Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изчезнала, предполагам изтрита тема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изчезнала, предполагам изтрита тема

    Днес пуснах тема относно 5-тата национална Е30 сбирка в раздел Ретро и уникални машини, подраздел Организирани мероприятия. Приложих линкове към темата за събитието в Е30 форума и фейсбук. Когато реших да проверя за мнения по темата, видях че тя не съществува. Пускал съм такава тема за същото събитие при предходните издания, като тя все още е във форума. Ако вече няма да се допуска обявяването на такива мероприятия тук, или то е нежелано, моля да ми бъде казано.

  • #2
    От: Изчезнала, предполагам изтрита тема

    Пиши на някой, може да не го видят този ти пост
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #3
      От: Изчезнала, предполагам изтрита тема

      Аз я четох темата преди да я изтрият, не знам какво са и намерили кусур, но триенето им е по-лесно, че "ти знаеш ли колко трудно се правят нещата през модераторския панел?!"(такова е обяснението им ).
      По-добре пиши в таза тема - http://www.offroad-bulgaria.com/show...E0#post3196884
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #4
        От: Изчезнала, предполагам изтрита тема

        Писах и там, пък да видим. И аз се чудя какво не е наред, при положение, че друг път е допускано такова съобщение.

        Коментар


        • #5
          От: Изчезнала, предполагам изтрита тема

          До колкото аз помня не за друго,а защото съм в тоя форум от преди да го има оня,а там съм бил модератор преди последното му ъпдейтване та проблеми с темата предишни години не е имало.Ако е нужно мога и аз да я пусна тая тема.Важното е да се разпространи информацията за сбирката и който иска да я посети.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #6
            От: Изчезнала, предполагам изтрита тема

            Да, това е основната идея, като не виждам нищо лошо.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X