Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надлъжно Средногорене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Надлъжно Средногорене

    Тръгваме вчера със сина от Стара Загора за София.
    Докато се чудя, дали по магистралата или по Подбалканския, младата наглост заявява, че видите ли бързата работа била срам за таралежа!
    И като едно уважаващо себе си бодливо, веднага насредногорих нахалника. Ето така:
    https://goo.gl/maps/s4kkHveLB2D2
    (a снимките не щат да се качват...)
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от ezhko; 31-07-17, 10:00.

  • #2
    От: Надлъжно Средногорене

    Село Поибрене - с. Петрич - с. Смолско беше доста лош пътя. Дано вече са го оправили.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #3
      От: Надлъжно Средногорене

      След кратерите около Байлово, всеки път ще се види хубав
      Всъщност, скоро не съм минавал от там. Може ли кратка справка за настилката.
      A Lone Rider

      Коментар


      • #4
        От: Надлъжно Средногорене

        Първоначално публикуван от galinvayov Преглед на мнение
        След кратерите около Байлово, всеки път ще се види хубав
        ...
        У тоя форум не би трябвало да се мрънка за дупки.

        Маршрута ми се вижда интересен, и никога не ми е хрумвал.

        Чакаме снимки !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Надлъжно Средногорене

          Няма мрънкане, само за сведение да я има.

          ПП Там последно минавах с чопър със седем сантиметра просвет.
          A Lone Rider

          Коментар


          • #6
            От: Надлъжно Средногорене

            Първоначално публикуван от galinvayov Преглед на мнение
            Няма мрънкане, само за сведение да я има.

            ПП Там последно минавах с чопър със седем сантиметра просвет.
            Е, това е само за Route 66 и за пред нашия Route 80 !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Надлъжно Средногорене

              Около Байлово май беше най-лошият път, по който някога съм карал в България... То не бяха дупки, то не бяха кратери и ями, като след бомбандировка... Но пък беше само 3-4 километра тоя лош път. Не знам за чопъри, ама бая удари отнесе ендурото ми там.

              Ето го Байлово снимано от към Голема Раковица.


              Центърът на Байлово с паметника на Елин Пелин.
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • #8
                От: Надлъжно Средногорене

                Снимките продължават да не щат да се качват. Но:
                Асфалта около Байлово е чисто нов, с маркировка и мантинели. Дупчици има между Поибрене и Петрич, но нищо извънредно.
                Като цяло, пътя е слънце навсякъде, с изключение на участъка Сладък кладенец - Сърневец, който е откровено лош. Но не толкова, че КТМ Duke 125 да не мине оттам (без да изкриви джанти).
                Като компенсация обаче, там има лавандулови полета и фабрика за обработка. Уханието е неземно километри наред.
                В участъка Горно Ново село - Свежен има доста завои и веднага след тях гаднички изненади във вид на височки пясъчни наноси, но отново нищо непреодолимо.
                Но гледките навсякъде са един път!
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от ezhko; 31-07-17, 13:33.

                Коментар


                • #9
                  От: Надлъжно Средногорене

                  Оправили са го значи пътя, около Байлово, но не и Поибрене - Петрич. И на това сме доволни. Моите снимки тук във форума аз ги закачам с http://postimages.org/ . Иначе и други колеги нещо се оплакваха, че не могат да покажат тука снимки, като ползват софтуера на форума.
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • #10
                    От: Надлъжно Средногорене

                    Поибрене - Петрич не е чак толкова лош...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Надлъжно Средногорене

                      Е имаше много различни кръпки и тук там по някоя дупка. Това за 2016 година лятото говоря. И тези снимки от по-горе са от тогава.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • #12
                        От: Надлъжно Средногорене

                        Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                        Около Байлово май беше най-лошият път, по който някога съм карал в България... То не бяха дупки, то не бяха кратери и ями, като след бомбандировка... Но пък беше само 3-4 километра тоя лош път. Не знам за чопъри, ама бая удари отнесе ендурото ми там.
                        Най-кофти "асфалтиран" път в България по който съм минавал е пътят за Русокастро. Смятай, щом на мен ми е направил впечатление
                        За да не е офтопик, все се каня да направя една Средна гора, но да видим кога ще е.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Надлъжно Средногорене

                          Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
                          Поибрене - Петрич не е чак толкова лош...
                          Шегуваш ли се ?!

                          Всъщност , въпрос на гледна точка : ако става въпрос за офроуд - пътя си е супер . Ама за път от републиканската пътна мрежа , за който м(в)инетката е задължителна ...
                          Е , винаги има и по- лошо , разбира се . Например стария път на Витиня .
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Надлъжно Средногорене

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Шегуваш ли се ?!

                            Всъщност , въпрос на гледна точка ... Ама за път от републиканската пътна мрежа , за който м(в)инетката е задължителна ...
                            Е , винаги има и по- лошо , разбира се . Например стария път на Витиня .
                            За нас мотористите винетки нямаааа (сори, не можах да се сдържа).
                            Да - зависи от гледната точка. Ако за двете ти колела са вързани още две, една дупка да има на пътя и все с някое колело ще я улучиш.
                            На цитирания път си подържахме лежерно 60, наслаждавайки се на околните гледки. На отбивката Витиня-Камарци или на стария път за Пловдив, след Вакарел или Байлово-Каменица или Ихтиман-Мухово не бих си позволил този лукс (щото джантите за мотор са скъпи).
                            А офроуд броя например Поибрене - връх Арамлиец...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Надлъжно Средногорене

                              Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
                              ...За нас мотористите винетки нямаааа (сори, не можах да се сдържа).
                              Да - зависи от гледната точка. ...
                              Пределно ясно ми е за какво иде реч , но понеже този път го газя минимум по 100 пъти в годината ( утре пак ми предстои) , та и аз не можах да се сдържа .
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X