Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai ix35 - мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Hyundai ix35 - мнения

    Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
    Погледнете и Киа Спортидж. Едно и също са като механика и като екстри.
    Гледаме, но само на монитора, в пловдивско намерих само една и цента беше над 30к.

    Коментар


    • #17
      От: Hyundai ix35 - мнения

      Здравей колега.Желязна кола е хюндайчето.Разход на гориво като го кара жена ми с 120 й дава 6 извънградско.Аз като го карам с 200 ми дава 10-10,5 горе долу.Сменял съм само консумативи по колата ,също и маркучът които вкарва гориво в двигателя.Друго не съм пипал.Единствено задната броня пребоядисвах ама то аз си я взех с лека вдлъбнатина в бронята.Всичко е ок.Върви повече от прилично.Дърпам Mercedes s350 d 2010g на един приятел (на старт).Единственият недостатък му е че не е добре обезшумено вътре.За интериора :има си пластмаса ама не е нещо фрапиращо и дразнещо.4х4-то е сравнително добро.Не съм затънал никъде.На возене е твързичко но съм имал и infinity и бих казал че ix35 е по-добре.Ако имаш други въпроси пиши на лс

      Коментар


      • #18
        От: Hyundai ix35 - мнения

        Този със 114кс тук е само с 2х4, у ваше село може и да е различно. Разхода на гориво по каталог е с около 2л по-оптимистичен от реалноста, ако искаш да догониш каталога трябва съвсем да галиш педала. Технологията на модела е разработвана в Германия и включва подобрения в ходовата част, двигателят си е хюндайски, статистически са без особени забележки. Евентуално чуплив съединител и скоростна кутия. Някои имат течащи уплътнения по прозорци и багажник, може да огледаш за следи. Има и дребни задявки като сензорите за паркиране, блутут, ключалките на вратите.

        Коментар


        • #19
          От: Hyundai ix35 - мнения

          Оказа се не лесна задача да намеря приличен за бюджета около 20к лв. При тукашните джамбази има, но ми изглеждат вехти и поучукани. Пък и като ги гледам навсякъде продаващите са едни и същи образи с едни и същи лафове и чесно казано никакво доверие им нямам, а не ми се ще да инвестирам 20к в нещо което в последствие ще ми носи само ядове. Така че търсенето продължава. Много благодаря на всички включили се по темата.

          Коментар


          • #20
            От: Hyundai ix35 - мнения

            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
            Имайте впредвид,че Хюндай не споделят информация между дилърите.Няма как да се провери дадена кола в дилър в България,освен ако не е купуван от него.Само и единствено в дилъра в който е закупена евентуално може да се пази нещо.

            Не се подвеждайте на номерата на джамбазите. Успех.
            A това изобщо не е вярно. Хюндай имат единна система за целия свят. Всяка една кола купена и подържана в гаранционния сервиз където и да е по света има исторя.
            no signature no problems

            Коментар


            • #21
              От: Hyundai ix35 - мнения

              Дали?
              Въпрос:
              Здравейте,Бих желал да направя запитване,дали е възможно да се направи справка за СУВ от марката Хюндай.
              Автомобилът е IX35, 1.7 CRDI,внесен от Италия.
              Рама номер :
              U5YZU81UABL098032.

              Отговор:
              Здравейте,
              нямаме възможност за проверка на автомобили закупени от дилърства различни от ИНД Комерс ЕООД.
              Поздрави,

              Това по официален мейл към тях.След телефонен разговор, си признаха истината.С Тойота е същото.От Тм Ауто не мога да видят какво е ставало с Тойота купувана от Пазарджик.

              п.с Не и повярвах на ИНД, намерих познат в сервизната и част в централен офис,който има достъп до цялата и информация,да направи и той справка.Същата работа.
              п.с.2 Джамбазите го знаят това много добре! И го използват по всякакъв удобен начин!

              Последно редактирано от FiveFinger; 27-07-17, 13:18.

              Коментар


              • #22
                От: Hyundai ix35 - мнения

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                Дали?
                Въпрос:
                Здравейте,Бих желал да направя запитване,дали е възможно да се направи справка за СУВ от марката Хюндай.
                Автомобилът е IX35, 1.7 CRDI,внесен от Италия.
                Рама номер :
                U5YZU81UABL098032.

                Отговор:
                Здравейте,
                нямаме възможност за проверка на автомобили закупени от дилърства различни от ИНД Комерс ЕООД.
                Поздрави,

                Това по официален мейл към тях.След телефонен разговор, си признаха истината.С Тойота е същото.От Тм Ауто не мога да видят какво е ставало с Тойота купувана от Пазарджик.

                п.с Не и повярвах на ИНД, намерих познат в сервизната и част в централен офис,който има достъп до цялата и информация,да направи и той справка.Същата работа.
                п.с.2 Джамбазите го знаят това много добре! И го използват по всякакъв удобен начин!

                Явно за всеки е различно. На мен пред очите ми проверяваха над 5 автомобила на място в Младост 4. Може бо по мейла не става номера....
                no signature no problems

                Коментар


                • #23
                  От: Hyundai ix35 - мнения

                  Както написах,пробвах и по другият начин.Same crap.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Hyundai ix35 - мнения

                    Така е, не става. Правят справки само на приятелска основа и то не е сигурно.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Hyundai ix35 - мнения

                      Пробвах и на приятелска основа.Същата работа.Не е ли закупена от тях,нищо не могат да видят.Не знам какво са показвали на Fanatic ....

                      Коментар


                      • #26
                        От: Hyundai ix35 - мнения

                        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                        Пробвах и на приятелска основа.Същата работа.Не е ли закупена от тях,нищо не могат да видят.Не знам какво са показвали на Fanatic ....
                        Вижда се всичко, явно обаче не е прието да се предлага подобна услуга....
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #27
                          От: Hyundai ix35 - мнения

                          На Тойота и гледах програмата.Програмата и много прилича на добре направена екселска таблица.Всеки може да влиза и да пише/променя какво си иска.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Hyundai ix35 - мнения

                            Първоначално публикуван от R.Daskalov Преглед на мнение
                            Здравейте!
                            дойде време отново да избираме някаква семейна кола. Бюджета е около 20к лв, като може и малко отгоре. Ходехме да разглеждаме по автокъщите различни сув-чета и като че ли най-много ни хареса hyundai ix35.
                            Като цяло ще разозва семейството предимно градско, с чести или не толкова чести разходки из страната, нищо екстремно, най-много някой черен път от време на време. Повечето екземпляри в пловдивско са около 20к лв, наглед изглеждат прилични, дизели са всичките, като имаше общо взето 115 и 136 коня, като аз съм за втория. Знам че има и към 180 коня, но такъв не намерихме по нашенските джамбазници.
                            Интересува ме някой ако има/кара такава да сподели надеждна ли е, дали се налагат чести ремонти, какви са ориентировъчно цените за поддръжка (за тази марка съм чувал невероятни приказки колко скъпа била поддръжката) Страда ли от някакви хронични проблеми за които да се оглеждам при покупка. Какъв разход дава, гледам че по каталог са доста икономични.
                            Лошото е че не намирам изобщо бг форума на хюндаи. Иначе нямам никакво инфо за тази марка - чувал съм от "много здрави" до "пълен боклук". За това ако има някой който има/кара същия модел, ще съм благодарен на инфо от първа ръка.
                            Благодаря предварително!
                            Карал съм такава кола под наем извън България, добра е! Беше с доста екстри и комфортна за дълъг път. Заслужава си колкото и конкурентните, и ако това търсиш и намериш нещо читаво...скачай!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Hyundai ix35 - мнения

                              разширих малко търсенето с киа спортидж и митсубиши аутлендър с фейса като ASX. Като че ли за митсубишито най-много позитивни мнения прочетох.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Hyundai ix35 - мнения

                                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                                Вижда се всичко, явно обаче не е прието да се предлага подобна услуга....
                                Когато казвам на приятелска основа, значи че представител от тук се свързва с представител в страната продавач и той му прави проверката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X