Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за хладилни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Въпрос за хладилни

    Благодаря ще докладвам в скоро време какъв е резултата

    Коментар


    • #47
      От: Въпрос за хладилни

      Здравейте, имам едно питане не е много по темата,но за да не отварям излишно нова реших да попитам тук та автора да ме извинява,че му спамя питането ми е за ел. свързване на хладилен компресор : когато свързвам компресор на хладилник трябва ли да се внимава от къде минава фазата и нулата (ляво-дясно) защото замерих някои контакти в къщи,повечето са фазата от ляво но имаше и от дясно и си мисля,че фазата е правилно да минава през релето което управлява пусковата и работната намотка та проблем ли ще е ако са разменени!?

      Коментар


      • #48
        От: Въпрос за хладилни

        Имам един въпрос относно свързване на компресора на хладилник към ел.мрежата и за да не пускам излишно нова тема реших да попитам тук извинявам се на автора на тази за спама ! Та въпроса ми е следния:когато свързвам компресор на хладилник трябва ли да се внимава от къде минава фазата и нулата (ляво-дясно) защото замерих някои контакти в къщи,повечето са фазата от ляво но имаше и от дясно и си мисля,че фазата е правилно да минава през релето което управлява пусковата и работната намотка та проблем ли ще е ако са разменени!?

        Коментар


        • #49
          От: Въпрос за хладилни

          Според мен няма значение , защото в България почти не се използват контакти с фиксиращ щифт (или там както се казва ) при, които щепсела може да бъде включен само по един начин. Следователно както и да го свържеш ако обърнеш щепсела и всичко отива по дяволите.
          Иначе вчера един приятел дойде да запои новия компресор и хладилника сега направо мърка . Смених само компресора и дехидратора, като на компресора монтирах и сервизен вентил.

          Коментар


          • #50
            От: Въпрос за хладилни

            Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
            Благодаря ще докладвам в скоро време какъв е резултата
            Нещо интересно има ли?
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #51
              От: Въпрос за хладилни

              Не тръгна си без проблемно машинката макар , че нещо съм се подвел и вместо 48р съм и сложил 38гр фреон. Хладилника е с 5 степени , като на 1-ва степен като го проверих след 2 часа беше направил -26градуса във фризера и 7градуса в хладилника. Консумира 85-90Вата доволен съм от крайния резултат. Дори се чудя да потърся една малка кислородна бутилка с манометърите и да си направя оксиженче допадна ми работата с него макар , че за първи път работих с такова чудо

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X