Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Поглед отгоре

    Мъкаааааааааааааа........
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • От: Поглед отгоре

      Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
      Мъкаааааааааааааа........

      Дори не можеш да си представиш
      Сега е направо поносимо, преди 10 години се запалих по една КИА Мохаве - 10 дена не бях спал свалих 10 кг. (а не съм дебел ) - не си купих КИА-та (за щастие) но все пак смених колата

      Коментар


      • От: Поглед отгоре

        Познато ми е. Чак тегло не съм свалял,но е тегаво докато си осъществиш мечтата.
        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

        Коментар


        • От: Поглед отгоре

          Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
          Познато ми е. Чак тегло не съм свалял,но е тегаво докато си осъществиш мечтата.
          Тук проблема е по-дълбок - Докато се Въздържаш от осъществяването и

          Коментар


          • От: Поглед отгоре

            Април ходих до тази невероятна скала край Враца, но маранята беше ужасна, духаше вятър, не намерих по-близък подход... и все пак стана страхотно филмче от два полета (от ЮГ и от Север), но днес като разглеждах архива - редкацията от Април направо ме подразни и седнах да преправям филма (от новия съм по-доволен )

            Коментар


            • От: Поглед отгоре

              Филмчето от Даутов връх е хванало великолепно настъпването на пролетта. Долу е ярко зелено, следва пояс с разлистващи се дървета, след това зелени са само боровете, а горе е още сняг. Много красиво заснето!

              Коментар


              • От: Поглед отгоре

                Коментар


                • От: Поглед отгоре

                  Коментар


                  • От: Поглед отгоре

                    Мальовица е странен връх. Единия маршрут за изкачването му предлага доволно голяма трудност,а по другия може със стадото с кравите на паша.
                    Но красотата му е неповторима,особено през зимата.

                    Имам една идея. Не е свързана с Рила. Хубаво ще е,ако намериш време и път към Свиленград да направиш клип на крепостта Неутцикон(Мезек) и връх Шейновец'
                    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                    Коментар


                    • От: Поглед отгоре

                      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                      Напротив, напоследък от както анонсираха новият Мавик 2 про (23-08-201 ми мина мерака и почти не летя, последното филмче (отгоре) е от 24-04-2018 и просто ме издразни редакцията която му бях направил и го пуснах почти цялото.
                      Чувствам се като наркоманче което не иска да се боцка Иска ми се новият дрон, Но ми се струва неоправдан разход докато този си лети и снима... Мъъъъъъъка вече 14 дни не съм на себе си и Страдам ли страдам, Но за сега се остисквам, да видим до кога ...
                      С какво новият дрон е по добър?
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Поглед отгоре

                        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                        С какво новият дрон е по добър?
                        Кратък въпрос с дъъъъълъг отговор, но ще се пробвам сбито:
                        + 1" сензор хаселблат камера!!!
                        + по-дълъг полет
                        + по-далечен полет, по-добра връзка окусинк 2
                        + по-интелегентен сензори във всички посоки, по малък шанс от удар, избягва сам препиатствия
                        + по-тих?
                        ...
                        - доста по-скъп
                        - 0 съвместимост на аксесоарите (батерии, зарядни, филтри....)
                        - за сега не може да се "хакне" и да се конфигурира по мойте предпочитания
                        - детски болести???

                        Коментар


                        • От: Поглед отгоре

                          Коментар


                          • От: Поглед отгоре

                            Коментар


                            • От: Поглед отгоре

                              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                              Кратък въпрос с дъъъъълъг отговор, но ще се пробвам сбито:
                              + 1" сензор хаселблат камера!!!
                              + по-дълъг полет
                              + по-далечен полет, по-добра връзка окусинк 2
                              + по-интелегентен сензори във всички посоки, по малък шанс от удар, избягва сам препиатствия
                              + по-тих?
                              ...
                              - доста по-скъп
                              - 0 съвместимост на аксесоарите (батерии, зарядни, филтри....)
                              - за сега не може да се "хакне" и да се конфигурира по мойте предпочитания
                              - детски болести???
                              Две неща си заслужават в Мавик 2.
                              Камерата, чисто от гледна точка на параметрите ( говоря за про версията, не за зуум)
                              Обхвата, който е значително подобрен. Разбира се 8-те километра са чисто на хартия ( реален тест правих в не урбанизиран район) , въпреки това има значително подобрение. FPV-то е 1080 вече.
                              Това при положение че мераклията ( като мен) няма никакъв към момента дрон.
                              Ако имах Мавик, с кило две батерии и всички те му атрибути, хммм…
                              В крайна сметка мерака си е мерак :-)
                              Това е моето мнение. За шум, да малко по-тих е.

                              Коментар


                              • От: Поглед отгоре

                                Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
                                ... Разбира се 8-те километра са чисто на хартия ( реален тест правих в не урбанизиран район) , въпреки това има значително подобрение. FPV-то е 1080 вече.
                                ....
                                Интересно, какъв тест си правил? Аз с моят про имам 7 км и малко отдалеченост без никакъв проблем с обхвата, проблема беше с батерията да се върне (14.5 км полет) Но до сега не съм видял тест на 2-ката???
                                За 1080р ми е много интересна тази мантра - моят праща 1080р към контролера и когато кучето ми изяде СД картата всичкият кеш си беше 1080 с много прилично качество!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X