Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Именно, де. Темата нали е за това.
    А това:

    На това му викат "наивен оптимизъм". По-скоро Клета Майка ще бъде за пореден път наказана за шафрантийска невярност с придаване на нейни териториЙ към съседни галеничета на Матушка
    Ми ние сме най зле от сите комшии, кво лошо има да се влеем в една нова Югославия?

    Коментар


    • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

      Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
      Ми ние сме най зле от сите комшии, кво лошо има да се влеем в една нова Югославия?
      Под српске чизме, као увек je био ?
      Никад !!!
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

        Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
        Ми ние сме най зле от сите комшии
        Зависи какво разбираш под зле, та да се разбере от кои точно комшии сме по-зле. Иначе, да, ние от край време сме си най-зле
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

          Гледам нещо и тая тема се гагичосала - същността е изчерпана, лиготиите са във възход.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X