Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Асансьорна лирика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Асансьорна лирика

    Обичам старото строителство. Харесва ми заради информацията, която може да получиш само докато обиколиш блок -два. Лесно се разпознава футболната принадлежност на квартала или какви избори са минали последно, хеле пък ориентацията и особеностите на характера на половината живущи там вече не е тайна за никой. Ако сградата е близо до поселище на орки, лесно се забелязва как те наскоро са открили писмеността и средствата за реализирането ѝ. От входовете на мазетата лъха хлад като от галериите на Мория, а иззад пердета и щори недоверчиво те сканират поне четири чифта очи в комплект със същия брой дебели очила пред тях.

    Най-интимно място за мен обаче остават асансьорите, където можете да забележите надписи, достойни за увековечаване във форума. Ето и няколко от тях:

    По великденско време видях "Продавъм егенета." Веднага звънах, заинтригуван от обявата: "Здравейте, да си купя ЕГН се обаждам. Колко струва?" . Отсреща "Миииий, към 6 лева живо тегло, ама ако искате - ща ви го очистим - да е готово за печене".


    Подобен нему: Млад, предприемчив млекопроизводител написал обява "Мляко по домовете". Кодошлия обче изтрил първите две букви и останало "..яко по домовете."


    От студентски години помня как появата на перманентните маркери бе възхвалена от незнаен поет в асансьора на 37-ми блок: "Маркер вече имам аз и го ползвам всеки час. По стените пак ще пиша - тъкмо няма да мирише.".

    И в казармата имаше цветисти, ама не в асансьора. Ако имате и оттам - дайте ги
    Черно, мирише и разваля характера!

  • #2
    От: Асансьорна лирика

    От асансьор в младост - Всеки може да пикае в асансьора - направи се на мъж и осери тавана.

    Коментар


    • #3
      От: Асансьорна лирика

      Малийй. От банята на немците.
      Прикачени файлове
      Черно, мирише и разваля характера!

      Коментар


      • #4
        От: Асансьорна лирика

        "Ако още веднъж някой даде допинг-проба в асансьора, се дисквалифицира за два месеца!"

        пак там:


        "- Обичам Васко!
        По-долу:
        - Споко глупачке, Васко е гей!
        Най-отдолу:
        - Не съм глупачка, а съм глупак!"


        „Забранява се ползването на асансьора по време на пожари, земетресения, наводнения и липсата на електричество, а също така и за лица неспособни да прочетат и разберат смисъла на това съобщение.“

        В хотел в Букурещ: "Асансьорът е в ремонт до утре. През това време дълбоко съжаляваме, че ще бъдете ядосан"
        Последно редактирано от drago_pishinkov; 15-08-17, 10:15.
        Черно, мирише и разваля характера!

        Коментар


        • #5
          От: Асансьорна лирика

          Не е надпис, но е свързан със стар асансьор. В блока в който живееше мой приятел асансьора тръгваше след като го почерпиш с 1 стотинка. Беше от онези старите с дървена разтегателна врата и монетник. На него пишеше: "За 2 лица или до 100 кг." Наш приятел-Цезар тежеше около 140 кг. Ние 2-мата с приятелката ми се возим заедно, но на него казвам: Цези, ти ще трябва да се возиш на 2 пъти...
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Асансьорна лирика

            На лист формат А4 залепен с парчера тиксо по четирите му края пише:Не кради крушката на лампата.А от долу някой с черен химикал под този надпис беше написал:Няма да я крада само ще я взема и няма да я върна.А след това някой беше нарисувал мъжки полов орган с флумастър.Е ако знаех,че ще има такава тема щях да я снимам тая простотия.
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар


            • #7
              От: Асансьорна лирика

              Абе не е в асансьор и не е в БГ ама шЪ го пусна!!!!

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12082009403.jpg
Прегледи:1
Размер:240.3 КБ
ID:5763853
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #8
                От: Асансьорна лирика

                В една от тоалетните в фирмата:сери бавно,времето тече.
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • #9
                  От: Асансьорна лирика

                  Стига Ве Усрахте нежната тема.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Асансьорна лирика

                    Живота е като супермаркет, каквото и да вземеш на касата плащаш.
                    Чакалото на Бегликташ
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Асансьорна лирика

                      Ами,задай си въпроса!
                      Има ли,друг форум като нашия?
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • #12
                        От: Асансьорна лирика

                        ,,Кво гледаш, майка си ли виде?'' от нашия асансьор...
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • #13
                          От: Асансьорна лирика

                          Ми то виц, ама и за тук става.

                          Асансьорът не работи. Моля, ползвайте асансьора в съседната сграда.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #14
                            От: Асансьорна лирика

                            Не си църкайте гноярките пред огледалото,че ми писнА да го трия!

                            Надпис на А-4 до огледалото в асансьор.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Асансьорна лирика

                              Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                              На лист формат А4 залепен с парчера тиксо по четирите му края пише:Не кради крушката на лампата.А от долу някой с черен химикал под този надпис беше написал:Няма да я крада само ще я взема и няма да я върна.А след това някой беше нарисувал мъжки полов орган с флумастър.Е ако знаех,че ще има такава тема щях да я снимам тая простотия.
                              В действителност няма смисъл да крадеш крушка от асансьор на оперативно напрежение са 24/36 волта . Аз лично бих почерпил да видя реакцията на този който я е откраднал и я навие на 220 волтова инсталация . Рядко изгаря тихо . Обикновено гърми като пиратка и се пръска На времето в завода си бях направил такъв ташак щото кашона с 220 волтовите крушки много бързо свършваше
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X