Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Да, кефи
    Ако бяха сложили и блокажи щяха да избият рибата.

    https://youtu.be/uUEqRMO48ck
    4 минути гледам върхове на дървета.Може да ме анатемосате,ама това е същата чИкия като предшественика си,че може би и с една идея по зле според написаното.А в действителност ще друса още повече заради скъсената дължина,макар че незнам накъде повече може да друса от предния модел,поне да бяха опнали самурая ,той поне си беше истински.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #32
      От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      4 минути гледам върхове на дървета.Може да ме анатемосате,ама това е същата чИкия като предшественика си,че може би и с една идея по зле според написаното.А в действителност ще друса още повече заради скъсената дължина,макар че незнам накъде повече може да друса от предния модел,поне да бяха опнали самурая ,той поне си беше истински.
      В действителност, нищо не каза.

      Коментар


      • #33
        От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

        Мен пък ми харесва.
        И веднага казвам защо.
        Ми просто е - изчистили са всички недостатъци на старото Джимни.
        Мотор - нов 1.5
        Блокажи - през АБС - работят си перфектно, на клиповете се вижда.
        Махнали са бутона за раздатката, и пак си е на лост.
        Ходовете са прилични за сток, арките са големи да поберат няколко идеи по-големи гуми.
        За мен - класически офроудър от старите, дето вече ги няма.....
        Бих си го карал с кеф, стига да мога да си го позволя.....
        Поздрави!
        VITARA, SAMURAI
        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
        RENAULT ESPACE QUADRA
        ...и едно сивикче за града...

        Коментар


        • #34
          От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

          Анатоли, видеото е 3д, можеш да си го връткаш
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

            И на мен ми харесва на вид. Обаче изглежда прекалено малко, май и за дамска чанта няма място, камо ли за някакви пособия ако тръгнеш наистина по планината.

            Коментар


            • #36
              От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

              Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
              В действителност, нищо не каза.
              Не ти се иска да съм прав или гледаме различни клипове?


              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Анатоли, видеото е 3д, можеш да си го връткаш
              Сега се прибирам от Приморско и ще си поиграя с ютуб.



              Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
              Обаче изглежда прекалено малко, май и за дамска чанта няма място, камо ли за някакви пособия ако тръгнеш наистина по планината.
              Има,като свалиш задните седалки,цели 98 см се отварят заедно със багажника ,тоест от предните седалки до задната врата ...
              Последно редактирано от Roninn; 13-07-18, 14:16.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #37
                От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                Не ми се иска да си коментирал.
                Кое му е истинското на Самурая и кое точно да бяха опнали? Като карал Самурай, тук виждам само приятни неща. По-висок просвет, същото тегло, все още цял преден мост /Г класа и Джимнито останаха/, истински парт-тайм с помощ от TC и добре моторизиран.

                Можеш да напишеш цяло ревю за новия Смарт, как багажника не събира евро пале, но това наистина никой не го интересува, защото е ясно.
                Таргет? Класове? Концепция? ...

                Коментар


                • #38
                  От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение


                  Има,като свалиш задните седалки,цели 98 см се отварят заедно със багажника ,тоест от предните седалки до задната врата ...
                  Това с ирония ли го казваш или?

                  Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                  Таргет? Класове? Концепция? ...
                  Винаги съм търсел отговора на точно тия три въпроса, гледайки този тип джипчета... Класа, айде... ама таргета и концепцията са ми много любопитни. Какво търси някой, който си купува това? Единствения възможен типаж купувач ми е дама, като джипката е втора кола в семейството и тя, да си движи градско и да ходи за гъби на вилата, която е високо в планината. Някой с пари и разностранни планински хобита...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                    Като карал Самурай, тук виждам само приятни неща. По-висок просвет........
                    Ти си карал самурай,аз също,но за разлика от теб,аз съм карал и стопанисвал двайсетина джимнита ,и това новото с тази още по къса база не струва ....не ми се спори,но това новото няма да го бъде ,поне в Европа , времето ще покаже.Джимнито в стоков вид е загуба на време ,пари и възможности,за жена да ходи на пазар нестава,нестава за асфалт ,тясно,малко,няма багажник,друса ужасно,подскача ,като мине през малка дупка освен подскоци,подскача и настрани.За извън асфалта още по нестава ,говоря за сток.Това е загубена концепция,и ако разбера че мой познат си е купил такова доброволно,ще го изтрия от приятелите си във фейсбук ...даже

                    п.п Не знам как става,но ще питам жената!



                    Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                    Това с ирония ли го казваш или?
                    Разбира се.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #40
                      От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      ....Това е загубена концепция,и ако разбера че мой познат си е купил такова доброволно,ще го изтрия от приятелите си във фейсбук ...даже
                      Джизъс, ни моа!

                      И сега по-сериозно. Копцепцията не е променяна от 40 години. Всички други модели ги извъртяха и качиха на какви ли не платформи. Това няма да стане следващия Голф и отново...не му е това концепцията.
                      One question: Колко е по-къса базата, че за втори път я споменаваш?

                      Гърция е един пример за точен таргет. Нужно да е компактен, нужно да е надежден, нужно да слезеш до плажа.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                        Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                        Винаги съм търсел отговора на точно тия три въпроса, гледайки този тип джипчета... Класа, айде... ама таргета и концепцията са ми много любопитни. Какво търси някой, който си купува това? Единствения възможен типаж купувач ми е дама, като джипката е втора кола в семейството и тя, да си движи градско и да ходи за гъби на вилата, която е високо в планината. Някой с пари и разностранни планински хобита...
                        На Джимнито му се слагат възможно най-големите гуми без никакви допълнителни модификации,слагат се раниците на задните седалки и планината е твоя. Ето ти таргът.

                        Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                        Гърция е един пример за точен таргет. Нужно да е компактен, нужно да е надежден, нужно да слезеш до плажа.


                        Това също. Не случайно най-разпространени по планинските терени в Гърция са Джимни и Навара. Наварата като товарно добиче,а Джимнито за тесните криви улички и пътчета приличащи поече на пътеки.
                        Такъв път,като свърши просто ей така(защото до там е стигнала машината,която го е правила) Джимнито обръща посоката на самия път. Не му трябва по-широко.
                        Последно редактирано от Валери Недялков; 13-07-18, 18:21.
                        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                          Имам го вече 9 години, първи собственик съм, до сега не му намерила кусур. За това, за което съм го купила и го ползвам, надхвърли очакванията ми в пъти.
                          Като внесат новия модел, ще ги пробвам задължително.
                          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                          Коментар


                          • #43
                            От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                            Боби, аз ходя на офройд с една раница, една торба храна и един стек вода. И две кучета. Събира се без проблем. Не карам такова защото на мен ми е тясно.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #44
                              От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                              Аз мога да се обзаложа с всеки, че ако произвеждат достатъчно бройки, това ще е бест селър, по простата причина, че няма аналог! И съм сигурен, че ще е забавен и здрав малък всъдеход, сравнен с...ми то няма конкуренти!
                              мисля, да зема а се замисля...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                                Аз мога да се обзаложа с всеки, че ако произвеждат достатъчно бройки, това ще е бест селър
                                Давай дефиниция на бестселър,и да се обзалагаме.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X