Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Поглед отгоре

    Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
    Чак сега виждам темата - супер яко, благодаря! Мечтая си и аз така безгрижно да се рея из простора вместо да набивам крак по камънака, но дали ще дочакаме този момент... Поздрави!
    Като стана въпрос. Имам един дрон за продаване, защото се изнасям и ми идва излишен. Ако си мераклия звънкай

    Коментар


    • #32
      От: Поглед отгоре

      Коментар


      • #33
        От: Поглед отгоре

        Коментар


        • #34
          От: Поглед отгоре

          Може ли да споделиш за Мавика?

          От тук ли го взе или се разправя с митници?
          ЮС/ЕУ версия?
          Има ли смисъл от ФлайМор версията?
          Аварии? Знам, че гаранционно най-близко се обслужват в Германия поне за месец...но пък виждах части и в алито и в бангуда...
          Можеш ли да се довериш на обстикъл радара?
          Работил ли си по заобикаляне на "но флайт зон" ограничението?
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • #35
            От: Поглед отгоре

            Уау, много въпроси
            Ще се опитам да споделя опита си
            Купих дрона от тук, от един от вносителите. Не знам за версията каква му е, сигурно ЕУ?
            Има смисъл от големият пакет, аз се прецаках и си взех базовият и си накупих всичко от "флай море" пакета, само, че на по-висока цена Батерии си трябват, една определно Не стига, зарядното за кола е екстра (само веднъж съм го ползвал, но ме кефи), хъба е много готино нещо като имаш повече батерии!
            Не съм имал падания и аварии (за около 6-700 км и 3 месеца), но имах много софтуерни (така си мислех ) бъгове и проблеми, за щастие без да доведат до сериозен проблем. Рестатрира се гимбъла (държача на камерата) няколко пъти в полет, заедно с камерата и прекъсва филмчето, не е болка за умиране, но в началото е шашкащо, веднъж се опита да избяга, спрях го, два пъти се опита да кацне самостоятелно на 3-5 км от мен в планината .... но като си спокоен, се оправяш
            Старите фърмуери позволяваха модификации, новите НЕ!!! (а и не можеш по редовният начин да Върнеш стар!!! така, че за бога братя Не ъпгреидвайте, ако не ви се налага!)
            Аз лично на моят му махах ограничението за височина над старта, защото в планината ти трябва височина, а не се издигаш над повърхността - лазиш по байра , също така му вдигах скороста в спортен режим, в случай на силен вятър по билото да може да пробие и да се върне, както и скоростта на спускане, защото е абсурдно да ти свършва батерията а той лежерна да се спуска с 3 м/с , зоните не съм пипал, не ми се е налагало, а и не ми се иска, защото си е опасно, докато летиш не виждаш много много, на малкото екранче при това с тясно полезрение и ако не си сам.... проблем - не за теб, ти си си на земята (виж филмчето - сянката я видях месец след полета във филма, така и не съм забеляазал какво е прелетяло над мен



            Сензорите са смешка! Не съм ги изпробвал, Но като им светне слънцето в очичките и дрона спира аз лично летя с изключени сензори постоянно, както напред така и надолу, защото основно кацам в ръката - много по-лесно е, и по-безопасно за машинката (много е нисък и тревите и прахата не му се отразяват добре )

            Моят след поредният опит да кацне в планината (и не ти дава възможност да отмениш кацането!!! ) реших да му флашна друг фърмуеър и се брикна - изпратих го за ремонт в Холандия, в петък ми писаха, че са му сменили дъното и го готвят за изпращане, ако го пратят в понеделник, до петък се надявам да си е при мен, е ще изпусна златната есен, стискай палци.
            За части има много и почти всичко, но докато има гаранция ще го правят те
            А аз лично му купих кеър рефреш - нещо като застраховка от DJI - обещават каквото и да се случи при "нормални условия" и ако намериш останките (важен Факт!!!) да ти го сменят срещу дребна сума до Два пъти в течение на първата година - Препоръчва ти го - дава спокойствие на душата
            Едно предупреждение - гадинката е 700 грама, ако падне на някой на главата е чао, а софтуерни хардуерни проблеми Винаги са възможни! Аз лично заобикалям Винаги (ако е възможно) къщи, хора, пътища, коли... и летя сред природата, за да ми е по-спокойно, че гражданска Няма
            Дано съм бил полезен
            П.с.
            Ако не си избрал модел, за мен Само Мавик-а става - много компактен за носене!!! Винаги може да е с мене (нося го в раница от лаптоп с Всички аксесоари), а лети наравно с големите кютуци, единствено отстъпва в камерата, но и неговата е Много добра (както се вижда от клипчетата )
            Успех
            П.П.С
            Има Много за учене и съобразяване при летенето с Мавик, има много автоматики с който трябва да се съобразваш иначе го губиш за винаги - Препятствия, загуба на сигнал, RTH (return to home)............. Но иначе летенето е Много лесно и приятно!
            Последно редактирано от alex_markov; 25-09-17, 08:00.

            Коментар


            • #36
              От: Поглед отгоре

              Коментар


              • #37
                От: Поглед отгоре

                Коментар


                • #38
                  От: Поглед отгоре


                  Коментар


                  • #39
                    От: Поглед отгоре

                    Коментар


                    • #40
                      От: Поглед отгоре





                      Последно редактирано от alex_markov; 04-10-17, 21:56.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Поглед отгоре

                        Коментар


                        • #42
                          От: Поглед отгоре

                          Коментар


                          • #43
                            От: Поглед отгоре

                            Коментар


                            • #44
                              От: Поглед отгоре

                              Коментар


                              • #45
                                От: Поглед отгоре

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X