Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да поскитаме из Гърция...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Да поскитаме из Гърция...

    За съжаление причината е тривиална - финансова......
    Миналата седмица се върнах от голяма обиколка в Сърбия, Черна гора, Албания и Македония, там ми беше по интересно, щот не бях ходил......
    А за Гърция - ми обиколил съм я почти цялата без Крит, барабар с по-известните острови......
    Само едно ще кажа, ако намерите време да слезнете на юг въобще няма да съжалите... След Волос Гърция е съвсем друга, че и езика им е друг....
    Но там винаги има кво да се види.
    Обикалял съм много, но с кола, с мотора - само Тасос.
    Поздрави!
    VITARA, SAMURAI
    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
    RENAULT ESPACE QUADRA
    ...и едно сивикче за града...

    Коментар


    • #17
      От: Да поскитаме из Гърция...

      Благодаря за споделените красоти,наистина Гърция е прекрасна !
      Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

      Коментар


      • #18
        От: Да поскитаме из Гърция...

        Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
        За съжаление причината е тривиална - финансова......
        Миналата седмица се върнах от голяма обиколка в Сърбия, Черна гора, Албания и Македония, там ми беше по интересно, щот не бях ходил......
        А за Гърция - ми обиколил съм я почти цялата без Крит, барабар с по-известните острови......
        Само едно ще кажа, ако намерите време да слезнете на юг въобще няма да съжалите... След Волос Гърция е съвсем друга, че и езика им е друг....
        Но там винаги има кво да се види.
        Обикалял съм много, но с кола, с мотора - само Тасос.
        Поздрави!
        Знам, че истинската Гърция е на юг, но...далеко пада и си трябват повечко дни.Лошото е, че когато се организира група, трябва да се съобразяваш с всички, а кой няма много дни отпуска, кой няма финансии, кой му се види далеко и така...А с група си е по-добре отколкото сам...най-малкото за компания и споделяне на положителните емоции там на място...Ама ще видим де...Имам доста идеи, да видим какво ще успея да реализирам...
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #19
          От: Да поскитаме из Гърция...

          Добре сте се разходили и сте имали все пак късмет, че сте се разминали само мокри с урагана.
          Някои от снимките ми припомниха любимия ми къмпинг на Ситония.

          Коментар


          • #20
            От: Да поскитаме из Гърция...

            Прекрасни снимки!Благодаря! Припомниха ми миналата година в Порто Коуфу. И ние бяхме във вихъра на "Медузата", но на п-в Пелион.Гърция е разкошна!
            Руен Хаджиниколов

            Коментар


            • #21
              От: Да поскитаме из Гърция...

              Първоначално публикуван от bgrali Преглед на мнение
              Добре сте се разходили и сте имали все пак късмет, че сте се разминали само мокри с урагана.
              Някои от снимките ми припомниха любимия ми къмпинг на Ситония.
              Е да...имахме известен късмет, че както ни беше задухал вятъра още горе на магистралата...не знам как не падна някой от нас още в началото на приключението.След това имахме късмет и то не малък като изпреварвахме тировете в проливния дъжд...Абе въобще макар и мокри и с доста стресови ситуации заради поднасяне по завоите и вятъра...можеше и да е по-зле.Едно падане на някого от нас и можеше да превърнем ваканцията в...спасителна акция...


              Първоначално публикуван от Ruen Преглед на мнение
              Прекрасни снимки!Благодаря! Припомниха ми миналата година в Порто Коуфу. И ние бяхме във вихъра на "Медузата", но на п-в Пелион.Гърция е разкошна!
              Благодаря, надявам се и занапред да скитаме из Гърция и то в по-южните и части, където е много по-хубаво и истинско...
              Поздрави!
              Последно редактирано от lubashki777; 08-08-17, 14:56.
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X