Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

    A6 2004 не 80 ....

    Изпратено от моят StrongPhoneQ4 с помощта на Tapatalk
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #32
      От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

      2004 си е дърто и пак се вдига.Гадно е ако е дизел ,ма това няма значение за повдигането.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #33
        От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        ...Много ме кефи Купе 90 и е лесно за вдигане....
        Такова ли?
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21216064_1475643039137624_1426165030_o.jpg
Прегледи:1
Размер:441.5 КБ
ID:5765602
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21222343_1475643042470957_460835688_o.jpg
Прегледи:1
Размер:434.1 КБ
ID:5765603

        Само, че моето е на прадно и зимата е излагация

        Коментар


        • #34
          От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

          Да ,куатро.А и това с предно толкова ли е зле.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #35
            От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

            Не е много зле. Просто в големите снегове стоя няколко дена, не съм закъсвал, с малко техника и без да се буташ там където не трябва, става. Ама на предно е излагация,на светофар дадеш ли и малко ряз и пили гумите (нищо че е 205/55 17), на мокро дадеш ли малко повече газ и се форсира. А такова куаттро вече е кът, от 1 година не е излизало на обява да се продава някъде в България, а ако има е 4/5 000 лв за гробница.

            Коментар


            • #36
              От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

              Първоначално публикуван от cronen Преглед на мнение
              здравейте, с извинение към колегата че му ползвам темата, искам и аз да попитам за повдигане на кола. Става въпрос за сузуки балено комби от тези старите. Не ходя в гората, но и аз си имам хоби- занимавам се с кар аудио. Готвя колата за състезание и се оказа че ще е необходимо подсилване на окачването, за да носи големия товар. Имам няколко опита със задни пружини от легаси, предни от голф, но резултат няма. Тези от голфа паснаха, но моите пружини бяха с подложки и при монтажа се оказа че голфовите вдигат толкова, колкото моите с подложките, така че ефект няма. Остава да пробвам с такива от пасат, казаха ми че са малко по-дълги и с подобна геометрия, но ще си покаже. Питането ми е за завода в Крън. В момента карам с голфовите и имам за мостра оригиналните и мисля да се опитам да си поръчам пружини, ако с тези от пасата не стане. Поръчка само на място ли се прави или има начин да се измисли нещо с куриер или пък по човек, все пак съм от Своге и е доста далече, но ако е необходимо да се ходи лично бих отишъл. Другото, което ме притеснява е има ли някакъв лимит на поръчката, тоест ще се навият ли да направят само две пружини. Последното, което ме интересува как стой въпроса с цената, ако има някой поръчвал оттам. По принцип ще звънна в понеделник до Крън, но ако може някой да ми разясни ситуацията с поръчка от завода, бих му бил много благодарен.
              Здравей, колега. Ако си ползвал предни пружини от голф, то те са взаимно заменяеми с тези от пасата. Имат малка разлика във височината и дебелината на самата витка, повдигат няколко сантиметра , а и возията става по твърда. Карам с предни пружини от дизелов пасат на едно голфче , та затуй знам.
              Успех!

              Коментар


              • #37
                От: Re: От: Re: От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Автомобила никак не е лош. И на мен ми харесва. За мен обаче по доброто 4х4 е на суби, лошото е, че е ниско легасито.
                И двете 4х4 са с междосов торсен диф. Разлика теоретично няма. Разликата е, че повечето субарута са ръждясали и има проблем с намирането на части, в смисъл, или са сравнително по-скъпи, или ги няма налични и трябва да се чака.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #38
                  От: Re: От: Re: От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  И двете 4х4 са с междосов торсен диф.
                  Субару не ползват торсен диф ,имат виско в паралел на средния диф. Ауди с два торсена е по-доброто решение според мен ,но масовите са само в средата и много разчитат на тракшъна да ги спасява.
                  Калин Владов,09РСПБЗН

                  Коментар


                  • #39
                    От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

                    Марката дето е дала историята на куатро с първото RS,не е за подценяване,ма никак.От 100 СС куатро съм подкарвал и други и не съм бил неприятно изненадан никога.Понякога буксува ,суче и те изтреля от раз ,чудиш се кво се случва.Леко повдигнато Ауди като това на колегите по горе е перфектното кутро.Само да не е дизеляк,не съм им фен.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

                      Кефи ме идеята за повдигане , но темата забуксува в диференциали и марки.

                      ПП. Колеги, дръжте се прилично и се върнете в час.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

                        Не е лошо да се повдигне, но повече от 3-4 сантиметра не бива, величава се ъгъла на каретата. Моето отзад е 4см, отпред 3см.
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #42
                          От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

                          Така е .Максимум до 5см.,не повече.И заради каретата ,въпреки че за толкова не е проблем ,но и заради устойчивоста в завоите .Иначесе почва с изнесени джанти ,по-твърдо окачване и много още неща в синджира,нещата са навързани.За лека кола е важно в завоите,при джиповете е друго,те са си тухли по принцип,освен ако не са "пасвани"за рейсинг оф.При Ауди не са много опциите за повдигане с 3-5сантиметра.При 3 може с гумени подложки ,за повече не е лошо да е с метални и гумени +фиксатор в пружината отвътре ,там където е подлагането,горе или долу ,където е по удачно за модела и може да се завари ,ако е метал.Да се завари като фабрично обаче,иначееее.......?????
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Повдигане на Ауди А6 възможно ли е ?

                            Автора може да каже с какъв мотор е тая С5ца и една снимка. Че тия коли има няколко вида заводско окачване.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X