Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

    Не съм очаквал някой да започне да произвежда автомобил с 4 скорости през 2019г.!
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Не съм очаквал някой да започне да произвежда автомобил с 4 скорости през 2019г.!
      За сметка на което на ръчката пета е директна
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        Не съм очаквал някой да започне да произвежда автомобил с 4 скорости през 2019г.!
        Не е сериозно... :/ 30 години по-късно все още с 4 скорости.

        Коментар


        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

          Всъщност всичко е относително.
          Аватара съм го карал с 4, 5 и 6 ст кутия.

          Разликата е основно в гората.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

            Доколкото разбрах и при ръчката, и при автомата 100 км/ч е около 3000 оборота на последна предавка.
            LZ1NDI
            DR650SE K8

            Коментар


            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

              Утре цял ден тестовата каляска ще е в мен, някой ако иска снимки или нещо друго да каже.
              LZ1NDI
              DR650SE K8

              Коментар


              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                Пускай впечатления де

                Коментар


                • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                  В Cars вече има едно нов внос .

                  Цена - 45 х.лв
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                    Конкретният модел ми хареса и на мен. Доста отдавна чета и гледам клипове и отзиви за новото Джимни. Днес най-накрая намерих време да отида до Сузуки Варна, спрях се на определена модификация, но ми казаха че най-вероятно декември може да доставят това, което съм харесал. Не се очакват промоции, акции и тем подобни
                    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                    Dacia Duster 4WD

                    Коментар


                    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                      Първоначално публикуван от martiob Преглед на мнение
                      Пускай впечатления де
                      Първо да уточня че не съм експерт по джипките и наблюденията ми са дилетантски!

                      Накратко :
                      -вози адски меко
                      -багажник НЯМА, ама съвсем никакъв!!! не напразно антената на покрива е отстрани , за да може да сложиш THULE
                      -кара се адски лесно, все едно за жени е правено, освен съединителят който е малко ON-OFF
                      -радиуса на завой е нереално малък
                      -спирачките са перфектни
                      -доста добре е сглобена, нищо не тропа, скърца или скрибуца
                      -задните седалки побират 2 деца или късокраки възрастни без проблеми.
                      -аз съм 1.86м и ми беше много просторно отпред, имах 20см над главата.
                      -тая мултимедия с тъчскриина за нищо не става
                      -климатроника има поведение на жена в критическата, духа ту жега, ту студ. Мисля че е с 2 сензора за слънце в двата края на таблото въпреки че е еднозонов.
                      -светодиодните фарове светят добре, но по-зле отколкото очаквах (имам мотор с LED фарове за сравнение)
                      -като подкараш веднага си личи че е с цели мостове на рама - клати се доста , а ако влезеш бързо в завой с неравности получаваш едновременно морска болест и бяла коса
                      -3000 оборота на 5 предавка са 92кмч по GPS
                      -двигателят уж е 100кс, ама се усещат като 70
                      -комфортна скорост е 100кмч, нагоре почва да бучи, влиза въздух през уплътненията на вратите и става адски шумно. А и с тая кормилна кутия си е приключение.
                      -с лежерно каране даде разход 7/100 при изминати 260км във и около София
                      -от които 20км черни пътища , малко кал, треви, кър, 1-2 плитки рекички и прочее, навсякъде мина на 2Н без да се замисля с шосейни зимни гуми
                      -пуснах 4Н и 4L тук-таме, не че имаше нужда, ма да видя как е, ми добре е.
                      -жената не искаше да слиза от нея

                      Ако си купувам, бих взел по-евтината версия с нормално радио и обикновени фарове и обикновен климатик, тя си има всичко необходимо.
                      Но бих взел автоматик, заради скапания съединител и късите предавки.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-02-05-f9129af53f0c155e0410f711b4290cece1e3cfe406c21e8b3c8eebcf1b8e0ee5_270306d9.jpg
Прегледи:1
Размер:226.2 КБ
ID:5811984
                      LZ1NDI
                      DR650SE K8

                      Коментар


                      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                        Доста интересно ревю. Точно както си го предствях. Трябва му тунинг на мотора и яки стабилизиращи щанги, може откачващи.
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                          https://youtu.be/P50n1zOXRME
                          Three witches watch three Swatch watches.
                          Which witch watch which Swatch watch?

                          Коментар


                          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                            На тоя мотор не знам какво може да му се тунингова честно.
                            Хубавото е че няма старт-стоп система
                            LZ1NDI
                            DR650SE K8

                            Коментар


                            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                              http://www.auto-press.net/a:Suzuki-%...0%D1%82%D0%B8-

                              Още по-новото .........
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                                Има едно синьо Джимни в моя град и все го бъркам от далече с някой Вранглер Сахара къса база и ... явно съм имал шесто чуство, от миналата седмица моя официален дилър на ДЖИЙП в града стана и представител/дилър на Сузуки и тия Гего/Вранглерчета вече седят рамо до рамо с батко си Вранглер )

                                Не съм гледал цените но и мен много ме радва визията и факта, че марката продължава да живее и да се развива добре.
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X