Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Възстановяване на изтрита информация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Възстановяване на изтрита информация.

    Ще бъдат кратък, предвид че от приблизително 10 астрономически часа се опитвам от телефона да напиша тук, че успях някак да изтрия от същия всичко възможно - снимки, контакти, видеозаписи, съобщения и др. Успях и да му върна фабричните настройки с условието, че каквото има в паметта, ще бъде прехвърлено в SD картата. Грънци! Нищо не беше прехвърлено!

    Възможно ли е възстановяване на изгубеното?

    Хабер си нямам от тази дяволска техника и не знам какво пропускам да съобщя още, но за каквото се сетите - питайте; ще отговарям, колкото мога.

    12 часа! Не 10. 12!
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 12-09-17, 17:23. Причина: сливане на публикации

  • #2
    От: Възстановяване на изтрита информация.

    При въйфоня е лесно да си върнеш всичко ако си правиш редовно бакъп на лаптопа или на айклауда.
    Започни с марката и модела на телефона.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Възстановяване на изтрита информация.

      Първо - не записваш нищо на телефона, докато не възстановиш каквото може. Второ - вързваш телефона в режим Mass Storage към компютъра, теглиш Recuva и пускаш. Това за снимки и видео. Контактите, ако си с Андроид трябва да са се записали в акаунта ти и като синхронизираш ще се изтеглят, ако не - забравяш. Андроидът подканя да се качват и снимките. Ако си се съгласил ще се изтеглят и те. Съобщенията ги забравяш.

      ПС: Поразгледах - тази програма има опция за възстановяване на контакти и съобщения, но е платена: https://drfone.wondershare.com/andro...-recovery.html
      Може да я потърсиш някъде...
      Последно редактирано от silverfox; 04-09-17, 05:16.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #4
        От: Възстановяване на изтрита информация.

        На времето и на мен така ми обясниха,че колкото да триеш и форматираш,информацията си стои(как и къде идея си нямам) докато не запишеш нещо отгоре и.И не само ми обясниха,ами и ми възстановиха снимките и клиповете от една форматирана от мен SD карта.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • #5
          От: Възстановяване на изтрита информация.

          Информацията си седи на същото място. Операционните системи изтриват само пътя до нея от файловата структура.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Възстановяване на изтрита информация.

            Тъй като не мога да дам съвет, който да бъде полезен в момента, мога да дам съвет, който да бъде полезен в бъдеще.

            Лично аз ползвам телефон с Android ОС. Имам инсталиран Dropbox. Настроил съм го така, че всеки път, когато го свържа към WiFi, автоматично всички снимки и клипове да се качват в Dropbox-a. Освен това, когато пусна синхронизацията на телефона, снимките и клиповете допълнително се качват в Google Photos. Имай предвид, че там безплатното пространство е 15 GB, ако не се лъжа.

            Всеки път, когато снимките и клиповете ми се качат в Dropbox-а, който също така имам инсталиран и на компютъра, ръчно ги прехвърлям на твърдия диск на компютъра в отделна папка, където ги съхранявам и след известно време ги записвам на DVD дискове. Цялата процедура по качването на снимки и клипове от телефона на компютъра става много бързо и лесно.

            Друга важна информация, като телефонни номера, записвам на SIM картата. В телефона оставям само нужните номера, след което ги копирам в SIM картата.

            Всяка останала информация, което е филми, игри, музика, прехвърлям на SD картата.

            Искам само да допълня, че при прехвърлянето на телефонни номера е възможно да има загуби, т.е. има възможност да не се възстановят на 100%. Поне при мен така се случва.

            След което следва изваждане на SIM и SD картите, защото механичното премахване на носителите (за мен) е по-сигурно от това да бутна някоя настройка в телефона и да му кажа да не ги пипа. Уж умни телефони, пък понякога правят каквото си поискат.

            Както казах в началото на този пост, едва ли ще бъда полезен относно възстановяването на информацията, но се надявам да бъда полезен относно бъдещо запазване на информацията.

            Поздрави!

            Коментар


            • #7
              От: Възстановяване на изтрита информация.

              Благодаря, че се отзовахте бързо!
              Ден, или два, след като пуснах темата, телефонът спря да работи.
              Вчера успях да стигна до магазина, от който го купих и тъй като и там не можаха да го стартират, остана за ремонт.
              Успях да прежаля всичко, което замина в небитието.

              Коментар


              • #8
                От: Възстановяване на изтрита информация.

                Ако искате да възстановите данни с инструмент, действайте бързо, така че няма нови неща в телефона да запишат изтритите неща в хранилището на телефона.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X