Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Точната машина за мен е ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Точната машина за мен е ?

    Здравейте , колеги !
    Решил съм да се пооцапам и да изкачвам разни камънаци Да си кажа доста ме зариби хард ендурото , че чак нямам търпение Така де ..да започна с характеристиките ,въпросите и желанията ми.

    1.Висок съм около 180 см , 74 кг.
    2.Обезателно 4тактов !
    3.Без опит в гората , но на пътя - да
    4.Лек и компактен мотор
    5.Да бъде по новичък , някъде след 2009 до към 2014(вече вие ще кажете кой е най надежден и подходящ , макар че доста ми хареса КТМ 250 ехс-ф )
    6.Обичам агресивно каране , да се изморя !
    7. Какви са разходите г/д на година по такава спортна машина
    8.Мотора ще се ползва за хоби , тоест няма да е за ежедневна употреба
    И за последно ми се е вкарала една идея в главата за джанти от Супермото да го пробвам на писта , но това вече са неща за след време.
    Чакам отговорите ви , че ми е много скучно в неделя без мотор

  • #2
    От: Точната машина за мен е ?

    Четиритактов мотор не ти трябва много е по-скъп на поддръжка и много поне вървящ Вземи си двутактов Аз лично карам Бета двутактова 300 кубика мисля че е идеален отбор за тебе

    Коментар


    • #3
      От: Точната машина за мен е ?

      Първоначално публикуван от niki85 Преглед на мнение
      Четиритактов мотор не ти трябва много е по-скъп на поддръжка и много поне вървящ Вземи си двутактов Аз лично карам Бета двутактова 300 кубика мисля че е идеален отбор за тебе
      Браво,голямо изказване,кое му е по скъпото на подръжка на 4Т,ами 10 разход плюс 200гр масло на каране за 2т готино ли е.

      Коментар


      • #4
        От: Точната машина за мен е ?

        Колега 250 е мъртвец . Най- добре си търси КТМ 450 от 2012г. В началото може да ти е малко силен но ще му свикнеш. Става и за супер мото.

        Коментар


        • #5
          От: Точната машина за мен е ?

          Първоначално публикуван от niki_86112576 Преглед на мнение
          Колега 250 е мъртвец . Най- добре си търси КТМ 450 от 2012г. В началото може да ти е малко силен но ще му свикнеш. Става и за супер мото.
          250 4Т си е напълно достатъчен може да издиша само на някой дълъг и стръмен сипей. Но трябва да е ендуро, а не крос, за да има въртящ момент в ниските обороти и първа скорост е бавна. Такъв мотоциклет се кара лесно. Имах ЦРФ 250Х На 1 ск без газ крача в дерето, идеално за немойковци като мен.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Точната машина за мен е ?

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            250 4Т си е напълно достатъчен може да издиша само на някой дълъг и стръмен сипей. Но трябва да е ендуро, а не крос, за да има въртящ момент в ниските обороти и първа скорост е бавна. Такъв мотоциклет се кара лесно. Имах ЦРФ 250Х На 1 ск без газ крача в дерето, идеално за немойковци като мен.
            Да разбира се.Подкрепям. 74 килограмов човек със 250-ката ще лети по всеки един байр-стига да може разбира се.
            Теодор караше един точно такъв и пак беше шампион на България сред доста всякакви мотори !

            Коментар


            • #7
              От: Точната машина за мен е ?

              Моето мнение, е че е по-добре някой по-стар мотор първоначално докато навлезнеш в нещата, но може да попаднеш на такъв като моя и да трябва да оправиш няколко неща (скоростен лост, манивела, вал на скоростите(изядени шлици), гарнитура на главата). За 2Т и 4Т си е до човек според мен. Аз се кефя на миксерите, но има хора, които даже не искат да чуват за 2Т.

              Коментар


              • #8
                От: Точната машина за мен е ?

                EXC 350-(2012-2014) !!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X