Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как за 4 дни тотал става нов внос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как за 4 дни тотал става нов внос

    https://youtu.be/diBCLpES2tQ

    Тук можете да видите един братушка как спасява икономически тотал и го превръща в нов внос, работата по задния ляв панел и роговете е образцова и с гаранция за дълга експоатация
    Последно редактирано от BadAngel; 28-08-17, 20:26.

  • #2
    От: Как за 4 дни тотал става нов внос

    Грамотна и съвестна работа, респект. Горублянските магьосници ремонтират изгнило купе отдолу с вестници и кит...два флакона черен лак и айде честито, нов Фнос, само за ценители и разбирачи, на 123 хил. реални.
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • #3
      От: Как за 4 дни тотал става нов внос

      Гледам му чат-пат клиповете на тоя! Тоя не е майстор, а скулптор и то доста талантлив.

      Това малко в кръг на шегата, но иначе е доста добър. И все пак съм на мнение, че от гледна точка на безопасността не трябва да се оправят чак толкова размазани коли! (не говоря за голфа той беше ок)

      Коментар


      • #4
        От: Как за 4 дни тотал става нов внос

        Този Голф направо си не е ударен. Вижте тук за какво става на въпрос:


        Аз подобно нещо съм виждал и в България да се прави преди 10-ина години, само че беше цялата задна част от там където свършват задните врати.
        Subaru Legacy 2.5
        Suzuki GS500 E

        Коментар


        • #5
          От: Как за 4 дни тотал става нов внос

          Всичко се прави стига да е икономически изгодно .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: Как за 4 дни тотал става нов внос

            Браво на пича... върховен е!!! Ей, тоя си струва да го вземеш на оглед когато купуваш...

            Коментар


            • #7
              От: Как за 4 дни тотал става нов внос

              Аз бих казал - да не попадаш на такава кола; отделно, да не катастрофираш в нея, че не е ясно дали няма да се дезинтегрира под теб.

              Коментар


              • #8
                От: Как за 4 дни тотал става нов внос

                Тук е абсолютно неизгодно откъм пари да се прави такова нещо. Иначе човека е Майстор с главо М.
                Последният случай за така възстановена кола, за която знам, беше един суперлуксозен джип Мерцедес, който след не много тежка катастрофа се запали и изгоря като факла. Тройна експертиза доказа, че колата е събрана от части на поне 4 други автомобила. Съответно-нямаше застраховка, гражданските искове пропаднаха и собственикът и пи една студена вода за около 100 хиляди евро. За толкова я беше купил...
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #9
                  От: Как за 4 дни тотал става нов внос

                  Ако забелязвате, този прави нови и скъпи автомобили. Едва ли би се захванал с кола за 2-3000 евро

                  Според мен толкова майсторски възстановена кола е много трудно да се хване, че е удряна. Това не са Дупнишките или Врачански джамбази, дето мажат на 2 на 3.
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как за 4 дни тотал става нов внос

                    Както писах по-назад аз съм го виждал в България на кола за 10 ина хиляди лева преди години. От две коли се направи една и им беше финансово изгодно на хората. Така я направи човека, че никакъв шанс да се разбере без рентген да я снима. Този от клипа наистина прави коли от по-висока ценова категория.
                    Subaru Legacy 2.5
                    Suzuki GS500 E

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как за 4 дни тотал става нов внос

                      Около 2000 г., мой съученик разби на тате Вектрата 2,0 GT 1992 г. Доста хубава и лъскава машинка беше преди удара. Мина през дебела каменна ограда и влезна в спалнята на една къща. След удара заемаше полвината гараж по дължина.

                      Тази Вектра я купи бащата на едно приятелче - тенекиджия, за 1000 лв. Гледах го как я разпъва с разни интересни уреди, заваря, китова, боядисва.

                      След месец, колата изглеждаше перфектно и се продаваше в автосалон за 7000 лв. Да е дал 3000 лв за части и е спечелил още толкова. А баща ми тогава вземаше 250 лв даскалска заплата. За месец работа не е никак зле.
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как за 4 дни тотал става нов внос

                        Тоя пич от клипа доста интересно реже основни греди. Ми не ми е особено ясно, как аджеба после ги заварява вътрешните профили! Иначе на външен вид ОК. Мен лично не ме кефи да си взема подобна сгобка.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как за 4 дни тотал става нов внос

                          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                          Тоя пич от клипа доста интересно реже основни греди. Ми не ми е особено ясно, как аджеба после ги заварява вътрешните профили! Иначе на външен вид ОК. Мен лично не ме кефи да си взема подобна сгобка.
                          Няма да я вземеш,ако разбереш въобще.
                          Че,то над 30% в БГ са такива мисля.
                          Влезте в задния двор на няколко автокъщи,и всичко става ясно.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как за 4 дни тотал става нов внос

                            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                            Мен лично не ме кефи да си взема подобна сгобка.
                            Въпроса е да разбереш че е подобна сглобка. Ако и после с боята всичко е свършено като хората, не е много сигурно дали по външни бешези може да се разбере, освен ако изначално не познаваш много дорбе конкретния модел автомобил.

                            Човека е магьосник - факт! Такъв го виждам като хилядарка дневно. Възможно и в евро. А здравината - гледам опъва си ги след заварките, та може и да не е по-зле от позагнила отвътре кошница, дето на втората зима започва да ти се разпада пред очите, нищо че никога не е удряна.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как за 4 дни тотал става нов внос

                              До Радомир в едно село,имаше едни такива като руснака. Събираха от 2-3 коли,една. Истински факири. Заиграха се е крадени коли и ударени. МВР ги пресече(да не повярваш). Щом тия от Балканстар, с рентгени установиха за една Г класа с 300 зора какво и се е случило. Забрави в автокъща,и с 50 майстора да отидеш да все тая.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X