Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за ATV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за ATV

    Здравейте, харесал съм си едно АТВ. Проблема е че не разбирам много и не знам какво да гледам. Някой можели да ми кажа това АТВ добро ли е :

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:116804115_1_800x600_atv-200-cc-gr-shumen_rev005.jpg
Прегледи:1
Размер:67.6 КБ
ID:6136395Натиснете снимката за да я уголемите

Име:116804115_2_800x600_atv-200-cc-snimki_rev005.jpg
Прегледи:1
Размер:226.4 КБ
ID:6136396Натиснете снимката за да я уголемите

Име:116804115_3_800x600_atv-200-cc-mototsikleti-atv_rev005.jpg
Прегледи:1
Размер:209.4 КБ
ID:6136397
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:116804115_4_800x600_atv-200-cc-avtomobili-i-avtochasti_rev005.jpg
Прегледи:1
Размер:73.6 КБ
ID:6136398Натиснете снимката за да я уголемите

Име:116804115_5_800x600_atv-200-cc-oblast-shumen_rev005.jpg
Прегледи:1
Размер:246.5 КБ
ID:6136399
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:116804115_6_800x600_atv-200-cc-_rev005.jpg
Прегледи:1
Размер:240.7 КБ
ID:6136400Натиснете снимката за да я уголемите

Име:116804115_7_800x600_atv-200-cc-_rev005.jpg
Прегледи:1
Размер:65.9 КБ
ID:6136401
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:116804115_8_800x600_atv-200-cc-_rev005.jpg
Прегледи:1
Размер:182.0 КБ
ID:6136402

    АТВ-то е със 4 скорости + задна. Какво мислите ще върши ли работа. Купувам го със цел разходки по черни пътища. Тежа 100кг и съм ~1.80 висок ако има значение. Какво е вашето мнение за АТВ то ? Като отида да го гледам какво трябва да гледам ?

  • #2
    От: Въпрос за ATV

    Не е добро. Бягай далече от китайски четириколки.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за ATV

      За съжаление или късмет някой вече го е купил. Към какво ще ме насочите ? Проблема е че бюджета е 900/1000лв. Като колкото по-евтино толкова по-добре Искам го за разходки. Да се кача да мина 2/3/5 км днес. След няколко дена като имам време пак.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за ATV

        Към какво ще ме насочите. Трябва ми за разходки да минавам 2/3 дена във седмица по 4/5км. Проблема е че бюджета е 900/1000лв.

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за ATV

          По- добре недей ходи да го гледаш.

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за ATV

            Еееее, вйе искате да загубим потенциален АТВ-ист ли !!!!

            Никой не се е родил научен, винаги започваш от А Б В и т.н.

            По темата :

            Колега , не знаем с какви средства и възможности разполагаш , затова колегите ти връщат първичния отговор.
            Тук , в този форум са малко хората който могат да ти дадат адекватна информация за въпросната машинка. Може би трябва да поразровиш в нета и с марката и модела да разбереш това което те вълнува.
            Не се притеснявай , със сигурност е евтино това АТВ, гори малко и поддръжката му е евтина ........въпреки честите ремонти. (Не питай защо) КИТАЙСКО е , ниско качество както за бюджетно АТВ.

            Успех в покупката, и дано скоро попиташ за АТВ с истинска марка. Тогава ще разбереш че караш .
            ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за ATV

              Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
              Еееее, вйе искате да загубим потенциален АТВ-ист ли !!!!

              Никой не се е родил научен, винаги започваш от А Б В и т.н.

              По темата :

              Колега , не знаем с какви средства и възможности разполагаш , затова колегите ти връщат първичния отговор.
              Тук , в този форум са малко хората който могат да ти дадат адекватна информация за въпросната машинка. Може би трябва да поразровиш в нета и с марката и модела да разбереш това което те вълнува.
              Не се притеснявай , със сигурност е евтино това АТВ, гори малко и поддръжката му е евтина ........въпреки честите ремонти. (Не питай защо) КИТАЙСКО е , ниско качество както за бюджетно АТВ.

              Успех в покупката, и дано скоро попиташ за АТВ с истинска марка. Тогава ще разбереш че караш .
              И на мен ми се иска някое японче ама средствата не позволяват. Както и да е ако да кажем си купя някое китайско АТВ и карам докато издаде багажа. Възможно ли е пасването на двигател от друг мотор ? Само двигателите ли им са слабите места ? Рамка здрава ли е ?

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за ATV

                Приятел, я кажи малко повече
                На колко години си
                Какъв е бюджета ти
                Къде и за какво мислиш да го караш
                До сега мотор имал ли си , какъвто и да е

                Поздрави
                ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за ATV

                  Възможно ли е пасването на двигател от друг мотор ? Само двигателите ли им са слабите места ? Рамка здрава ли е ?
                  Двигателите са им най-силните места. Те се чупят за 1/2 година без да се карат много. Междуремонтния период на тези машини е 50-100 км.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за ATV

                    Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                    Приятел, я кажи малко повече
                    На колко години си
                    Какъв е бюджета ти
                    Къде и за какво мислиш да го караш
                    До сега мотор имал ли си , какъвто и да е

                    Поздрави
                    На 18 години съм тежа ~100кг и съм висок около 1.80. Ще го карам най-вече за разходки по-черни пътища. Из гората не ми трябва за работа. Просто за разходки. Карах известно време един скутер на приятел. Иначе мотор съм нямал. Държа на атв понеже ми харесват повече от другите мотори пък и не ми се занимавам да карам А категория. Бюджета е ~1000лв.

                    Кое им е слабота място на китайските. Мисълта ми е ако си купя китайски и си намеря двигател от друг мотор 200/250сс. Възможно ли е пасването примерно купя атв 110сс и си намеря двигател 200/250сс да го пасна и да карам със него. Къде им са слабите места на тия машини ?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за ATV

                      На китайските атевета им са слаби рамите
                      и плюс като сложиш по-голям,мощен и тежък мотор е доста възможно да станат гафове.[emoji848]
                      Първоначално публикуван от teodorbe Преглед на мнение
                      На 18 години съм тежа ~100кг и съм висок около 1.80. Ще го карам най-вече за разходки по-черни пътища. Из гората не ми трябва за работа. Просто за разходки. Карах известно време един скутер на приятел. Иначе мотор съм нямал. Държа на атв понеже ми харесват повече от другите мотори пък и не ми се занимавам да карам А категория. Бюджета е ~1000лв.

                      Кое им е слабота място на китайските. Мисълта ми е ако си купя китайски и си намеря двигател от друг мотор 200/250сс. Възможно ли е пасването примерно купя атв 110сс и си намеря двигател 200/250сс да го пасна и да карам със него. Къде им са слабите места на тия машини ?
                      Изпратено от моят SM-J510FN с помощта на Tapatalk

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X