Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

    Здравейте!
    Знам, че ще съм поредния който ще иска планове за бъги, но ако можете да пратите и на мен, който каквото има, в процес на ориентираме съм все още и не съм решил какво точно искам. Можеби като за новак, ще гледам да е нещо по-лесно!
    aleksander.slavchev@gmail.com е пощатата ми. Благодяря ви предварително!
    Отворен съм към всякакви съвети!

    Коментар


    • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

      Много ще съм благодарен ако може някой да ми изпрати чертежите на
      roma_kz@abv.bg. Благодаря!

      Коментар


      • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

        Извинявай колега, но можеш ли да дадеш номер за връзка или скайп да се разберем нещо за тази рамка .
        Благодаря предварително.

        Коментар


        • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
          Направо не ми остава време за него.
          Ако някой иска рамката я давам за 50 лв.
          дай някакъв номер за връзка , снимки , скайп . Можем да се разберем нещо за тази рамка

          Коментар


          • От: До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

            колеги не си осложнявайте живота с направата на самоделки ако не сте гледали клипчета за това на какво е способно субару леоне или 1800 си пуснете няколко за офроуд от ютуб и сами преценете дали ви трябва нещо повече може и да се резне малко като това http://www.youtube.com/watch?v=RLW0IW_FaCY&NR=1 не ангажирам никой за марката и модела просто споделам виждането си

            Коментар


            • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

              Колеги от едно известно време взе да ме гложди нещо отвътре за едно бъги. И от както ми се насъбраха няколко двигателя почвам да не мога да спя вече. Преди доста време бях ходил близо до търговище и там се състезаваха с различни бъгита, с много интересни двигатели даже ако не се лъжа имаше и едно с Татра V8. Та въпроса ми е някой има ли чертежи или примерно някоя друга снимка на нещо подобно с различни автомобилни двигатели, че да почерпя малко знания.

              Поздрави!

              Коментар


              • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                Здравейте .
                taran, може ли да изпратиш и на мен тези чертежи, или по-добре ги качи в dox.bg и дай линк от там, за да не се пишат излишни молби в темата
                Благодаря предварително!
                dindin@abv.bg мога и аз да ги кача през моя акаунт и да пусна линка тук
                Последно редактирано от dindin; 18-05-11, 10:59.

                Коментар


                • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                  Ето плановете за Dirt Devil-а от Илиян
                  http://dox.bg/files/dw?a=a64b8428b1

                  Коментар


                  • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                    Дали може някои да ми прати чертежите за картинга (Yard Dawg) email: emkoto983@mail.bg

                    Коментар


                    • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                      Аз се интере сувам от тях моляте пиши ми на скайп:suni ip или на поща та ми sparco8_8@abv.bg или на facebook:suni ip

                      Коментар


                      • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                        Първоначално публикуван от itsomania Преглед на мнение
                        Колеги от едно известно време взе да ме гложди нещо отвътре за едно бъги. И от както ми се насъбраха няколко двигателя почвам да не мога да спя вече. Преди доста време бях ходил близо до търговище и там се състезаваха с различни бъгита, с много интересни двигатели даже ако не се лъжа имаше и едно с Татра V8. Та въпроса ми е някой има ли чертежи или примерно някоя друга снимка на нещо подобно с различни автомобилни двигатели, че да почерпя малко знания.

                        Поздрави!

                        Колега като са ти се насъбрали няколко двигателя , дай предложи някъква цена за един от тях че от доста време си търся двигател за бъги или карт... Ще съм ти много благодарен ако помогнеш

                        Коментар


                        • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                          Добър ден аз от тая година съм мераклия на едно двуместно бъги но съм малко ограничен в финансите и искам да попитам от Фиат 126 ( Полски фиат) ще стане ли да му ползвам двигатела и окачването или ще е прекалено тежко окачването за бъги . Не искам да е бързо просто колко да се движи .

                          Коментар


                          • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                            Първоначално публикуван от MotoManqka Преглед на мнение
                            Добър ден аз от тая година съм мераклия на едно двуместно бъги но съм малко ограничен в финансите и искам да попитам от Фиат 126 ( Полски фиат) ще стане ли да му ползвам двигатела и окачването или ще е прекалено тежко окачването за бъги . Не искам да е бързо просто колко да се движи .
                            Няма причина да не стане.Трябва да замениш купето с тръбна конструкция.Не мисля,че агрегатите от Фиятчто са много тежки`е и моторчето не е кой знае колко мощно,но като за пръв опит си е добре.
                            Трябва да помислиш,само кок до наместиш по големшки гуми,че с тези 12-ки ще е много нисичко.
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                              Аз имах мераци да олекотя купето на Фиат 126р и да го повдигна малко, за да го карам по ливадите, но се отказах. Хода на окачването е малък, предния ресьор чупи лесно листове, фланците и каретата не са от най издръжливите, първа и задна се изронват лесно, главата се пука между клапаните, задните носачи им изгниват. Все пак реставрирам такъв черупляк от 2 години (нямам време, не че е толкова зле) и знам за какво става въпрос, не понася издевателства. Трабантът май е по-удачен в случая.

                              Коментар


                              • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                                Можеш ли да качиш тези чертежи на компа и да ми ги пратиш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X