Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Кавказ с Africa Twin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: До Кавказ с Africa Twin

    Браво и от мен!
    Последно редактирано от iva_kx; 25-01-08, 19:43. Причина: Писане на латиница!
    Гората ражда хора полето тикви !

    Коментар


    • #47
      До: До Кавказ с Africa Twin

      ПОЗДРАВЛЕНИЯ колега, както разбрах от коментатрите това не ти е пьрвото и последното пьтуване. И забелязах че те влекат дестинации от бившия СССР, в Беларус как беше, ходи ли в Минск ? Аз сьщо искам да ида там. Август 2007 реших да ида на море с моя мотор(susuki dr 650 rs),а мойте приятели казваха че сьм луд и няма да издьржа, но го направих и не сьжалявам. Благоевград-Китен-Благоевград-1300км, е малко се поизмьчих с тоя 1 цилиндьр, но в сравнение с твойто приключение мойто е нищо. И сега сьм се навил да си взема AFRICA, а иначе много ми харесва KTM 990 ADVENTURE, ама са много скьпи. Занапред ти пожелавам леки и безаварийни пьтешествия !

      Коментар


      • #48
        До: До Кавказ с Africa Twin

        Благоевград-Китен-Благоевград-1300км, е малко се поизмьчих с тоя 1 цилиндьр
        Това разстояние на един път ли го взема????
        Последно редактирано от Yaro; 03-04-08, 16:58.
        http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

        Коментар


        • #49
          До: До Кавказ с Africa Twin

          Е не в смисьл 1300км-отиване и врьщане на 1 дьх, ами аз си отидох на море за 1 седмица в Китен. А иначе и в двете посоки си правих по 1 кратка почивка в Пловдив за зареждане.

          Коментар


          • #50
            До: До Кавказ с Africa Twin

            Браво бе Любо. За такова пътуване си иска смелост и вяра в мотора. Респект
            '05 Suzuki RM 250

            Коментар


            • #51
              До: До Кавказ с Africa Twin

              Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
              Браво бе Любо. За такова пътуване си иска смелост и вяра в мотора. Респект
              И още повече вяра в себе си и в това което правиш.
              Благодаря за отзивите.
              http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

              Коментар


              • #52
                До: До Кавказ с Africa Twin

                Браво! Изчетох пътеписа с удоволствие! Доста компактен багаж, явно си свел това, което носиш само до най-необходимото.
                Идеята за Китай е супер, само че изисква много сериозно проучване. Не знам как ще се оправиш сам в страна като Китай, голяма част от която е пустиня. Без да знаеш езика.. Това ще бъде доста сериозно приключение.

                Коментар


                • #53
                  До: До Кавказ с Africa Twin

                  Няма да влиза в Китай Любака... Китайците не го искат... Казахстан също не му дават виза, така че ще има промяна в плановете
                  И понеже темата е "До Кавказ с Африка туйн"... Май ще има друга тема...И след Кавказ с Африка туйн.
                  Не е моя работа да пиша за плановете на Любака, но май ще се опита да стигне до езерото Байкал с мотоциклета си.
                  Аз бях решил да се разходя из Турция, до Иран с моята Африка, но нещо се притесних от цената на бензина в югоизточната ни съседка. Безоловният 95 октана там е 3,50 лева литъра. Не съм се отказал, но ще направим нови разчети. Иначе в Гърция е същата цена на бензина, както в България. Ще обиколим и там.
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • #54
                    До: До Кавказ с Africa Twin

                    страшен си,завиждам ти и за патешествието и за коража

                    Коментар


                    • #55
                      До: До Кавказ с Africa Twin

                      На 9-ти юни, живот и здраве рано сабахлем тръгваме. Аз евентуално до границата на Турция с Грузия, а Любака евентуално, малко по-нататък, чак до езерото Байкал...
                      Аз съм предвидил към 5-6 хиляди километра, а Любака е предвидил към 16 (шестнадесет) хиляди.
                      Господ да ни е на помощ! Ще ни станат плоски задниците от каране!
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • #56
                        До: До Кавказ с Africa Twin

                        Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                        Ще ни станат плоски задниците от каране!
                        Както казва един приятел - ще ви станат задниците на пета!
                        Голям кураж се иска за това пътуване!Пожелавам ви успех и без аварийно!
                        Господ да е с вас!
                        Lesidren.com

                        Коментар


                        • #57
                          До: До Кавказ с Africa Twin

                          Успех, завиждам ви!
                          Ще очакваме поредния пътепис, и да подготвите много снимков матр'ял

                          Коментар


                          • #58
                            До: До Кавказ с Africa Twin

                            БРАВО ЛЮБО!!! Изчетох темата на на един дъх и съм впечатлен.В момента Любо сигурно пътува,стискам му палци и му пожелавам безаварийно и вълноващо приключение.С нетърпение очаквам следващата тема.УСПЕХ

                            Коментар


                            • #59
                              До: До Кавказ с Africa Twin

                              ...ВЛАДО пиши де..,гледам ти си се върнал от ТУРЦИЯ ,разкажи от твоя гледна точка ...как тръгнахте? кво стана по пътя?? той ЛЮБО е продължил навярно ???? ....споделяай....

                              Коментар


                              • #60
                                До: До Кавказ с Africa Twin

                                Тръгнахме на 9-ти рано сутринта. На 12-ти на обяд бяхме в Ерзурум на 2100 км от тука и на 150 км от границата с Иран. Аз тръгнах обратно от там, а Любака продължи по планинските проходи към Хопа, където е границата с Грузия.
                                Аз се прибрах на 16-ти на обяд в Пазарджик. На 15-ти срещу 16-ти в 23,30 часа минах Босфора и влязох пак в Европа.
                                Къде е сега Любака не знам. Най-вероятно е вече в Русия.
                                Аз сега описвам впечатленията си и оправям снимките. Когато всичко стане готово ще го пусна тука. Приключението беше много интересно!
                                Аз минах 4005 км за 8 дена. 4,5 дена за отиване и 3,5 дена за връщане. Средно карахме, по около 500 км на ден, или по 7-9 часа каране. Още ме боли задника и гърбът, а като си затворя очите, още ми бучи мотора в главата.
                                Много готино беше!
                                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                                Златомир Попов - Forry

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X