Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

    Както ти казаха варианта за 2din навигация е по-доброто решение с вградена опция за външна камера. Тя камерата се включва само на задна скорост и ти изключва навигацията (тя всъщност не ти трябва да я гледаш в този момент) .

    Коментар


    • #17
      От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

      Според мен също най-добре един 2-дин с андроид и там кеф ти камера за отзад ,кеф ти навигация, кеф ти музика ,кеф ти приложения.
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • #18
        От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

        Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
        Според мен също най-добре един 2-дин с андроид и там кеф ти камера за отзад ,кеф ти навигация, кеф ти музика ,кеф ти приложения.
        И аз ги разглеждах тези 2 ДИН устройства но в таблото не е предвидено толкова голямо място, все пак кемпера е на 28 години.

        Дали има такива 2 ДИН устройства с отделен дисплей за отделен монтаж ?
        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
        Място и хора към които да принадлежи ...

        Коментар


        • #19
          От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

          има отделни екрани, аз си поръчах от ибей миналата година, заедно с Wi-fi камера, но не съм я монтирал и нямам лични впечатления

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TPT4111301A_20141113114428382.jpg
Прегледи:1
Размер:83.2 КБ
ID:5760627

          търсиш
          TFT LCD Foldable Monitor For Car Reverse Rear View System Camera
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #20
            От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

            Ползвам подобен уред/като втория показан/ почти една година. Като цяло съм доволен за цената която платих /214.00 лв. от китайския сайт/.
            Предимства
            1. Приемлива цена
            2. Лесно се монтира
            3. Предната камера се върти с ръка и можеш да записваш не само напред при нужда. / примерно Орган който пита "Ся ко ша праим?"/
            4. Всичко в едно /един уред/
            Недостатъци
            1. Трепти по време на движение и леко размазва видимостта. Проблема идва от това, че с тежеста си натоварва държача на огледалото.
            2. Андроида е доста орязан. Няма гугъл плей фабрично инсталиран, а аз неможах сам да си го инсталирам.
            3. При навигацията има функция /вградена/ да гасне дисплея след 2 секунди. Може би с цел да не разсейва водача. Трябва да се докосне дисплея за да светне отново. Това мен много ме дразни.
            4. Анти радара пищи по всяко време, практически не ми върши работа.
            5. Задната камера работи добре и картината е прилична, но не е широкоъгълна и видимоста е ограничена.
            6. Видео рекордера често спира да записва от самосебе си, дразни
            Това са впечатления от използване в лек автомобил. За кемпера може би ще бъде подходящ друг уред.
            Успех в избора, надявам се да съм бил полезен.
            Последно редактирано от tomcat4o; 25-07-17, 12:16. Причина: Правопис
            Издържах вчера, ще издържа и днес...

            Коментар


            • #21
              От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

              Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
              И аз ги разглеждах тези 2 ДИН устройства но в таблото не е предвидено толкова голямо място, все пак кемпера е на 28 години.

              Дали има такива 2 ДИН устройства с отделен дисплей за отделен монтаж ?
              Има и 1 дин, устройства с андроид. малко по-скъпи са. Виж в алиекспрес с по 7" дисплеи са.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • #22
                От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

                Първоначално публикуван от tomcat4o Преглед на мнение
                Ползвам подобен уред/като втория показан/ почти една година. Като цяло съм доволен за цената която платих /214.00 лв. от китайския сайт/.
                Предимства
                1. Приемлива цена
                2. Лесно се монтира
                3. Предната камера се върти с ръка и можеш да записваш не само напред при нужда. / примерно Орган който пита "Ся ко ша праим?"/
                4. Всичко в едно /един уред/
                Недостатъци
                1. Трепти по време на движение и леко размазва видимостта. Проблема идва от това, че с тежеста си натоварва държача на огледалото.
                2. Андроида е доста орязан. Няма гугъл плей фабрично инсталиран, а аз неможах сам да си го инсталирам.
                3. При навигацията има функция /вградена/ да гасне дисплея след 2 секунди. Може би с цел да не разсейва водача. Трябва да се докосне дисплея за да светне отново. Това мен много ме дразни.
                4. Анти радара пищи по всяко време, практически не ми върши работа.
                5. Задната камера работи добре и картината е прилична, но не е широкоъгълна и видимоста е ограничена.
                6. Видео рекордера често спира да записва от самосебе си, дразни
                Това са впечатления от използване в лек автомобил. За кемпера може би ще бъде подходящ друг уред.
                Успех в избора, надявам се да съм бил полезен.
                Благодаря за конкретната и изчерпателна информация !
                Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                Място и хора към които да принадлежи ...

                Коментар


                • #23
                  От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

                  Тия китаищини проблема им е -колко време ще работят. Всичко което е обявено като функции е в 1 чип -трябва му софтуер само...аам китаиците там са много слаби.
                  Погледни е тия теми
                  Поредната китайска глупост

                  и
                  Специалист по Андроид мултимедия за МПС

                  Като потвръждение на по горното .....

                  Аз наскоро си купих и инсталнах в колата Блаупункт -ами какво кат е Бош -засега пак намирам някои софтуерни бъгни.
                  Ако не ти трябва непремно нави -за цената дет си посочил ще се намери нещо марково 2 ДИН.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X