Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

    40 000 км пробег с това на година, и ще търсиш бъбреци и прешлени откъде да се купуват
    Перфектна е за втори автомобил, да закараш децата, да минеш през магазина и да си направиш партина пред къщата.
    За основен автомобил не става.

    Коментар


    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

      Що бе, в Гърция се счита за голям семеен автомобил

      ПС: Точно за возене на деца НЕ става - с 2 врати е и няма багажник... Освен, ако "децата" не са над 18 да се карат сами...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        Що бе, в Гърция се счита за голям семеен автомобил

        ПС: Точно за возене на деца НЕ става - с 2 врати е и няма багажник... Освен, ако "децата" не са над 18 да се карат сами...
        Да закараш децата до училище ... В Гърция е точно "семеен" автомобил, там всеки има автомобил ...

        Коментар


        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          40 000 км пробег с това на година.............
          Перфектна е за втори автомобил, да закараш децата, да минеш през магазина и да си направиш партина пред къщата.
          За основен автомобил не става.
          Не е за основен автомобил. 40 000 км на година е пробега по точно описаната от теб експлоатация . Общия семеен пробег е 2.5 - 3 пъти по голям и не се заблуждавам, че това е унивесрсален автомобил за него.
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

            Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
            Не е за основен автомобил. 40 000 км на година е пробега по точно описаната от теб експлоатация . Общия семеен пробег е 2.5 - 3 пъти по голям и не се заблуждавам, че това е унивесрсален автомобил за него.
            Малко ми е странно за ежедневен автомобил в София да прави 40 000км на година. Около 120км само градско на ден, всеки ден ...? При този пробег в София, нещо концепцията е грешна ...

            Коментар


            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

              Днес ме задмина новичко,жабешко зелено Джимни от новия модел и отпраши към Миркат.
              На вратите му имаше надписи - "Новото Джимни". Значи има поне тестова бройка.
              Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

              Коментар


              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                Охоооо има.Те я разцепват от каране бих казал.Лошото е че нямам време иначе бих си записал и аз един драйв.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                  Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                  Малко ми е странно за ежедневен автомобил в София да прави 40 000км на година. Около 120км само градско на ден, всеки ден ...? При този пробег в София, нещо концепцията е грешна ...
                  Няма грешка, това са горе-долу сметките. Средния ежедневен пробег се движи между 70 и 250 км.... Как се получава така - живеем в Плана, в планината извън селото, на 20 км от околовръстното, работата и моята и на жена ми е доста динамична, свързана с много "тичане" по задачи. Децата се водят на училище и на други занимания... често си менкаме колите по средата на деня за да влезем в график... и така е около 367-8 дни в годината До тук нищо странно ( и страшно), в други части на света 250 км на ден си е съвсем в реда на нещата. Проблема ми е че имам несъвместими исисквания - от една старна за това ежедневно каране разхода ми е "перо" и определено дали е 7-8 дизел, 14-15 газ или 9-10 газ има не малко значение за семейния бюджет. В същото време колите не ни даянат на темпото хич... в момента се обслужвам с 2 джипа (патрул и ТЛК), 2 субарута и един бус... ежедневието се пада на двете субарута - общо взето едното е в движение 2 седмици, после две в бокса и така се сменят... от време на време са в движение и двете, ама рядко Няма как да се пазят при този режим - не мога да карам с 30 до вкъщи а пътя е с големи, но пък многобройни дупки, последните 2 км не се чистят от сняг (в планината е и сняг има 3-4 месеца непрекъснато, имам и малко черен път, който понякога на пролет става с коловози през които само патрула минава, а през зимата понякога слизам в София на 5 см сняг, а вечерта като се прибирам ме чакат 50-60 см.... Та така търсейки икономичен, здрав и проходим автомобил "за до магазина и да си напрая пъртина пред вкъщи" се огледах в джимнито Идилия Но ако ще го карам на бензин си губи смисъла цялата сметка.... иначе драстичното падане на разхода на гориво би ми оправдал един лизинг.
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                    За твоето битуване аз бих се огледал за пикап дълга кабина с фабрична газ.Щото винаги е нужно когато си в къща особенно в планината.
                    Джими става за жената и децата.За семейно ще е мъка,но като се замисля,че малката я отгледах докато беше малка с пунто то всичко е въпрос на нагласа.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                      Най ме кефи как тойотата очевидно седи и събира прах
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Най ме кефи как тойотата очевидно седи и събира прах
                        А/ама е в топ състояние.

                        Коментар


                        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                          Не събира нищо.Даже чак до Враждебна дойде да вземе един акумулатор който пък Тропчо донесе от Пловдив.Което доказва факта,че кара всичко наред.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                            Вземай си 2 Дачии дъстър на лизинг за теб и жената и изхвърляи всичко освен патрула или койтотата, но не и двете.... Тоя двигател 1.5 ще гори точно толкова колкото 1.3 бензин на газ в пари. Градско...

                            Единствения проблем е липсата на автоматик при дачията, но... 35k bgn
                            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                            Drag Grand Canyon Daily
                            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                            LZ1JYM

                            Коментар


                            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                              Нищо не събира прах, особено пък тойотата. Събира де, този който вдига от пътя
                              Technical Rescue Direct - life lies in courage
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                              Коментар


                              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                                За мен пък другаде е грешката - 5 часа на ден шофиране, извън работното време .... не го разбирам честно.
                                Но всеки от неговата си камбанария
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X