Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трисезонни обувки за Рила и Пирин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Бих си позволил да предложа обувките на Meindl. Кожени, много удобни, има с гумен борд. Със сигурност непромокаеми и много здрави. Стават за планина през всички сезони, разбира се като изключим високата планина през зимата, където си трябват много твърди технични обувки. Бих могъл да дам и по-подробна информация, ако има интерес. За бюджетни...незнам как да ги определя то си е индивидуално. Тези са от порядъка на 200 +\-. За мен в планината от обувки и раница не се пести, защото все пак трябва и комфорт за да е удоволствието пълно.

    Коментар


    • #62
      От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      Я едно питане. "Планика" читав избор ли е за три и четирисезонни обувки? Имайте предвид, че повече от 90% ще се носят в градски условия.
      Повече от читав избор, защото условието ще изяде подметката за отрицателно време. Мисля, че в случая кубинки или боти в комбинация с топъл чорап ще свършат повече работа.
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • #63
        От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

        Някой може ли да сподели впечатленя от Адидас GSG-9 или HAIX Ranger модела? Иска ми се висока обувка, който да ползвам и лятото. Някак не върви в топлото да ползва бозавите зимни ,,Криспи", модел ,,Канада"...Та, колебанието ми е между Адидас и Хаикс.
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • #64
          Отново по темата: поради прослужено време и старост туристическите ми обувки Dachstein са за смяна. Търсих в сайта им, но този модел вече не се произвежда. Търся обувки от лицева кожа и борд отстрани, с непробиваеми подметки и гумен слой отдолу, фасон подобен на тези :

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GriSport.jpg
Прегледи:240
Размер:95.9 КБ
ID:6607242Цена 200-250 лв. Текстил не е особено желан.
          Моля препоръчайте най-добрите.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • piron45
            piron45 коментира
            Редактиране на коментар
            Преди години имах едни Dachstein и ми изкараха 6г като планински водач, много яка обувка. Накрая им се скапаха шевовете и се предадоха.

        • #65
          То е ясно ,че камбанариите са различни ,но да се включа от личен опит. Преди години споделих с приятел (с магазин за инструменти и защитни облекла)) ,че ми трябват обувки, тип "кубинки" за работа в една орехова градина с качване по дърветата и тогава ми достави Burebista 02 FO WR SRC .
          След 4 години носене (почти целогодишно) и по язовири и в преходи отново съм си взел същия модел. Удобни, леки ,дишащи, и в снега не са ми мокрили краката. За цената са си отлични (около 110 лв,),нищо че влизат в графата "работни боти"!
          Само да се знае, че има разлика в шарката на подметката (едната е с трапецовиден профил и не задържа кал,сняг и пр.- такива бяха първият чифт.).
          Последно редактирано от petkov_bb; 28-05-20, 12:22.

          Коментар


          • #66
            Ползвам за лятно-есенния лов от две години VM BOGOTA 2470-O2 SRC ,с някаква менбрана ,не се мокрят от росата и съм газил с тях ,сина ходи на Вихрен и още на две -три места с тях .Водят се работни обувки .Набук отвън и гумен борд .

            Коментар


            • #67
              Ако ползвах обувки бих купил Boreal Atlas за трекинг.

              Спорен мен са "средно" скъпи, класически 2 / 3 сезонни обувки с много добри отзиви.
              Дори преди време за малко да купя едни но нямаше моят номер.
              Аз не мога да си представя че сега ще нося подобен тип обувка лятото.
              Едно време съм го правил обаче та хора - различни.
              Сега през тези 3 сезона - само сандали и фингърси.

              И никога не бих купил обувка онлайн.
              Само ако съм сигурен в марка, модел и номер - нещо, което е почти химера.

              Враг усраине

              Коментар


              • #68
                Здравейте, имам обувки Columbia и съм доволен от тях, много удобни

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X