Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добър джип или СУВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добър джип или СУВ

    Здравейте предстои ми покупка на джип или СУВ.Бюджета ми е около 20-25 хиляди.Изискванията са да е около 2010г. автоматик и дизел.Да е комфортен на дълъг път и да е що годе икономичен.Ще се ползва главно по магистрала и малко по черен път със сняг.Към кои марки и модели да се насоча?

  • #2
    От: Добър джип или СУВ

    Мачът го играх и аз скоро, в сравнително сходни критерии като описаните от теб. За мен лично най-силният критерий бе комфорт и надеждност, след което идваше и ред на възможности за леки разходни по неравни терени (черни пътища). Джип в пълния смисъл на думата не ми трябваше, насочих се към 4x4 автомобили с малко по-голям клирънс. В крайна сметка се спрях на CR-V. В повече подробности не бих искал да влизам, тепърва предстои да го тествам по-сериозно, но на първо четене изборът мисля е правилен. Много се колебах между Санта Фе (дизелът 197 магарета) и CR-V, може би и двата са много добър вариант. Успех с избора!

    Коментар


    • #3
      От: Добър джип или СУВ

      щом наблягаш на икономичност - RAV4

      Коментар


      • #4
        От: Добър джип или СУВ

        Благодаря за предложенията и трите модела са много хубави и отговарят на изискванията.Интересува ме Рав4 по здрав ли е като цяло от останалите два.

        Коментар


        • #5
          От: Добър джип или СУВ

          Първоначално публикуван от baleo Преглед на мнение
          Благодаря за предложенията и трите модела са много хубави и отговарят на изискванията.Интересува ме Рав4 по здрав ли е като цяло от останалите два.
          Да. По принцип, но е по- неудобен и по- скъп. Просто седни на всеки еди модел и усети колата. Инак от трите за тези години Рав си е най- добре. Пак подчертавам- според мен.


          Peugeot 4007
          ex Nissan X-Trail 2.2 Di

          Коментар


          • #6
            От: Добър джип или СУВ

            Лошото е, че вече тези години, няма нищо истинско! Тук, лично аз не мога да дам никакво мнение. Гледай километри и състояние, дано попаднеш на хубава машина.
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • #7
              От: Добър джип или СУВ

              Ако се търси и обем Киа Соренто или Санта фе.
              8)

              Коментар


              • #8
                От: Добър джип или СУВ

                Равката е супер но си е малка дамска колица.
                Бих взел СантаФе 197 кс автомат след 2010, Кията неслучайно е по евтина.
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #9
                  От: Добър джип или СУВ

                  Някой има ли поглед върху новоъо Соренто? И то е в тия пари и май със същия двигател като Санта фе - 197 к.с.?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Добър джип или СУВ

                    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                    Равката е супер но си е малка дамска колица.
                    Бих взел СантаФе 197 кс автомат след 2010, Кията неслучайно е по евтина.
                    По евтина, като нова или втора ръка? Демек Кията е по лоша?
                    8)

                    Коментар


                    • #11
                      От: Добър джип или СУВ

                      Аз не мисля че тойотата е по скъпа от хондата при съпоставими година и състояние, даже напротив. Може би 4х4 системата и е една идея по добра. Може да ае разгледа и нисан екстрейл в този клас.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Добър джип или СУВ

                        Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                        По евтина, като нова или втора ръка? Демек Кията е по лоша?
                        И двете.
                        Кията се води близнак на Сантата но качеството на материалите е по зле.
                        Мотора и кутията са еднакви само дето Кията почва от 2011 година.
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Добър джип или СУВ

                          Залагам на Тойота,като марка!
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • #14
                            От: Добър джип или СУВ

                            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                            И двете.
                            Кията се води близнак на Сантата но качеството на материалите е по зле.
                            Мотора и кутията са еднакви само дето Кията почва от 2011 година.
                            При най скъпите версий Кията е по скъпа с 6-7 хиляди лева. Модела се продава от 2009година.
                            8)

                            Коментар


                            • #15
                              Добър джип или СУВ

                              Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                              При най скъпите версий Кията е по скъпа с 6-7 хиляди лева. Модела се продава от 2009година.
                              Аз като търсих излизаха Соренто 2-ра генерация само след 2011 година.
                              Качвах се и карах 3 различни Кии и 3 Санта фета.
                              Определено за мен има разлика в интериора в голям превес за Сантата.
                              Пластмасата на допир е друга, скърцането, обезшумеността на купето, ергономията и т.н. Гледах само Сантафета и Кии купувани от България 3-5 годишни и Сантафето беше на цена с 25% отгоре.
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X