Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

    Пинца си е машина отвсякъде, няма какво да го коментираме.

    Ама я ми кажи-колко пинца има в България, и колко от тях се използват МАСОВО в офроуда? Разходкаджийски, състезателен, или експедиционен. Или какъвто.
    На другия полюс са самураите.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

      Експедиционен самурай ще е интересна гледка
      Аз всъщност много ги харесвам, но вече нямат живи съученици и не ги карат. Или поне аз по горите не виждам.
      Та много умен ход от страна на Сузуки.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

        На мен това на снимката ми идва ръбесто и предната решетка не ми харесва. Сегашният вариант ме устройва напълно и като външност и като вътрешност.
        За 8 години не му намерих никакъв кусур.
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • #19
          От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

          На мен ми прилича на Хамър H3 в предната решетка.
          0885602543- Стефан

          Коментар


          • #20
            От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

            Вече официално казахме сбогом на Джимни:

            http://auto.offnews.bg/news/Novini_1...l?ref=recomend
            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

            Коментар


            • #21
              От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

              Това е точно някакъв Бейби-Хамър. ))
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #22
                От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                Прилича му. Ще го видиме догодина.
                Дано не е като новите Витари.
                Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                Коментар


                • #23
                  От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                  Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
                  Аз имах щастието да карам Джимни.....
                  Дано новото поне запази проходимостта си.
                  Пази Боже...Дано не...Джимни 2007
                  Карах по принуда поне десет смених 90% оффроуд ги карахме 4 години,баси и пародията,освен с добър климатик ,друго нищо нямаше с което да се похвали.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #24
                    От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                    Това е твое мнение. Моето е различно.
                    И много други хора имат добро мнение за Джимни.
                    А климатика не му е силната страна.
                    Напротив - пречи на слабия мотор.
                    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                      Валери,не искам да обидя никого,ние служебно ги карахме 4 години само оффроуд,може би влагаме различен смисъл в думата оффроуд.
                      Тази машина за тежък терен не става ,нито мотора,нито височината нито обема вътре,нито возията ,нито това недоразумение със оня датчик отдолу дето се чупи за щяло и нещяло и оставаш без единия мост.Постоянно се чупеха,4 години кошмар...

                      Покрай нас Паджеро,диско,уаз,самурай....хайлукс пикапи...никакви ядове,последните една година,се принудихме да работим с личните ни джипки ,че вечер не можехме да се приберем ,все някое Джимни ходихме да вадим по нощите,и фаровете са им зле...Длъжен съм да го напиша това,да не се излъже някой че стават.

                      А случката горе долу е в следния вариант,отива шефа да ги пазари,казахме му да ходи за нови уазки.Той бивш военен,знае от някъде че чупели мостове уазките.??????

                      Чул че самураите били много Ок....отишъл в Сузуки ,обаче самураи отдавна няма и го убедили че Джимни били същите...и той без да се консултира ,докара 30 броя и после си скуба косите.

                      Само за да разбереш колко са зле Джимни,като им изтече лизинга ,фирмата ги продава като се ползват с предимство служителите,Дачия Дъстър не остана един свободен от над 60 броя като цените за нас бяха между 4500-6000 лв.

                      Джимни няма продадено на нито един служител на фирмата като цените за нас бяха 2000 до 4000 лв.за Джимни.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #26
                        От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                        Нещо четох за 60+ коня от 650 кубика с турбо...ама да видим колко вярно ще се окаже като излезе модела.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Валери,не искам да обидя никого,ние служебно ги карахме 4 години само оффроуд,може би влагаме различен смисъл в думата оффроуд.
                          Тази машина за тежък терен не става ,нито мотора,нито височината нито обема вътре,нито возията ,нито това недоразумение със оня датчик отдолу дето се чупи за щяло и нещяло и оставаш без единия мост.Постоянно се чупеха,4 години кошмар...

                          Покрай нас Паджеро,диско,уаз,самурай....хайлукс пикапи...никакви ядове,последните една година,се принудихме да работим с личните ни джипки ,че вечер не можехме да се приберем ,все някое Джимни ходихме да вадим по нощите,и фаровете са им зле...Длъжен съм да го напиша това,да не се излъже някой че стават.

                          А случката горе долу е в следния вариант,отива шефа да ги пазари,казахме му да ходи за нови уазки.Той бивш военен,знае от някъде че чупели мостове уазките.??????

                          Чул че самураите били много Ок....отишъл в Сузуки ,обаче самураи отдавна няма и го убедили че Джимни били същите...и той без да се консултира ,докара 30 броя и после си скуба косите.

                          Само за да разбереш колко са зле Джимни,като им изтече лизинга ,фирмата ги продава като се ползват с предимство служителите,Дачия Дъстър не остана един свободен от над 60 броя като цените за нас бяха между 4500-6000 лв.

                          Джимни няма продадено на нито един служител на фирмата като цените за нас бяха 2000 до 4000 лв.за Джимни.

                          Не съм се обидил. Разбирам те напълно. Да купиш и хвърлиш сток Джимни в гората за фирмена употреба е голяма глупост.
                          Аз му сложих по-голями гуми и джанти с които му разширих базата. Освен това возех мен и съпругата ми.
                          Не го товарех до откат. Всичко това има значение.
                          Моето беше със старата раздатка и не съм чупил нищо по нея.
                          Та така. Минавал съм(без да бързам,а вие сте бързали) през прекопани пътища и са ми се чудили как съм минал от там.
                          Но едно е да караш за удоволствие,друго да гониш време и работа.
                          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                            Ето го и него - новото Джимни:

                            https://auto.offnews.bg/news/Novini_...ml#ad-image-23

                            Не изглежда зле. Има си рама,цели мостове,надлъжни носачи.
                            Е,ръбесто е - нещо между умален чук,Г класа и даже усещане за Диско 3. И хич не ми прилича на Самурай. Друго е излъчването на дизайна.
                            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                              Да, кефи
                              Ако бяха сложили и блокажи щяха да избият рибата.

                              https://youtu.be/uUEqRMO48ck
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #30
                                От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                                На пръв поглед си е екстра машинката. На мен лично взеха да ми писват тия заоблени и загладени от всякъде автомобили.
                                Който търси , намира !
                                Човекът е човек, когато е на път !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X