Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за gps устройство от диверсант

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за gps устройство от диверсант

    До преди месец държах колата си в гараж под наем, но се скарахме с наемателя и сега се налага да стои пред блока. Знам, че в квартала преди месеци имаше много кражби на коли и се притеснявам. Обмислям идеята да си сложа gps устройство. Спрях се на няколко модела от диверсант. Някой поръчвал ли е от там? Приемам всякакви препоръки.

  • #2
    От: Мнения за gps устройство от диверсант

    Според мен по-удачен вариант е да си сключиш договор с Виваком например инсталират ти гпс тракер карта с интернет и ще може да си следиш колата когато искаш. А срока но договора винаги може да се прекрати с последните излезнали промени в закона (3 месеца неустойки и толкова) . Това е мое мнение не го налагам на никой че е най-правилното .

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за gps устройство от диверсант

      Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
      .... А срока но договора винаги може да се прекрати с последните излезнали промени в закона (3 месеца неустойки и толкова) . ...
      Трябва да се имат предвид новите уловки на операторите...
      От рода сключваш договор за 100лв/месец, като ти правят отстъпка 80% и реално плащаш 20лв... (числата са напълно условни)
      Е да, но ако решиш да прекратиш договора - неустойките са ти три месечни вноски, ама по цената без отстъпката
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за gps устройство от диверсант

        Да, така е и трябва да се знае. Мобилните кожодери са много изобретателни.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за gps устройство от диверсант

          Ако разчиташ да си опазиш колата с такъв тракер просто забрави.В предишната фирма бяхме абонати на
          Вивафлийт услуга предлагана от оператора Виваком.Крайно ненадеждно като техника,показва често грешни данни,преодолява се лесно от технически грамотен човек,лекува се лесно и със "тапа" от алиекспрес за 50-тина пари от американските.Не работи в подземни гаражи със сигурност,че и в надземни такива с добра екранировка.Самите монтажници от фирмата споделиха,че не е никаква защита от кражба,слагат го залюхани фирмаджии дето си мислят,че ще си решат проблема с неплащането на шофьорите и съответните съпътстващи "течове" на гсм... Загубена кауза,направи си каско в читава компания по-добре.

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за gps устройство от диверсант

            Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
            Ако разчиташ да си опазиш колата с такъв тракер просто забрави.В предишната фирма бяхме абонати на
            Вивафлийт услуга предлагана от оператора Виваком.Крайно ненадеждно като техника,показва често грешни данни,преодолява се лесно от технически грамотен човек,лекува се лесно и със "тапа" от алиекспрес за 50-тина пари от американските.Не работи в подземни гаражи със сигурност,че и в надземни такива с добра екранировка.Самите монтажници от фирмата споделиха,че не е никаква защита от кражба,слагат го залюхани фирмаджии дето си мислят,че ще си решат проблема с неплащането на шофьорите и съответните съпътстващи "течове" на гсм... Загубена кауза,направи си каско в читава компания по-добре.
            +1
            Просто не си и помисляй, че за споделените нужди това върши работа. Дори става по-зле. Мислиш си, че имаш нещо което ти помага при кражба и ставаш невнимателен и започваш да пренебрегваш много по смислени полезни мерки. Опита ми е с няколко хиляди такива нещица от найси и няколко производителя. А относно гаража..... идея си нямаш колко по удобно се работи в гараж понякога.
            GPS системи https://www.easytracking.bg/
            Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

            Коментар


            • #7
              От: Мнения за gps устройство от диверсант

              В допълнение - приятел имат такива тракери на служебните автомобили... Добре, че се занимават с много ток, та има откъде да подадат - автомобил, оставен на паркинга за 2 седмици му трябва сериозно зареждане на акумулатора за да запали
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #8
                От: Мнения за gps устройство от диверсант

                На оператори нямам вяра...

                Коментар


                • #9
                  От: Мнения за gps устройство от диверсант

                  Не съм поръчвала от диверсант, но бях гледала в един друг магазин. Обаче истината е, че коментиращите в темата са прави - няма да свърши особено добра работа тракера - по-добре си вземи хубава камера дето ше заснеме лицето на крадеца. А и да не се вижда добре кой е извършителя, поне ще личи отвън че има камера и евентуално това щe отблъсква крадците.
                  Последно редактирано от ISG; 23-10-17, 15:14. Причина: махнат линк, за да не таксува като реклама

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнения за gps устройство от диверсант

                    До скоро отговарях за гпс система в старата фирма,ползите бяха две.

                    Първо ,като видя че автомобил се движи без запален двигател,значи паяк го носи към наказателен паркинг ,спестява ти инфарктни 30 Мин.

                    Второ,като поддръжка,си правих каквото и когато искам ,всичко беше оставено на личната ми съвест.

                    Както са ти казали колегите по нагоре,крадеца трябва да е пълен аматьор идиот,за да го спре такава система.

                    Със същия успех ,си остави смартфона в колата ,и през Гугъл използвай функция намери телефона ми.Има и други.

                    С телефона имаш дори предимство.Ако има сигнал от оператора,ще ти даде приблизително точни координати за нахождението дори без гпс сателит ,например в подземен гараж ще го локализира без проблем по гсм клетките.Това при мен работи на 100%
                    Последно редактирано от Roninn; 22-07-18, 00:27.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X