Обява

Свий
Няма добавени обяви.

идиотска пластмаса на гранд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • идиотска пластмаса на гранд

    добър ден на всички,искам да се оплача на някой който може да ме разбере и да ми съчувства малко,става въпрос за говнолина от който са направени нашите брони,разбирам че времето си взима своето но чак пък толкова е прекалено,без да искам съвсем леко я натиснах отпред на една боричка и тя взе че цъфна,мамата ,вратата,бравата,всичко наред до 9 коляно,аз чесъм за трепане съм ноооооо,та въпроса е,със какво да кърпя,горещ въздух няма да стане,лепило ли,силикон ли,моля дайте насока ако може,благодаря ви,,,,,

  • #2
    От: идиотска пластмаса на гранд

    Е па що не питаш гугъла? На заваряване пластмаса Пловдив.
    Те един резултат.

    Къде в Пловдив мога да си оставя предната броня да я оправят малко
    След Ратола, посока Изгрев отдясно има едни, които доста добре работят, това за Пловдив.
    Да, след тях е Ратола, после двора с многото сервизи, където е и Ауди сервиза. Представлява една тенекиена барака, където работят 3-4 души и има доста брони пред нея.

    Коментар


    • #3
      От: идиотска пластмаса на гранд

      Или направо втора употреба, малко усилия и е ок. В повечето случаи цената и ще е на цената на поправката. Боя така и така ще плащаш.
      WG Limited 2.7 CRD 02
      WG Overland 2.7 CRD 04/05

      Коментар


      • #4
        От: идиотска пластмаса на гранд

        пичови,благодаря за отзива,но тя не е за нова или поне не е за смяна,малко е нацепена,но интересното е че се лющи на люспи,а сега де,за пръв път виждам такова нещо,карах 15 години мондео да не ви казвам за какви брони става въпрос,ужас,праснеш и един чембер и тя се чупи,но се чупи,а тази я натиснах наистина леко а тя се лющи,точно като слюда,много интересно и естествено много изнервящо за мен,ама нали съм си карък,

        Коментар


        • #5
          От: идиотска пластмаса на гранд

          Това е от лоша подготовка, след поредното боядисване. Боята не държи върху пластмасата (липсва пластификатор) и проблема е налице.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X