Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

    С тия данъци виждам наследника на гранда.И без това аз с повече от 120 не пътувам.За работа ми е екстра като бутна седалките пък през останалото време жената и малката са компактни.Едно туле на тавана и готово.Само цената да я видим каква е.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

      След теста , личните ми впечатления . Прилично ниво на изработка . Въпреки габаритите , усещането в колата е ок . Седалките са удобни , волана е качествен и добре позициониран . Окачването стегнато , управлението приятно . В градски условия се справя много добре , на магистралата - мъка . Ясно че не е магистрална бегачка , но на 100 км. шума е повече от осезателен . При 120 км. в час оборотите са около 3800 , а турбината за излитане се чува с пълна сила . Повече не исках да издевателствам , не е моя машина . Не съм имал кой знае какви очаквания . Мисля че е добре направено , а ако се ползва на правилен терен би доставяло и удоволствие . За условията при които бих го ползвал тук , не се класира , не е моята кола .
      Опитвам се да кача някоя снимка , но не позволява , намалени са .

      Коментар


      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

        И аз днес имах късмета да направя около 30 км . Базата ми за сравняване е със Самурая който имах и карах преди малко повече от 20 години . Тогава и аз съм бил с малко повече от 20 години по-млад и съответно и нуждите ми и разбиранията за това какво трябва да представлява и на какви мои нужди да отговаря една кола са били коренно различни . Тогава бяхме двама и рядко ползвахме местата отзад за сядане . Сега или трябва да изчакаме отново да сме само двама или да имаме още една трета кола ( за редовно ползване от децата ) и празнично-парадно (съботно -неделно ) от възрастните за кеф и разходки . В този вариянт само с твърд покрив , обаче ме губят . За кабрио щях да съм доста по навит . Изненада ме количеството електроника с която бе натъпкан тестовият автомобил . Имаше разпознаване на знаци , система за следене на лентата на движение и стоп асистент и много други които вече са нещо нормално и за нисък клас автомобил . Изпитвам носталгия по кола на която и прозорците са й с ръчки . Понеже нямах кой знае колко време и възможност за разглеждане и настройки , ми направи впечатление случайно когато се загледах в таблото . Може би така е настроена без звук , което е пълна безмислица за мен . Да имаш нещо което да мисли за твоята безопасност и за да разбереш какво те предупреждава да трябва да следиш таблото и да отвличаш вниманието си от пътя . Да не говорим че попаднахме в ситуация когато ме предупреди за една кола в близост с доста голямо закъснение . Предполагам че и аз понеже нямах време за запознанство не съм разчел правилно сигналите . Приятно впечатление ми направи ключалката и врата , обортомера и километража и това че до някаква степен целият външният вид наподобява излъчването на самурая . Преди да се кача и карам отделих време за кратък оглед отдолу , отпред и отзад . Прилично подредено и приличен пътен просвет . Тръска почти колкото буса ми и на пръв поглед е типичната малка градска кола . По-големите гуми и пътен просвет могат да бъдат голямо предимство извън пътя , обаче в града и още повече в Германия са излишен лукс . Като се замисля тестовата кола имаше малко повече екстри от нашите коли , обаче първото нещо което усетих че ми липсва е парктроника . Знам че колата е малка и че не е трудна за паркиране , обаче нещото което вече си имал , винаги искаш да го надградиш и да получиш нещо ново . Дали може да се поръча допълнително , не проверих . За двигател , скоростна кутия и мостове мога много малко да говоря , защото 30 км градско каране не са достатъчни за една правилна преценка и оценка . Като за кола на 479 км беше перфектна .
        Направих тестовото каране от носталгична гледна точка и разбрах че за момента отдавна съм извън възрастовата граница за тази кола . Пожелавам много приятни моменти и много приятни километри на бъдещите собственици .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

          Ти си извън възрастовата група, но все някога ще я достигнеш. Децата растат и поемат по своя път, а при някои мъже настъпва втори пубертет на 50-60 годишна възраст ... Някои си купуват Ферарита, други пък мотори. Със сигурност някои ще си купят Джимни

          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

            Явно машинката набира популярност, тунинг фирмите вече започват да показват доработки.





            https://fakti.bg/avto/343756-angliis...a-suzuki-jumny
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

              Да питам някой скоро ходил ли е в Мирк...ат да провери дошло ли е джимито?Понеже минавам всяка сутрин от там ми се видя,че има едно жълто вътре,но нямам време да отида.
              Та да сподели,ако някой е ходил?
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                  Има цена на сайта значи има и машини в магазина.Някой да ходи да пробва!
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                    Има цена на сайта значи има и машини в магазина.Някой да ходи да пробва!
                    Цените, които и предполагахме за Миркат. 15% по-високи от тези в Гърция. Най-близкият голям дилър е в Солун.

                    Коментар


                    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                      Вико, няма червени...
                      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                      Drag Grand Canyon Daily
                      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                      LZ1JYM

                      Коментар


                      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                        44 метра спирачен път! И това през 2018г. - тия японци не са в час!
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                          Ей го де е 44.Докато кажеш "Йо-хо-хо!" и си отнесъл тоя пред тебе.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                            Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                            15% по-високи от тези в Гърция.
                            В Англия е с 1000 лева по-евтин...

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            44 метра спирачен път! И това през 2018г. - тия японци не са в час!
                            За тия пари, толкова Струва колкото новия Ярис.

                            Отивам да пиша писмо на Дядо Коледа, да знае какво да донесе в чувала...

                            Коментар


                            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                              Не съм споделял до момента че гледайки рекламната брошура ми направи впечатление че 99 % от снимките са извън пътя и само една снимка е на асФалт . Екстрите които обаче има реално са насочени основно за градско и асФалтово каране . Интересно ми е за какво са и какво ще се случи след първото минаване през по-дълбока вода и кал . В същото време липсва един елементарен парктроник . Автоматик има само за Комфорт и цената му е почти същата (- 890 евро ) както на по-високото оборудване Комфорт + .
                              Последно редактирано от alexalex69; 08-12-18, 20:22. Причина: Пише се "асФалт"!!!
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                                Пише се "асФалт"!!!
                                Георги Донев, 0889 437 687
                                Nissan Patrol Y60

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X