Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

    През 2016г. животът на семейството ми се промени. След многократни посещения на различни болници ми бе поставена тежката диагноза Неходжкинов лимфом /вид рак на кръвта/. До Септември 2016 г. преминах 6 курса на химиотерапия, няколко компютърни томографа и ПЕТ Скенер. Октомври 2016г. беше най-хубавият месец - без болки, без лекари и болници, но...през Ноември 2016 г. болките се завърнаха. Започнах пак посещения по болниците и Януари 2017г. претърпях операция в корема, при която извадиха голяма част от новообразувалата се туморна формация. През месец Април 2017г. в Университетската Многопрофилна Болница за Активно лечение Света Анна - София ми бе направена и операция на гръбначния стълб за изчистване на част от туморната формация и укрепване на засегнатите прешлени . Изваденият материал беше изпратен за хистологично изследване. Резулт - ДИФУЗЕН, АГРЕСИВЕН, В-ЕДРОКЛЕТЪЧЕН НЕХОДЖКИНОВ ЛИМФОМ ОТ ТИПА DOUBLE/TRIPLE HIT. От месец Май 2017 съм на лечение в УНИВЕРСИТЕТСКАТА СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ПО ОНКОЛОГИЯ В СОФИЯ. Преминах нови 2 курса на химиотерапия и 2 курса на лъчетерапия. Изпратихме запитвания към няколко болници в Германия и Франция - очакваме оферти за продължаване на лечението в чужбина.
    Всеки, който ме познава знае, че няма да се предам и ще се боря мъжки.

    Подкрепете ни!
    Дарителска банкова сметка: BG94STSA93000024568498
    Титуляр:Петър Каламов
    Банка: ДСК ЕАД
    BIC/SWIFT код: STSABGSF

    https://www.paypal.me/SavePeterKalamov
    Click here to support Save Petar Kalamov kick cancer- Non Hodgkin Lymphoma
    Last year, I was diagnosed with Non Hodgkin lymphoma /double/triple hit/. A short summary of my previous treatment: I went through six rounds of chemotherapy…
    YOUCARING.COM







    Pay Natali Kalamova using PayPal.Me
    Go to paypal.me/SavePeterKalamov and type in the amount. Since it’s PayPal, it's easy and secure. Don’t have a PayPal account? No worries. Getting one is fast and free.
    PAYPAL.ME












  • #2
    От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

    Съпругата на нашия колега pe6o 74,Петър Каламов пише от неговия профил и умолява всеки който има възможност да помогне за лечението.

    Коментар


    • #3
      От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

      Няколко човека вече пишат на различни места във Форума за Каламов ама упорито не се явява нито медицински документ, нито телефон за връзка и проверка, нито конкретен план за лечение и колко пари ще трябват.

      Коментар


      • #4
        От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

        Обсъждана ли е високо дозова химио терапия с трансплантация на стволови клетки ?

        Линковете към пейпал(?) а и не само водят към фейсбук. Ако може администратор да се свърже с жената на човека и да бъдат оправени.
        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

        Коментар


        • #5
          От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Няколко човека вече пишат на различни места във Форума за Каламов ама упорито не се явява нито медицински документ, нито телефон за връзка и проверка, нито конкретен план за лечение и колко пари ще трябват.
          Аз и казах да пусне темата тук защото на друго място ще бъде изтрита,в момента Петър живее в болницата,мисля че като види че е излезнала темата ще даде допълнителна информация ако не аз ще се свържа и ще обясня какви са правилата.

          Коментар


          • #6
            От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

            Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
            Обсъждана ли е високо дозова химио терапия с трансплантация на стволови клетки ?

            Линковете към пейпал(?) а и не само водят към фейсбук. Ако може администратор да се свърже с жената на човека и да бъдат оправени.

            Това е номера на Петър.0887 869589.

            Коментар


            • #7
              От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

              И аз потвърждавам че е истина!
              Жалко но факт!
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • #8
                От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

                Линковете си работят . Успех пожелавам на колегата!Абонирах се за темата и ще се радвам ако някой ни държи в течение какво се случва.
                Yamaha XV1900-личен
                Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                Коментар


                • #9
                  От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

                  Това е Петър който не го познава,снимката е преди да се разболее.

                  И снимка от преди две седмици когато го бяха пуснали малко ваканция от болницата,на мотора е само за снимката в момента не може да кара.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

                    Успех в борбата от мен. За да помогна не ми бяха нужни медицински документи.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • #11
                      От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

                      Бързо и успешно оздравяване .

                      Коментар


                      • #12
                        От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

                        Включих се с малка сума. Оздравявай човече.
                        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                        Коментар


                        • #13
                          От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

                          Здравей, може да погледнеш страничката му във facebook - Save Petar Kalamov. Имаме отговор от един доктор в Германия - преглед 7000 евро, а за трансплантация от 120000 до 220000 евро. В момента очакваме още оферти и от Германия и от Франция. Но нещата стават бавно. А когато получим офертите,трябва да изберем и заминем. А за да заминем ще трябват доста средства. Поздрави
                          Последно редактирано от pe6o74; 04-08-17, 19:57.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

                            Благодаря!

                            Коментар


                            • #15
                              От: ДА СПАСИМ ПЕТЪР КАЛАМОВ ОТ КАРЛОВО

                              Здравейте, това е последната епикриза. В момента е пак в болницата. При наличие на нова епикриза ще я публикувам. Благодаря!




                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X