Резултати 1 до 10 от 10

Тема: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

Моля да пишат хора който имат такъв автомобил или са запознати от близо с нещата.
    Решил съм да си закупя този автомобил и интересуват плюсовете и минусите за него.
    4.8С 385 к.с. 200 000 км. Газ няма. Цената е около 30 000 лв.
    Обслужването в порше бг или в друг сервиз мога да го направя (и ако е да, препоръчайте ми). Какви са цените за смяна на масло,филтри и т.н. Звънях в порше бг обаче от там никои не ми вдигна (само оператор които след това автоматично затваря.
    Благодаря предварително!

Публикации
    6
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

Цитат Мнение на NeronKH Преглед на публикациите
    Моля да пишат хора който имат такъв автомобил или са запознати от близо с нещата. Решил съм да си закупя този автомобил и интересуват плюсовете и минусите за него.4.8С 385 к.с. 200 000 км. Газ няма. Цената е около 30 000 лв.Обслужването в порше бг или в друг сервиз мога да го направя (и ако е да, препоръчайте ми). Какви са цените за смяна на масло,филтри и т.н. Звънях в порше бг обаче от там никои не ми вдигна (само оператор които след това автоматично затваря.Благодаря предварително!
    Здравей , сигурно е много късно вече , но имам доста богати знания за въпросния Кайен , ако все още си търсиш такъв бих споделил всичко каквото знам.Колата си заслужава.

Място
    Sofia
    Публикации
    1,254
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

Цитат Мнение на divaka23 Преглед на публикациите
    Здравей , сигурно е много късно вече , но имам доста богати знания за въпросния Кайен , ако все още си търсиш такъв бих споделил всичко каквото знам.Колата си заслужава.
    А защо не го споделиш направо и за други интересуващи се

WG 2.7 CRD

Публикации
    785
    Точки (при гласуване)
    8

Интересувам се от темата, особено от повече данни за уязвимостта на V8 атомосферните двигатели от генерация 2003 - 2011, за които са известни проблеми с Lokasil покритието на цилиндрите, водещо до непоправимите им износвания.

Ако някой има данни за:
    Честота на случаите.
    Ранни индикация, ако изобщо има такива
    Причини за проблемите
    Дали вече има ремонти, различни от смяна на двигател

Място
    София
    Публикации
    6,037
    Точки (при гласуване)
    18

За Форума не е късно, а за пусналият темата, не е ясно, но едва ли го интересува, щото е поредният регистрирал се, пуснал тема, видял, че никой не му отговаря веднага, и повече нито е влизал, нито ще влезе, освен ако не му се появи проблем с това което е взел.

Абонирам се, щото в бъдещите ми творчески планове има бензинов паркетник.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT

Място
    България за винаги
    Публикации
    632
    Точки (при гласуване)
    13

И аз бих прочел това онова за този автомобил .
    Така че , вече сме няколко човека проявили интерес и седим и очакваме включване както се казва
    При всяко желание си поставяй следните въпроси: какво ще стане, ако пожеланото от мен се осъществи и какво – ако не се осъществи
    Епикур

Място
    София
    Публикации
    5,344
    Точки (при гласуване)
    17

Цитат Мнение на Джоу (x3mrjoe) Преглед на публикациите
    ...Абонирам се, щото в бъдещите ми творчески планове има бензинов паркетник.
    Б@@и творческите планове!
    Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.

Място
    София
    Публикации
    6,037
    Точки (при гласуване)
    18

Цитат Мнение на коко келеша Преглед на публикациите
    Б@@и творческите планове!
    Що ?! Едно Кайенче със строшен мотор, от тия дето не се правят, тамън ше ми дойде.
    По принцип не ми се карат такива кисели работи, щото за публиката влизаш в друга категория, но ако изпадне изгодно бих го взел.
    Ако ще е джип, ще е само ако може да е, или стане, N1.
    Интересуват ме само оферти дето никой ги не ще. За всичко.

Публикации
    785
    Точки (при гласуване)
    8

Можеш ли срещу заплащане да оправиш такъв мотор? Ако да, колко би струвало?

Място
    София
    Публикации
    6,037
    Точки (при гласуване)
    18

Не.

Сходни теми

1. Люк Porsche cayenne
    От gaydarski във форум PORSCHE
    Отговори: 2
    Последно мнение: 08-09-14, 06:02
  2. Отговори: 102
    Последно мнение: 25-11-13, 21:23
  3. Porsche Cayenne - km
    От darks във форум PORSCHE
    Отговори: 2
    Последно мнение: 07-12-12, 19:56
  4. Дайте съвет за покупка, моля