кола преди години и бях доволен. Друг модел бяха някакъв, но се държаха добре зимата. Откраднаха ми ги от мазето...
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Руски гуми forward safari 530 за Терано

                              Говорих с един познат, който си беше взел такива гуми, руски. Каза ми, че трябвало да се регулира предницата с тези гуми, иначе били добри.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X