Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

    Чакането е част от "магията" - като излезе нов модел iphone, феновете спят пред магазина
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Wrangler-ите спрени ли са вече?
      Цената!?Ко?Не?
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

        По едно време се бях навил на Джимни. Имат форма за записване за тест-драйв. Писах - ни звук, ни стон, камо ли пък отговор.
        И реших, че и сервиза им ще е така. И ги отписах
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
          Цената!?Ко?Не?
          Питах, щото не знам. Цената е каквато е - за всеки влак си има пътници.
          Последно редактирано от sparkybg; 16-10-19, 12:18.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

            Не са в една категория просто иначе си прав.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

              Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
              По едно време се бях навил на Джимни. Имат форма за записване за тест-драйв. Писах - ни звук, ни стон, камо ли пък отговор.
              И реших, че и сервиза им ще е така. И ги отписах
              Напротив - сервизът е по-зле... За тест драйв има опция на място да отидеш
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Новото Jimny засега се произвежда само в Япония, от там идва и забавянето на доставките. Предполагам Японците отдавна са разбрали търговския потенциал на малкия всъдеход и ще почнат производство и някъде другаде. Явно джип с цял преден мост се търси, против прогнозите на всички специалисти. Освен Джимнито има ли друг нов на пазара с цял преден мост?
                Абе ти няма ли да разкажеш за едно катерене с 6 таркалета ???
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                  Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                  По едно време се бях навил на Джимни. Имат форма за записване за тест-драйв. Писах - ни звук, ни стон, камо ли пък отговор.
                  И реших, че и сервиза им ще е така. И ги отписах
                  И аз съм записан - преди половин година, казаха, че ще ми се обадят ами не са още !

                  Коментар


                  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                    За тест-драйв и аз се записах в сайта на вносителя,при което от Варненския офис ,който ми е най-близо ми отговориха,че нямат тестов автомобил. Е.......?!

                    Коментар


                    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                      Първоначално публикуван от Jimm Преглед на мнение
                      И аз съм записан - преди половин година, казаха, че ще ми се обадят ами не са още !
                      Аз се бях записал за тест драйв в Пловдив, още преди Джимнито да пристигне в България. След няколко седмици ми звъннаха да потвърдя дали ще ходя, че имало страшен интерес. За съжаление не успх да отида. Още ми изпращат имйли с цени, промоции и прочие.
                      Suzuki Samurai SJ80
                      Suzuki Samurai SJ80
                      Toyota LC 70

                      Коментар


                      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                        Наскоро опитахме да намерим ново такова от Германия, оказа се повечето дилъри са спрели да приемат поръчки- обясняват, че не е възможно да дадат реален срок на доставка при толкова много клиенти и толкова малко доставки. Има обявени нови коли, но на спекулативно високи цени! След ерата на ладите за които се внасяха парични вноски на новородени та дано им дойде редът като пораснат , не вярвах , че пак е възможно кола пак да стане инвестиция- да се продава по скъпо на старо отколкото нова

                        Коментар


                        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                          Тия дни минах през Миркат /нали съм дилър на извънбордовите двигатели/ - чака се около 6 месеца, ако поръчаш сега... Смееха се, че при тях се е завърнал социализЪма...
                          Ние поръчахме Декември, веднага щом излезе ценовата листа, и трябваше да пристигне до края на Юни. Е още го няма...
                          99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                          It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                          Коментар


                          • Здравейте,колеги от две седмици съм собственик на новото Jimny. Не съм много по писането ,но да споделя и с вас.
                            Първо да кажа ,че това е специфичен автомобил за хора с по особени изисквания (макар и леко мазохистични където се цени простота и практичност. Тази вметка е за тези които търсят удобство ,комфорт и бързина…този автомобил не е такъв.
                            Седалките стават , но нямат почти никаква странична опора и тапицерията е една тъничка.. абе седи се . Страничните прозорци или затворени или отворени до долу иначе се клатят и имам чувството че ще се разпаднат вибрират с по един сантиметър. Ама за тия пари и за този клас толкова. Видимост добра обаче ме дразни незнам покрива ли е ниско на сфетофарите се навеждам за да ги видя а не съм от високите. Джипчето е с две места който си мисли, че е 2+2 да забрави. Мойто отзад е със свалени седалки и леген, че трябва за риба да се ходиJ. За пътното поведние – жена ми го кръсти каляската на пътя се клати доволно, но за сметка на това извън пътя си е рахатлък там е добре. Мотора бръмчи доста и се чува много в купето особено в обороти , но със спокойно каране бива, а и разхода е мнооого приличен аз го галя и е под 7л. комбинирано.
                            Спира добре- незнам какво да пиша за него, ако някой има конкретни въпроси на драго сърце ще отговоря

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от dido12345 Преглед на мнение
                              Здравейте,колеги от две седмици съм собственик на новото Jimny. Не съм много по писането ,но да споделя и с вас.
                              Първо да кажа ,че това е специфичен автомобил за хора с по особени изисквания (макар и леко мазохистични където се цени простота и практичност. Тази вметка е за тези които търсят удобство ,комфорт и бързина…този автомобил не е такъв.
                              Седалките стават , но нямат почти никаква странична опора и тапицерията е една тъничка.. абе седи се . Страничните прозорци или затворени или отворени до долу иначе се клатят и имам чувството че ще се разпаднат вибрират с по един сантиметър. Ама за тия пари и за този клас толкова. Видимост добра обаче ме дразни незнам покрива ли е ниско на сфетофарите се навеждам за да ги видя а не съм от високите. Джипчето е с две места който си мисли, че е 2+2 да забрави. Мойто отзад е със свалени седалки и леген, че трябва за риба да се ходиJ. За пътното поведние – жена ми го кръсти каляската на пътя се клати доволно, но за сметка на това извън пътя си е рахатлък там е добре. Мотора бръмчи доста и се чува много в купето особено в обороти , но със спокойно каране бива, а и разхода е мнооого приличен аз го галя и е под 7л. комбинирано.
                              Спира добре- незнам какво да пиша за него, ако някой има конкретни въпроси на драго сърце ще отговоря
                              Супер! Все едно, прероден "Самурай"!

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Jimm Преглед на мнение
                                След ерата на ладите за които се внасяха парични вноски на новородени та дано им дойде редът като пораснат , не вярвах , че пак е възможно кола пак да стане инвестиция- да се продава по скъпо на старо отколкото нова
                                Сузуки има квота по държави, която е доста ниска. Причината за недостига е, че има ограничения за СО2 в Европа, които са за производителя и се мерят комбинирано за всичките му модели. Джимни пуска доста СО2 и вдига средната цифра, а превишаване на нормата води до глоби от ЕС.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X