Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да си припомним какво беше времето само преди няколко дни - яз. Огняново едно любимо местенце.

    Коментар


    • Dji от две години силно желаят да бутнат дрон пилотите към така нареченият моушън контролер, оригиналната Авата, както и Авата 2 се продават Само и единствено в комплект с него, та накрая и аз го пробвах, много интуитивна и лесна за използване играчка, Но когато накрая успях да подкарам традиционният контролер дрона литна значително по-добре Това е първият полет с нормалният контролер, вчера намерих дупка между ветроветете и дъждовете и се разходих из Райска Градина


      Коментар


      • Река Манастирска над Кирилова поляна точно до недовършените тунели

        Коментар


        • aldr
          aldr коментира
          Редактиране на коментар
          Скоро ще бъде посетено

      • Имам си аз едно любимо местенце - село Младежко в Странджа и по-точно река Младежка, която извира на няколко стотин метра от селото и се събира с други рекички в едно приказно красиво корито. Често ходя макар и да ми е далечко и вчера пак отскочих набързо, защото по прогноза този район беше единственият без вятър и дъжд и наистина времето беше чудесно, видях много красоти, видях и реката в пролетна премяна, клипчето е малко по-дълго, но там има много какво да се види, а новата играчка позволява това да се случи бързо и от различни гледни точки


        Коментар


        • Над Драгалевският манастир

          Коментар


          • След като не можахме с кутрето да се разходим до устието на Ропотамо защото било забранено за кучета видиш ли . Отидохме до Аркутино (където все още е разрешено ) и дрона се разходи над плажа, най-голямата дюна в България и устието на Ропотамо, гонейки слънчевите петна под облаците (след половин час заваля). Филмчето е дълго, но като го изгледах реших, че няма да го съкращавам защото изобилието от красиви гледки, с приятна музичка действа отпускащо и релаксиращо, поне на някой хора, за другите - превъртайте - приятно гледане!


            Коментар


            • Офелиите на Витоша, след края на ски сезона


              Коментар


              • Едно прекрасно местенце - плажа Перла. Често спирам да се порадвам на красотата на мястото, но винаги извън сезона. Май ще трябва да намаля ходенето в района преди беше заградено от тато и компания, сега се огражда със забрани, надолу към Ропотамо не можело с кучета, а мекичка си е винаги с мен, вярно трудно си намирам къде да спя, къде да ям, а сега и къде да се разхождам , но без нея не е същото

                Коментар


                • Боянското езеро огласено от оглушителният жабешки хор прекрасно местенце на 20 минути от града.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Поради нисък интерес спирам да споделям линкове към клиповете си тук
                      Който иска да ги гледа да заповяда в канала
                      Alex Markov - YouTube

                      Или на картата

                      Alex's view from above (alexmarkov.eu)

                      или ФБ

                      (1) Facebook

                      Приятно гледане и до нови срещи

                      Коментар


                      • Ще ми липсват
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • Е, няма просто ще ги гледаш на друго място

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X