Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

    Здравейте, трябва ми камера за задно виждане за кемпера и не мога да си избера от огромното предлагане.

    Спрях се на този модел "
    6в1 Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DVR + КАМЕРА ЗА ПАРКИРАНЕ

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:видеорегистратор-в-огледало-камера-за-задно-виждане.jpg
Прегледи:1
Размер:77.7 КБ
ID:6136379

    мултифунционално устройство, а именно 6 в 1 огледало с 5 инчов дисплей, операционна система Android 4.4, вградена камера DVR за заснемане на пътя, Bluetooth функция, Видео вход с камера за задно виждане удобна при паркиране, Вграден GPS приемник с инсталиран навигационен софтуер с карти за България и цяла Европа - последна актуализация.

    Лесен монтаж, закрепя се върху оригиналното огледало, стилен дизайн, антирефлексно действие на огледалото.
    Спецификация:
    Дисплей: 5 инча 854X480 IPS капацитивен тъчскрийн
    Процесор CPU: MTK8127 Cortex A7*4 1.3GHz QUAD CORE
    Операционна система: Android 4.4.2
    Оперативна памет: RAM 512MB
    Вградена памет: ROM 8GB
    Външна карта памет: TFcard(not included) до 32GB
    WIFI поддържа IEEE802.11b/g/n,
    FM Transmitter: 87MHz - 108Mhz
    Езици: Английски, Руски, Немски, Френски, Италиански и много други
    Антирефлексно действие на огледалото
    Видео формати: MPEG-4
    Аудио формати: MP4, WMA, WAV
    Снимки формат: JPG
    AV IN - Видео вход
    Батерия: Вградена 1200mAh 3.7V Li
    DVR ФУНКЦИЯ:
    Обектив: 2mpx 1080P
    Ъгъл на виждане: 170°
    G-sensor: Да
    Цикличен запис: Да
    Motion Detection: Да
    Google Play
    Поддържа Facebook, Skype, Office и други безброй приложения
    GPS навигация

    избарах го понеже лесно се монтира върху огледалото за обратно виждане в купето, а и има и навигация.

    Не знам само дали е читав този модел ?

    Моля ако някой има преки впечатления да сподели.

    Благодаря предварително !

    пп.Приемам и предложения за нещо подобно бюджет до 250-260 лева.
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

  • #2
    От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

    Според мен прекалено мудно ще работи с тези 512MB рам памет . Разгледай за модел с поне 1GB.

    Коментар


    • #3
      От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

      Ползувайки ГПС или, каквито и да било други изображения, забрави да го ползуваш като огледало. А, понякога, си има нужда от него.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #4
        От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Ползувайки ГПС или, каквито и да било други изображения, забрави да го ползуваш като огледало. А, понякога, си има нужда от него.
        вътрешното огледало на кемпера не се ползва за такова то вижда само вътре в самия кемпер зад гърба на водача в салона за пасажери.
        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
        Място и хора към които да принадлежи ...

        Коментар


        • #5
          От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

          Попаднах и на малко по различен модел:

          Характеристики:

          * Размер: 5" TFT touch screen, висока резолюция 800 x 480 пиксела.
          * Процесор: Boxchips A13 ARM Cortex A9 1.2GHz
          * O/S: Android 4.4
          * RAM памет: 1GB RAM
          * Вградена памет: 8GB ROM, поддържа TF card (2GB,4GB,8GB,16GB,32GB)
          * WIFI: 802.11b/g/n
          * Google Play
          * Skype, Facebook, Office
          * Батерия: Вградена презареждаща батерия 1250mAH
          * Захранване: DC 5V -2.0A
          * Функции: GPS навигация, FM трансмитер, MP3/MP4, E-book, Огледало за задно виждане, Bluetooth, DVR камера 350° за видео запис (3.0MP & 720P & нощен режим)
          * Карти на България и Европа
          * Гласова навигация на български език
          * Инсталирани полицейски камери и постове
          * Работна температура: -10°C до +70°C
          * Неподходяща температура: -40°C до +80°C
          * Аудио плеър: MP3, WAV, MID, DAT, ASX
          * Видео плеър: MP4, AVI, ASF, WMV, SEF
          * Снимки файлове: JPG, PNG, GIF, BMP
          * E-book: TXT формат E-book
          * Език на менюто: Английски, Немски, руски и други.
          * Размери: 320*90*20 мм

          Комплектът съдържа:

          * Огледало + Android GPS 5"
          * Зарядно за 12V
          * USB кабел
          * GPS антена
          * Kнижка с описание
          * Гаранционна карта

          КАМЕРА ЗА ЗАДНО ВИЖДАНЕ - ПОДАРЪК

          Гаранция: 12 месецаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:1424450071_142323449096890.jpg
Прегледи:1
Размер:141.5 КБ
ID:5760604Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1424450070_142323437321811.jpg
Прегледи:1
Размер:220.4 КБ
ID:5760603Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1424450069_142323423988345.jpg
Прегледи:1
Размер:116.3 КБ
ID:5760602
          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
          Място и хора към които да принадлежи ...

          Коментар


          • #6
            От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

            Добре де, в тоя кемпер ти въобще имаш ли огледало за задно виждане, ползваш ли го, и какво виждаш в него?

            И след тия въпроси само да подметна, че ако ползваш обикновен таблет за това, което искаш, ще ти е в пъти по-голям избора, и удобството при ползване.

            Коментар


            • #7
              От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

              Две странични огледала ми вършат работа перфектно,за всяко превозно средство,
              може би защото съм от старата школа.Ако стане спор ще ме оборите,но няма да споря с никой.
              Щом колегата иска камера,нека си сложи.
              Извинявам се,за спама.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • #8
                От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Добре де, в тоя кемпер ти въобще имаш ли огледало за задно виждане, ползваш ли го, и какво виждаш в него?

                И след тия въпроси само да подметна, че ако ползваш обикновен таблет за това, което искаш, ще ти е в пъти по-голям избора, и удобството при ползване.

                Имам огледала но кемпера си е големичък 2.55 е широк 7.60 дълъг и 3.45 висок

                И си седнал там вътре в кабината а за да дадеш назад огледалата отстрани не вършат много много работа.
                Прикачени файлове
                Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                Място и хора към които да принадлежи ...

                Коментар


                • #9
                  От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  че ако ползваш обикновен таблет за това
                  Таблет имам Леново някакво 10-тина инча

                  Как се връзва камерата с таблета, той как ще се управлява от задната скорост, безжично ли ?

                  Май ще ми е по-лесно да си е отделно монтирано в колата устройство дето си е само за това а ....
                  Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                  Място и хора към които да принадлежи ...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

                    Аз вероятно не съм се изразил точно - имам предвид - тоя кемпер има ли централно огледало, поставено в средата на предното стъкло, и ако има, какво се вижда през него?

                    За камерата за задно виждане - спор няма - полезно е, особено при това МПС, ама защо трябва да я гледаш в това огледалце? Сложи си камера, сложи си таблет или една китайска 2-ДИН мултимедия с начална цена ~70 долара и нагоре, и вероятно ще си по-доволен.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Аз вероятно не съм се изразил точно - имам предвид - тоя кемпер има ли централно огледало, поставено в средата на предното стъкло, и ако има, какво се вижда през него?
                      Вижда се интериора вътре в кемпера зад гърба на водача.
                      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                      Място и хора към които да принадлежи ...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

                        Ето това се вижда във вътрешното огледало!
                        Прикачени файлове
                        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                        Място и хора към които да принадлежи ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          За камерата за задно виждане - спор няма - полезно е, особено при това МПС, ама защо трябва да я гледаш в това огледалце? Сложи си камера, сложи си таблет или една китайска 2-ДИН мултимедия с начална цена ~70 долара и нагоре, и вероятно ще си по-доволен.
                          Аз затова питам тук защото Ви имам доверие , при нас няма магазин със избор на такива неща а в големите градове има избор голям но там са наслагали магазинери " подавачи " дето всичката им стока е хубава и за продаване и не знам на какво да заложа.

                          Обикновено попадам на точното нещо когато не съм запознат на втори или трети опит , но сега нямам много време за опити че,иде отпуска и трябва да пускам " КОРАБА НА ВОДА "
                          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                          Място и хора към които да принадлежи ...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

                            Никога не съм карал кемпер. От другите ми превозни средства, обаче мога да кажа само, че въпросното огледало трябва задължително да има нощен режим и регулиране на яркостта. Всяко нещо, сложено на предното стъкло е опасно при нощно шофиране, ако няма такава опция. Особено при десни завои, един ярък дисплей може да ме изнерви максимално. За през деня не е проблем.
                            Не знам какъв съвет очакваш. За тоя кемпер, задната камера си е почти задължителна. И аз карам на странични огледала разни бусове, но имам известен опит и с разглезващи коли. Понавикнеш ли на паркинг- асистанса с разните му траектории, сини, червени и зелени квадратчета... си е готино.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Някой ползва ли - Огледало AT 6 в 1 - Андроид огледало 5 инча + ТАБЛЕТ + GPS + DV

                              Съвета който очаквах или по-скоро изчистването на идеята какво ми трябва вече се получи.

                              Изясних си какво ми е необходимо:

                              1.камерата за задно виждане и навигацията трябва да са на различни дисплей(устройства)

                              2.сега като се замисля наистина не е добра идея дисплейте да са интегрирани в огледалото за обратно виждане защото ще са в активната зрителната зона на предното стъкло особенно в тъмната част на денонощието.

                              3.друго, може би ще взема видеорегистратор с възможност за втора камера и отделно навигация .
                              Не знам на каква навигация да се спра но ще поровя тук там ще почета и ....
                              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                              Място и хора към които да принадлежи ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X