Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трансфагараш Румъния 19.08.2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

    Абе сега гледам, че тоя черния път от долната страна на полянката води до някакъв манастир навътре в гората: https://www.google.bg/maps/@45.68250.../data=!3m1!1e3

    ако знаех можеше да се повозим с Петьо до там, нали сме с доминатори

    Ама айде да има нещо и за следващия път.
    "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

    Коментар


    • #17
      От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

      Другия път
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #18
        От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

        Има сделка.
        Аз да си призная чесно разчитах на групата и не съм погледнал ни една карта преди да тръгнем. Знаех само, че ще минаваме Трансфагараш, по къде, защо и как не съм се питал.
        "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

        Коментар


        • #19
          От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

          Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
          Има сделка.
          Аз да си призная чесно разчитах на групата и не съм погледнал ни една карта преди да тръгнем. Знаех само, че ще минаваме Трансфагараш, по къде, защо и как не съм се питал.
          Ама аз знаех, че ще минем първо Трансфагараш, ще се приближим до Трансалпина, там ще нощуваме и после ще се приберем през Трансалпина.
          И аз не съм гледал карти, не съм инсталирал ГПС и се кефя, че някой ме води, а аз зяпам настрани...
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

            Първи видеомонтаж, който правя в живота си:

            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #21
              От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

              Тоя тунел на 2:08 даже ми се губи кога сме го минавали. Или ти си прескачал тук таме без нас
              "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

              Коментар


              • #22
                От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

                Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
                Тоя тунел на 2:08 даже ми се губи кога сме го минавали. Или ти си прескачал тук таме без нас

                Хахх...
                Познато състояние. Марича се "The pink mist"

                Малко се скапва качеството с тия обработки...
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #23
                  От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

                  понеже вече се познавам с петьо, видях че е мераклия човек. сега знам че е и майстор /разказвач и фотограф/....

                  Коментар


                  • #24
                    От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

                    Седнахме да починем в бензиностанцията, преди всеки да поеме към домът си. Влезна едно от ония същества, с кльощаво тяло, огромни изкуствени ц*ци и подпухнали силиконови джуки. Гледаше светът "отгоре" през очилата си тип муха-лай*арка...

                    Зачудих се това животно какви ли радости има в живота?

                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • #25
                      От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

                      Айде и това съм изтървал. Абе казвайте ги тия неща.
                      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                      Коментар


                      • #26
                        От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

                        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                        Седнахме да починем в бензиностанцията, преди всеки да поеме към домът си. Влезна едно от ония същества, с кльощаво тяло, огромни изкуствени ц*ци и подпухнали силиконови джуки. Гледаше светът "отгоре" през очилата си тип муха-лай*арка...

                        Зачудих се това животно какви ли радости има в живота?
                        Тя беше с още едно момиче.Сблъскаха се на входа на тоалетната.Аз затова го забелязах,празен коридор ,само те двете,и тая със перфектното тяло се блъсна в другата като куха лейка.Инъче много добре изглеждаше,хвърли ни един пренебрежителен поглед ,блъсна се в другата,и двете като овце влезнаха във wc-то.

                        Сещам се за една силна сцена от един бг сериал.

                        Като ми дойде времето да се появя пред оня горе...ще съжалявам само за едно...че не съм обикалял по света и колко такива възможности съм пропуснал.


                        Тука си говорят за любов,ама на кой каквото му е интересно.
                        https://youtu.be/0_H8oeg-bus

                        В интерес на истината,тая наистина изглеждаше перфектно,това иска огромни усилия,лишения,болки и тем подобни,също и големи средства.Това са неща с които 80% от хората няма да се справят,смешното в случая е загубената кауза и високомерието.Красотата при жените трае 5-10 айде 15 години най-много,после остава удоволствието да си гледал отгоре на другите ,айде мерси..няма нужда.
                        Последно редактирано от Roninn; 22-08-17, 07:29.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #27
                          От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

                          Не знам защо тази кака не съм я забелязал. На кое място я видяхте, т.е. при коя спирка?
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Не знам защо тази кака не съм я забелязал. На кое място я видяхте, т.е. при коя спирка?
                            Вие бяхте с гръб към нея.
                            Шел Русе.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Вие бяхте с гръб към нея.
                              Шел Русе.
                              Е, не сме изтървали нищо съществено.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Трансфагараш Румъния 19.08.2017

                                Аз тук ще направя една градивна критика. Като бяхме в Румъния на последната бензиностанция ви обърнах внимание със Светльо за русата, дългокрака румънка, а вие потайно, потайно си гледате силиконки и не са обаждате
                                "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X