Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монголия 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Монголия 2017

    Изгледах клиповете за два дни... Супер е идеята за обобщен видеопътепис от първо лице - без музикално озвучение, адмирации! Следващият път ако пътувате пак с Димата (извинявам се за фамилиарченето), помисли да разговаряте на български и му сложи субтитри, че така го помислиха хората за някакъв мачо темерут човека.
    Много се радвам на българи, които сбъдват мечтите си!
    Здраве и успехи ви желая!
    Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
    Toyota RAV4 XA10 3S-FE
    Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

    Коментар


    • #92
      От: Монголия 2017

      Ramar, гледам фимчетата защото са ми интересни. Ако печелите от моето гледане - добре, ако печелите добре - отлично. Радвам ви се, че сте имали куража да се дигнете до средата на нищото, което се оказва не чак толкова нищо и да видите как е там. И на мен поне ми предавате чувството, че голата еднообразна степ е нещо интересно да се види. Чакам следващото филмче.

      Коментар


      • #93
        От: Монголия 2017

        Първоначално публикуван от demiro Преглед на мнение
        Изгледах клиповете за два дни... Супер е идеята за обобщен видеопътепис от първо лице - без музикално озвучение, адмирации! Следващият път ако пътувате пак с Димата (извинявам се за фамилиарченето), помисли да разговаряте на български и му сложи субтитри, че така го помислиха хората за някакъв мачо темерут човека.
        Много се радвам на българи, които сбъдват мечтите си!
        Здраве и успехи ви желая!
        Аз му предложих, но той отказа.

        Коментар


        • #94
          От: Монголия 2017

          Много приятни минути прекарах докато гледах видео пътеписа. А за това, че печелиш от клиповете мога само да те поздравя!

          Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • #95
            От: Монголия 2017

            Част 15та - Пустинята Гоби: https://www.youtube.com/watch?v=O7uPui8XHLI&t=25s

            Коментар


            • #96
              От: Монголия 2017

              Какъв багаж използвате отзад? Giant Loop или нещо друо?

              Коментар


              • #97
                От: Монголия 2017

                Това място Гоби... Сигурно Марс изглежда така... Как се живее на такова място?
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #98
                  От: Монголия 2017

                  Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
                  Какъв багаж използвате отзад? Giant Loop или нещо друо?
                  Багажа е на Полска фирма. Изглежда почти на 90% като същият модел на Giant Лoop, но цената е два пъти по-ниска. Сайта им е само на Полски, но има снимки и при запитване отговарят на Английски. Пращат до почти всички държави в Европа, за България е вече проверено, багажа на Митака. Това им е сайта:http://www.21brothers.eu/21brothers....na_glowna.html. Не мога да уредя намаление и не вземам процент от продажбите им. Правил съм му видео ревю, което може да се гледа тук:https://www.youtube.com/watch?v=QERuWPBFU5w, на Английски е, но мисля, че няма да е проблем да се разбере за какво става въпрос.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Монголия 2017

                    Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                    Това място Гоби... Сигурно Марс изглежда така... Как се живее на такова място?
                    И аз това се чудих, но е факт, че доста хора си живеят там от стотици години...

                    Коментар


                    • От: Монголия 2017

                      Част 16-та - последен ден в Монголия: https://www.youtube.com/watch?v=DKBeJNGFpJc&t=25s

                      Коментар


                      • От: Монголия 2017

                        Част 17-та - Обратно в Русия - Алтай: https://www.youtube.com/watch?v=B2ECFrmS5vw&t=25s

                        Коментар


                        • От: Монголия 2017

                          Наслаждавам се на прекрасното пътуване... но имам един въпрос. Не дай си Боже, нещо се случи с вас, или и двата мотора откажат в нищото... какво бяхте намислили като вариант? Аз си купих СПОТ тракер със застраховка, мислех да карам сам в Тунис, но поради ред причини си останах у дома. Вие как бяхте решили евентуално такава ситуация, при положение, че на 100км може би няма жива душа? И още един въпрос, не видях никой да носи палатка, означава ли това, че винаги сте намирали квартири за спане без проблем? Поздрави и още много подобни преживявания
                          Последно редактирано от mutragen; 18-10-17, 07:37.
                          HONDA NC700X '13
                          HONDA Wave 110i '13

                          Коментар


                          • От: Монголия 2017

                            Здравко, човек ако мисли, какво ще прави ако се счупят и двата мотора ще си остане в къщи.......Ще си ги оправят, или ще повикат Неволята.......За едно такова "Адвенчър" пътуване си трябва "дупе"......Ще оправят единия мотор и ще търсят помощ.......Какво друго им остава.....Иначе, да, наистина страхотни места....Браво !!!!!!

                            Коментар


                            • От: Монголия 2017

                              Не си гледал внимателно, Здравко, не си внимавал.....И двамата носят палатки, че даже и ги ползваха за спане......

                              Коментар


                              • От: Монголия 2017

                                Извинявам се за спама тогава, просто опитах да гледам всичко на един дъх и да си призная превъртах на места. Сигурно съм пропуснал моментите с палатките. Моя грешка.
                                HONDA NC700X '13
                                HONDA Wave 110i '13

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X