Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Алпите 2017, планината която не може да се опише.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

    И пътеписа и природата и снимките-УНИКАЛНИ. Давай, че голяма суша от към мото разказчета.
    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

    Коментар


    • #17
      От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

      Пристигайки в Курвара.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:074.jpg
Прегледи:1
Размер:1.61 МБ
ID:5763725

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:075.jpg
Прегледи:1
Размер:1.73 МБ
ID:5763726

      Беше време за обяд, само където аз не бях гладен, исках да снимам и да гледам и пак да снимам. Оставих компанията в един ресторант да хапнат, а аз щях да ги чакам на Passo Pordoi. И газ на горе, но щом излязох от градчето се откри много яка панорама над града и нямаше как да не спра, нали искам и да снимам освен да карам.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:077.jpg
Прегледи:1
Размер:1.93 МБ
ID:5763727

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:079.jpg
Прегледи:2
Размер:1.66 МБ
ID:5763728

      Тръгнах пак по пътя , а той се вие едни гледки , едни завои, кеффф.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:080.jpg
Прегледи:1
Размер:1.49 МБ
ID:5763729

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:081.jpg
Прегледи:1
Размер:1.45 МБ
ID:5763730

      Стигам до едно кръгово и .... абе аз към кой проход бях тръгнал ???? Май беше Села, а защо го няма на табелите, този Пордои не го ли минахме??? Баси тъпото, почувствах се така

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13907022_1011633568956100_9105557103705420423_n.jpg
Прегледи:1
Размер:22.3 КБ
ID:5763731

      Вадя телефона и...
      - Ало, Цеко, вие такова.. тръгнахтели?
      -Слагаме каските.
      -Да ме зачакате, че нещо май се затрих, на 10-15км съм от вас
      -Хайде чакаме те
      И така обратно по пътя който минах, по едно време един с колело ми светка с фарчето и ми прави знак да намаля. Добре намалявам и хоп, зад завоя карабинери. Отървах кожата, събираме се групата и тръгваме пак по пътя от който се върнах
      -Абе Цеко на там ли сме аз от там се върнах?
      -Да , нали отиваме към Пордои
      - Е не го ли минахме? Мислех че сме към Села. Охххх тотално загубих представа от къде минахме и на къде отиваме
      Качихме Passo Pordoi

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:082.jpg
Прегледи:1
Размер:1.61 МБ
ID:5763732

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:084.jpg
Прегледи:1
Размер:1.57 МБ
ID:5763733

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:087.jpg
Прегледи:1
Размер:1.68 МБ
ID:5763734

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:088.jpg
Прегледи:1
Размер:1.49 МБ
ID:5763735

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:090.jpg
Прегледи:1
Размер:1.19 МБ
ID:5763736

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Passo_Pordoi_5.jpg
Прегледи:1
Размер:455.2 КБ
ID:5763737

      Пушихме по една цигара и газ към Passo Sela. Там спряхме пак за много малко, направих две снимки и тръгнахме, времето много ни притискаше. Имаше пак идване към тези проходи в следващите етапи и се надявах че ще имам повече време да ги снимам и да им се наслаждавам.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:092.jpg
Прегледи:1
Размер:1.34 МБ
ID:5763738

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:099.jpg
Прегледи:1
Размер:1.25 МБ
ID:5763739

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:passo-sella.jpg
Прегледи:1
Размер:760.4 КБ
ID:5763740

      От тези проходи посоката беше към къщата, пак през прохода Passo Falzarego към Курвара и нататък от където дойдохме,ама по пътя си припомнихме, че прохода беше затворен след Кортина д'Ампецо. Спряхме пак на забраняващите знаци да минем през прохода и хайде на дясно към езерото Misurina. Него само го видяхме в движения. Беше страхотно, ще се върна и него да го снимам, ама друг ден. Караме си и изведнъж пак затворен проход. Спряхме да видим на къде ни водят табелите и изведнъж пристигнаха група дръпната японци ли, китайци ли, не ги различавам, бяха рентнали цялата гама на Porsche за 2017, всичките модели, защо не ги снимах ... ами нямам отговор. Продължаваме по отворените проходи, а вече сме на фарове и си е тъмно като в ...Стигнахме до някакво село с бензиностанция от онези , дето 2010 ги обичах много без персонала с колонката за плащане, познайте ...пак се наиграх Викам си сега първо и казвам за колко пари да сипе, мушкам 20евро, на коя колонка ще сипвате, гледам спрял съм на 4, пиша 4та колонка и хващам пистолета и ...що е толкова голям този пистолет?????? ама как дизел нали пишеше А95??? а ама то бил бензина на колонка номер 3 , колонката е с два пистолета единия е дизел а другия е бензин, но на колонката пише номера на помпата, демек от ляво е номер 4 а от дясно е номер 3. Ресто няма и пари не връщат, търсихме туба , молихме хора с дизелови коли и не... изтече сесията и олекнах с 20евра. Както и да е заредихме бензин, добре че не бях натиснал спусъка на дизела , продължаваме по пътя към деня , авече е 22:00h тяхно време. По едно време влизаме в Сан Кандидо ( San Candido) и се взе решение да пием по кафе , да пушим и да отморим, закъснял не бърза. Тук Цеци имаше драма с един апарат за цигари, мушка 50евро и иска цигари, а апарата му иска номер на здравната осигуровка в Италия, нямаш такава, няма цигари и кинти не се връщат вечерта, през работно време с квитанцията от месната банка. В този момент двама много почерпени идват и му викат на Цеци , ...нема се плашиш, сега ще изтегля от банкомата пари и ще ти дам 50евро, а ти ще ми дадеш квитанцията и ще си я осребря през деня... Пак казвам много пияни чужденци се притекоха на помощ, тук кой Ганьо ще го направи? Така мина този ден, прибрахме се късно вечерта или рано сутринта и легнахме да спим, бяхме много приятно уморени всички.
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • #18
        От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

        Супер! Яки снимки и забавен разказ!
        BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
        LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
        Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

        Коментар


        • #19
          От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

          На следващата сутрин, времето пак прекрасно,сядаме на закуска, която е пак толкова богата като предишната сутрин. Решаваме днешния маршрут на къде да бъде, пак на бензиностанцията на по кафе, и пак аз съм нетърпелив, и тръгвам на горе към Хижа Еделвайс на прохода Гросглокнер преди другите. Нямам снимки от там и да не изпусна момента. Този път времето беше чудно, силен вятър на върха , който раздухваше облаците и не им даде шанс да се съберат, и да прецакат деня. Почвам да се чудя как да ви описвам красотата, за това ще кача малко снимки.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:104.jpg
Прегледи:2
Размер:1.66 МБ
ID:5763748

          Тунел са си направили хората на 2504м

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Großglockner-Hochalpenstraße_68_Tunnel.JPG
Прегледи:2
Размер:1.38 МБ
ID:5763768

          Емблематичният ротор

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:105.jpg
Прегледи:2
Размер:1.32 МБ
ID:5763749

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:106.jpg
Прегледи:2
Размер:1.45 МБ
ID:5763750

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:115.jpg
Прегледи:2
Размер:1.76 МБ
ID:5763751

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:118.jpg
Прегледи:2
Размер:1.80 МБ
ID:5763752

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:119.jpg
Прегледи:2
Размер:1.59 МБ
ID:5763753

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:122.jpg
Прегледи:1
Размер:1.81 МБ
ID:5763754

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:124.jpg
Прегледи:2
Размер:1.84 МБ
ID:5763755

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:127.jpg
Прегледи:1
Размер:1.33 МБ
ID:5763756

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:128.jpg
Прегледи:2
Размер:1.83 МБ
ID:5763757

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:133.jpg
Прегледи:1
Размер:1.87 МБ
ID:5763758

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:135.jpg
Прегледи:1
Размер:1.46 МБ
ID:5763759

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:136.jpg
Прегледи:1
Размер:1.55 МБ
ID:5763760

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:151.jpg
Прегледи:2
Размер:1.70 МБ
ID:5763761

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:165.jpg
Прегледи:1
Размер:1.88 МБ
ID:5763762

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:169.jpg
Прегледи:2
Размер:1.44 МБ
ID:5763763Натиснете снимката за да я уголемите

Име:108.jpg
Прегледи:1
Размер:1.92 МБ
ID:5763764

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:109.jpg
Прегледи:2
Размер:1.90 МБ
ID:5763765

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:120.jpg
Прегледи:1
Размер:1.94 МБ
ID:5763766

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:153.jpg
Прегледи:1
Размер:2.00 МБ
ID:5763767
          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

          Коментар


          • #20
            От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

            Гледахме , снимахме и стана време да тръгваме. Посоката беше Инзбрук и по точно магазин на Louis, а след това идеята беше такава

            https://www.google.bg/maps/dir/47.27...m0!1m0!1m0!3e0

            Да ама не, на 90км преди Инзбрук , на едно OMW спряхме да заредим и моя акумулатор умря от раз. Давахме ток от моторите, не става, викнахме един бус, запали ама като му подадох газ за да тръгна и пак загасна. Нямаше оправия и Цеко , Киро и Марио тръгнаха да ми търсят акумулатор, а аз и Цеци останахме на бензиностанцията. Прецаках деня за возене, знаех че е за смяна , ама като не даваше никакви признаци на умиране и аз все го отлагах. В крайна сметка намериха ми правилния модел за мотора ми 21Am/h но вече беше късно да продължаваме и се върнахме пак през Гросглокнер и пак по нощите се прибрахме.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:173.jpg
Прегледи:1
Размер:1.97 МБ
ID:5763769

            Деня приключи в къщата на масата , по път бяхме минали през един магазина , че работят до 19:00h и щяхме да изпуснем нашия магазин.
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • #21
              От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

              Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
              .... Още нещо: Интересува ме един проход за който никой не пише, просто защото от там минава магистралата от Германия, а именно Бренерпас(не магистралата, а стария път). Четох преди 15г и повече една статия за него . Това е бил главния път на немските туристи през 50-те и началото на 60-те, когато са започнали с първите каравани и кемпери да ходят на море, но магистралата все още я е нямало. Знам ,че за мотор не би трябвало да е кой знае колко атрактивен , но е път по който искам да мина . Минавал ли си от там и ако да , сподели впечатления.....
              Аз съм го минавал. Посоката Инсбрук > Болзано по SS508. Ако не те пришпорва времето е чудесен, бърз (като за проход), широк път, без трафик (така беше 2012 г.)


              Съжалявам, че клепам по пътеписа, но на Драго темите винаги са ставали като пътеводител по Алпите.
              още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

              Коментар


              • #22
                От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

                Ако знаете колко е готино сутрешното кафе с мечти за най-завързаните проходи...

                Казвам си: Някога като порасна и аз като големите ще освободя 1 седмица посред лято и ще карам, ще карам, докато задника ми стане на поничка...
                Размазващо красиво!

                Благодаря!
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #23
                  От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

                  И аз изпитах огромно удоволствие от сутрешната моторазходка.
                  Поздрави!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

                    Да продължавам, че ви изстинаха пуканките.

                    Тази сутрин имахме гост. Бяхме се чули миналата вечер с него и се разбрахме, къде да се видим сутринта на чаша кафе. След като закусихме и пристигнахме на традиционната бензиностанция, на която всяка сутрин си пиехме кафето, Бойко вече ни чакаше. Не се бяхме виждали от доста време с него и можете да се досетите еуфорията на срещата каква беше. Разбрахме се в каква посока ще се пътува и след като се наприказвахме и си изпихме кафетата, потеглихме пак в посока Доломити. Трафика пак голям, а в Италия още по голям. Стигнахме до разклона който беше затворен заради свлачището, но уви още не го бяха отворили. Това не попречи обаче да спрем за почивка и още сладки приказки. Ще си позволя да кача две снимки на Бойко, че аз със моето устройство за 360°, още не мога да се справя с обработката.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20745931_10209895052922019_3427028421935928262_o.jpg
Прегледи:1
Размер:508.6 КБ
ID:5763864

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20746371_10209895053202026_1484000492432855905_o.jpg
Прегледи:1
Размер:622.1 КБ
ID:5763865
                    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

                      И за ракия е супер, ама за бирата не стигат /снимките/.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

                        Еха, браво за пътеписа и страхотните снимки, напълних окото!
                        Тази година ми се разминаха Алпите и сега ще наваксам заедно с вас
                        Много е вълшебно в Доломитите - Pordoi, Sella, Falzarego са много впечатляващи, заедно с Giau, който е на юг от Кортина ди Ампецо и на съседното шосе от това за Falzarego.
                        Ако се кара от юг на север, в началото има една табела "29 tornanti" (фиби ), а горе при хубаво време панорамата е грандиозна.

                        Притоплям пуканките и чакам с нетърпение продължението да видим къде сте овършали през следващите дни
                        Човекът е човек, когато е на път...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

                          След краткото спиране, решихме да продължим към прохода SS244, който водеше към Курвара. Отклонихме се малко след Брунико Brunico към едно село Сан Лоренцо ди Себато , караме по тесните улички и в един момент стигнахме до една къща и се разбра , че сме в грешната посока. Линка показва точното место.

                          https://www.google.bg/maps/@46.77265...7i13312!8i6656

                          Обръщаме един по еди, че е тясно, 6 мотора с изчакване на появилите се коли, които продължаваха на горе, идва и моя ред и обратно от където сме дошли. Да ама не, настига ме Цеци и ми вика:
                          - Драго защо се върнахме до началото на селото?
                          - Ами мислех че сме на сам. Къде са другите, видя ли ги някъде?
                          - Ами не.
                          Хайде пак на горе по другата уличка, а тя ни закара на съвсем друго място. Трета уличка, не е тази, и тази не е. Побеснях, спрях преместих чантата от задната седалка ха резервоара, през това време звъни Марио.
                          - Къде си Драго?
                          - Ами еб...ли му м...ата, в селото някъде.
                          - Слушай сега там където обърнахме, се връщаш малко и в ляво,ние сме на бензиностанцията.
                          - Ама аз вече не знам как да се върна там, карайте вие, аз пускам gpsa и ще се оправям
                          Звъни Цеко на Цеци и му обяснява същото, както и да е Цеци каза че е разбрал и мисли , че знае къде са се отклонили. Тръгва той и аз по него, пак виждам голямата жълта къща, но на 20-30м преди нея е имало отбивка в дясно през едно поле с царевица. Отбивката е като алея в парка. Стигаме до главния път, Цеци се включва, ама аз се налага да изчакам малък трафик от коли, тръгвам в посоката която тръгна Цеци и гледам 4 коли и един силует на мотор пред тях, газ изпреварвам ги и почвам да гоня мотора по завоите.....ама този мотор, не е на Цеци, какъв е този пък сега и къде е Цеци??? Абе минах ли покрай покрай бензиностанция??? Май не, газ на горе и след 30км. спирам и вече ми е ясно че съм сам. Пускам нвигацията, пиша едно съобщение на Цеко, че тръгвам към passo Gardena, да знаят в каква посока съм и газ нагоре. Курвара я подминавам транзит и се качвам на прохода да направя още няколко снимки.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:001.jpg
Прегледи:1
Размер:1.25 МБ
ID:5763882

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:003.jpg
Прегледи:1
Размер:1.61 МБ
ID:5763883

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:004.jpg
Прегледи:1
Размер:1.63 МБ
ID:5763884

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:005.jpg
Прегледи:1
Размер:1.88 МБ
ID:5763885

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:006.jpg
Прегледи:1
Размер:1.24 МБ
ID:5763886

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:007.jpg
Прегледи:1
Размер:1.42 МБ
ID:5763887

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:008.jpg
Прегледи:1
Размер:1.67 МБ
ID:5763888

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:011.jpg
Прегледи:1
Размер:1.91 МБ
ID:5763889

                          От там се настройвам навигацията към passo Sela и пак съобщение им пращам на групата. Стигайки до разклона обаче се оказва че е затворен заради някакво състезание с колелета. Тъпо ми стана още повече, пак съобщение пращам да не се разхождат насам. А аз на къде да ходя където не съм снимал? Настройвам за пореден път навигацията , този път към езерото Misurina

                          https://www.google.bg/maps/@46.58470...7i13312!8i6656

                          Пак започнах да катеря Passo Gardena , но този път на обратно, все едно различен проход. Реших да снимам още малко по пътя, имах време.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:014.jpg
Прегледи:1
Размер:1.74 МБ
ID:5763890

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:016.jpg
Прегледи:1
Размер:1.43 МБ
ID:5763891

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:018.jpg
Прегледи:1
Размер:1.66 МБ
ID:5763892

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:019.jpg
Прегледи:1
Размер:1.75 МБ
ID:5763893

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0021.jpg
Прегледи:1
Размер:1.93 МБ
ID:5763894

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:022.jpg
Прегледи:2
Размер:1.59 МБ
ID:5763895

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:023.jpg
Прегледи:1
Размер:1.77 МБ
ID:5763896

                          Отворете линка за панорама на 360 градуса

                          https://www.facebook.com/photo.php?f...9&l=8685fc7f27
                          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

                            Качих се пак на Гардена

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:045.jpg
Прегледи:1
Размер:1.41 МБ
ID:5763897

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:047.jpg
Прегледи:1
Размер:1.43 МБ
ID:5763898

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:048.jpg
Прегледи:1
Размер:1.72 МБ
ID:5763899

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:052.jpg
Прегледи:2
Размер:1.93 МБ
ID:5763900

                            Направих още няколко снимки с апарата, повече се наслаждавах на гледката, пуших няколко цигари и продължавам към Passo Falzarego.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:061.jpg
Прегледи:1
Размер:1.97 МБ
ID:5763901

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:065.jpg
Прегледи:1
Размер:1.63 МБ
ID:5763902

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:067.jpg
Прегледи:1
Размер:1.70 МБ
ID:5763903

                            От там след пак кратка пауза реших да сложа Тетата (Theta е камера за 360градуса фото и видео) и да правя клип на 360 градуса докато се спусках към Кортина д'Ампецо. Тях ще ги кача на края, че още се боря със снимките и до клиповете още не съм стигнал.
                            Подминах града и се насочих посока Fiames. Карам си аз, поздравяваме се с останалите мотористи и изведнъж познат мотор, който знаех че е в района. Той също позна таксито, аварийни и ха добра среща. Беше човек който го слагам в графа ПРИЯТЕЛИ, нищо, че ми е шеф. Те въртяха моя маршрут в обратна посока. Полафихме,кой къде е карал, кои проходи не работят още заради свлачищата, къде да се отиде и т.н. В един и същи ден срещнах двама човека с които много ми се искаше да покараме заедно, но така е трябвало да се получи. И Бойко, и Звезди ги чаках с нетърпение, с тях винаги ми е било купон, но и компанията с която се затрихме не си мислете, че са скучна работа, а те какви са ... беден ми е рчника, не случайно винаги пътуваме заедно. Просто ми се искаше да се съберем поне един ден, ама целия и да се забавляваме всички заедно. Пак потеглям и стигам до езерото, падна ми ченето като се появи от завоя гледката, върнах се взех си го, пак до завоя и не вярвам какво виждат очите ми. Спирам да говоря, само за протокола седях там над час да не казвам и два.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:083.jpg
Прегледи:1
Размер:1.51 МБ
ID:5763904

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:086.jpg
Прегледи:1
Размер:1.39 МБ
ID:5763905

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:088.jpg
Прегледи:1
Размер:1.10 МБ
ID:5763906

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:089.jpg
Прегледи:1
Размер:1.26 МБ
ID:5763907

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:099.jpg
Прегледи:1
Размер:1.19 МБ
ID:5763908

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:103.jpg
Прегледи:1
Размер:1.36 МБ
ID:5763909

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:120.jpg
Прегледи:2
Размер:1.15 МБ
ID:5763910

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:126.jpg
Прегледи:1
Размер:1.35 МБ
ID:5763911

                            Снимах, гледах и накрая реших, че съм усетил вече мястото и потеглих към къщата. Прибрах се по познатия път с полските тираджии, заредих внимателно бензин, а не нфта на онази бензиностанция. Снимах един водопад и така приключи днешното возене.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:188.jpg
Прегледи:1
Размер:1.23 МБ
ID:5763912

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:180.jpg
Прегледи:1
Размер:1.95 МБ
ID:5763913

                            Прибрах се и след малко се прибраха и останалата група. Те също си бяха изкарали добре и бяха кръстосвали доста из Доломитите, вечеряхме и си легнахме. На следващата сутрин Цеко и Марио се прибираха за България, нямаше как да останат до края на екскурзията.
                            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.



                              КРАСОТА

                              МЕРСИ
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Алпите 2017, планината която неможе да се опише.

                                Благодаря на fozy за инфото за Brennerpass! Да не разводнявам на Драго готината тема: Драго , ако знаеш какъв какъв душевен оргазъм ми доставяш с тоя пътепис и снимки!!!! Нали потготовката за пътуване е 1/3 от самото такова!Като знам ,че след седмица сме там сещайте се за усещането ми като го чета.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X