Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

    Колега ЧЕСТИТО!
    Красавец!!!
    Имаш още много време да му се радваш преди да го прибереш в бокса за дълга и мъчителна зимна пауза..
    Поздрави

    Коментар


    • #17
      От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

      Първоначално публикуван от air-d Преглед на мнение
      Колега ЧЕСТИТО!
      Красавец!!!
      Имаш още много време да му се радваш преди да го прибереш в бокса за дълга и мъчителна зимна пауза..
      Поздрави
      Благодаря от сърце!

      Коментар


      • #18
        От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

        Хм, красавец или красавица? Аз моята я броя за момиче и така ѝ говоря, на "моето момиче" И си е красавица

        По въпроса за "любимата марка"- в Гърция карах GS1200 на един приятел- страхотен мотор, еднакво леко се кара и с 20 и с 200, всичко ми хареса- въртящ момент, управление, возия, а и с тези настройки на окачването- бъзиках приятеля ми, че това е единственото BMW, което може да вози като Мерцедес. Като си на него се чувстваш цар на пътя... Ама като слезеш и го погледнеш- то много грозно бе брат.. Като грозна жена, която е супер всеотдайна в леглото, ама на светло не искаш много да я гледаш. Сигурно е и въпрос на лично усещане, нали "на вкус и цвет..."
        Важно е да се въртят километри и хубави емоции.
        Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave...

        Коментар


        • #19
          От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

          Първоначално публикуван от capt_morgan Преглед на мнение
          ... бъзиках приятеля ми, че това е единственото BMW, което може да вози като Мерцедес.
          ...


          Имам приятел беемвеист, за който мерцедесаджия е обида (и засича тия дето са с Мерцедеси ), та като му давам подобни примери ме гледа кисело и пяна му излиза, щото сички дето имат 6-7 цифри настрани си мислят, че са капацитети.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000


            Хаха, и аз имам няколко приятели люти фенове на BMW, но за разлика от теб въобще не се опитвам да споря с тях. Както беше казал един познат, BMW не е марка, а диагноза . Абе няма лошо, това да са ни проблемите- БМВ или Мерцедес да си изберем
            Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave...

            Коментар


            • #21
              От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

              Вече 4000 км. и още по щастлив ...
              Гордея се с машината! Яко тъпче асфалта!
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #22
                От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

                Вчера влизам аз в един пункт за изкупуване на черни и цветни метали и съвсем случайно пред очите ми попадна мрежа с мното готина оплетка и не на последно място стоманизирана и неръждаема. Веднага ми светна за какво може да се ползва и съответно метнах две парчета в багажника на джипа! Днес след разкрояване, рязани и напасване се получи ето това...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171001_152021.jpg
Прегледи:1
Размер:607.1 КБ
ID:5768280Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171001_142017.jpg
Прегледи:1
Размер:689.6 КБ
ID:5768279Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171001_152047.jpg
Прегледи:1
Размер:599.1 КБ
ID:5768281Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171001_153019.jpg
Прегледи:1
Размер:521.8 КБ
ID:5768282
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

                  Получило се е перфектно.Хем здрава мрежа, хем неръждаема...Супер!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

                    От днес!
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #25
                      От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

                      Ха честито...Вече си и обут!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

                        Каква е тая гума? Модел на Бриджстоун, или друга?
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • #27
                          От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

                          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                          Каква е тая гума? Модел на Бриджстоун, или друга?
                          Гумите които монтирах, предна и задна са марка "Митас Е8".
                          Ето ги.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170922_143448.jpg
Прегледи:1
Размер:361.5 КБ
ID:5769687Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170922_143433.jpg
Прегледи:1
Размер:428.7 КБ
ID:5769686

                          Коментар


                          • #28
                            От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

                            Новата екстра ...
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #29
                              От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

                              Харесвам такива гуми на "баклави", но от Митас съм карал само с Е 07. Гумите на Метцелер Туранс бяха на "баклави" и от тях бях изключително доволен, но за съжаление на Туранс ЕХР и на най-новият модел на Туранс вече не са с такъв грайфер. Бриджстоун имаха подобен грайфер на един техен по-стар модел, май беше на модела Траялуинг... Джама отпред ти е доста голям. Сигурен ли си, че ти трябват още парчета по него да качваш? Мотора става като платноходка.
                              Последно редактирано от ВладиЧ; 12-10-17, 08:57.
                              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                              Златомир Попов - Forry

                              Коментар


                              • #30
                                От: Носталгия по "BMW 650 GS" и нова радост с "APRILIA CAPONORD" ETV 1000

                                Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                                Харесвам такива гуми на "баклави", но от Митас съм карал само с Е 07. Джама отпред ти е доста голям. Сигурен ли си, че ти трябват още парчета по него да качваш? Мотора става като платноходка.
                                Изтрил съм два комплекта такива и честно да кажа държат! Единственият им недостатък е, че бързо пада протектора ... на около 15-20000!
                                п.п. "Парчето" ще монтирам, ако не ме устройва ... демонтирам!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X