Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

    Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
    Те ви едно професионално мнение...

    Хомеопатията ИМА своето място в една добра терапия. Обаче - ако е препоръчана от скептик.
    Жив участник съм в такова нещо.

    - Я прегледай тука какви лекарства пие напоследък мама
    (гледам, чета листовки)
    - Каква е тая глупост? (т.е. хомеопатия)
    - Д-р Разбирайков я изписа. Тя него много си го тачи.
    - Ааааа, да пие, да пие.

    Коментар


    • #47
      От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

      И правилно. ))

      Не бих желал да влизам в подробности, затова и не бях писал тук.

      Ако д-р Разбирайков не е луд фен на Левски или ЦСКА - единственото правилно отношение.

      Едно време лекарите са изписвали на рецепти едно незаслужено забравено лекарство ... panis alba pilulae...
      Последно редактирано от deyan_h; 11-12-17, 18:30.
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • #48
        От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        - Ааааа, да пие, да пие.
        А аз сам си затворих тази терапевтична опция... Да се хххххх у глупака.
        Що'т мноо умен и ерудиран. На ми сега.

        епсилони, ръзбираш ли ще обяснявам... доверителни интервали на грешки.... дасъ....
        Последно редактирано от deyan_h; 11-12-17, 18:38.
        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

        Коментар


        • #49
          От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

          Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
          ...
          Идея си нямате как съжалявам, че преди да се роди дъщеря ми при разговор по темата съм показвал на жената метаанализ на данните от няколкото въобще двойно слепи проучвания по темата...
          Мче и ний сме хора. Много ли са тайни тия проучвания?

          Коментар


          • #50
            От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

            А дали "Боуен" е разновидност на хомеопатията? Който е запознат, знае, че това е само есенция на лечебните масажи или мануална терапия - леки пощипвания и побутвания тук-там със значителен краен резултат. Дотолкова, че официално влизал в клиничните пътеки на здравните каси в някои евро държави. Някой с опит като пациент?

            Коментар


            • #51
              От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

              Да запитам знаещите: Миналата година ме заболя дясното коляно. Ортопеда каза: ЯМР. Резултат: Излив на течност в ставата. Ортопеда заключи:нужна е операция за почистване на капсулата на колянната става. Отидох при друг ортопед, показах му резултатите от ЯМР и той заключи: да не се натоварва, да се спре активното движение и да не се натоварва ставата.
              Междувременно дясното коляно спря да ме боли, ноо ме заболя лявото. Боли ме като изкачвам стълби, не се подува, боли ме вътре в ставата не постоянно, а само при натоварване /изкачване/.
              Моля да ми предпишете адекватна терапия за лечение на моето болестно състояние.

              Ампутация не ме устройва, досещате се...

              По настоящем пия с лечебна цел разтвори на етилов алкохол във вода с концентрации м/у 5 и 45%.

              П.П. Концентрация на C2H5OH под 5% в H2O съм изпробвал, но няма осезаем лечебен ефект.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #52
                От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                Мче и ний сме хора. Много ли са тайни тия проучвания?
                Хич не са, разбира се.. Широкоизвестни в тесен професионален кръг. С много точно професионално приложение.

                От друга страна, широкото промотиране на тясноспециализирана информация от този род в публичен форум смятам за доказано вредна.

                Та така. Хомеопатията е полезен терапевтичен инструмент. Не е излишно да се ползва в една добра терапия.

                При все, че си умрем някой да ми обяснява за енергийната памет на лактозата ))
                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                Коментар


                • #53
                  От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                  Жокер, за незапознатите:

                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=184729

                  Повечето неща вече ги има написани

                  И крайният резултат изглежда предизвестен...
                  "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                  Коментар


                  • #54
                    От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                    Ето интересен разговор на лекари:

                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • #55
                      От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                      Има и друг
                      http://www.bitelevision.com/ucheni-a...ealna-zaplaha/
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #56
                        От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                        А, има много - ето едно интересно и за работещите с отрови:

                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • #57
                          От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                          Силно подозирам, че гледайки тези филмчета възприемаме съвсем различни работи )))

                          Нищо ненормално няма там ))
                          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                            Намерих филма за Люк Монтание и изследванията за водата https://www.youtube.com/watch?v=R8VyUsVOic0
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • #59
                              От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                              Хомеопатията и лечението с билки са две различни неща.
                              Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                              Те ви едно професионално мнение...Хомеопатията ИМА своето място в една добра терапия. Обаче - ако е препоръчана от скептик. ...
                              Ами аз съм повече от скептик, и "до като не видим - не вЕрвам".Последните няколко години ми се налага да се ремонтирам, и понеже дори и да намеря живи хора за получа емпирични резултати от експеримента с алтернативите на холистичното лечение, пак не мога да съм сигурен в тях, реших направо да тествам всичко на мен, та и инфото за резултатите няма да е следствие на преразказ.Мога да разказвам много, ама нЕма как да стане в два поста.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #60
                                От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                ..., реших направо да тествам всичко на мен, та и инфото за резултатите няма да е следствие на преразказ.Мога да разказвам много...
                                Хората събират екипи за статистическа обработка на резултатите и пишат доста обемни монографии, а и след това и полиграфии въз основа на метаанализ на всякаквите изписани монографии. Няма лошо. Може да споделиш обработените резултати от отворено и съвсем никъде не заслепено проучване върху болежките на ... 1 партисипант. Какъв ти се получава доверителната достоверност?


                                Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                                Намерих филма за Люк Монтание и изследванията за водата
                                Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                                Аха. на първата минутка още: "although he has nothing else to proof...(и на третата) ...just the good old whiskey" ... човекът си е намерил хоби за след нобеловата пенсия )))
                                Последно редактирано от deyan_h; 08-05-18, 22:00.
                                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X