Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Личното ми мнение е, че може да се направят врати с достатъчна трудност без изобщо да се използва подход с колове и ленти.
    Нямам против подходите, но въвеждат допълнителни казуси, а и са алогични. Така се получава не врата, а нещо като коридор или тунел, като тежестта на наказанието за съборен кол е дори по-тежка от тежестта на коловете за врата. Защото при вратата ако събориш кол със задна гума-имаш все пак половината точки, а при подходите-ако събориш кол от подхода(независимо с какво)-директно се лишаваш от възможността за атака на това препятствие.
    Създава се усложнение, вместо да се върви към опростяване на правилата.
    Прав си, Коле. Това с подходите е тъпо. Нали идеята е пилота и навигатора да измислят стратегията откъде и как ще атакуват вратата!!! Нали освен "газ до ламарин"та" трябва да има и мисъл? Не разваляйте нещо, което работи!
    Георги Донев, 0889 437 687
    Nissan Patrol Y60

    Коментар


    • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

      Няма да го разваляме, просто няма да го има вече състезанието.

      Коментар


      • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

        Отначало някои състезатели имаха претенции да няма водни препятствия,след това да няма кал,после камъните пречели и сега коридорите не били по правилника????Е може и асфалт да искат,а къде ще покажат техника и майсторлък,как ще се разбере коя машина е подготвена както трябва,май ще си караме пак по селски кушии!!!

        Коментар


        • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
          Валери много добре знаеш, че Иван Попов прави панаири още от първите състезания в Лазарово през 2008-2009г. По едно време се беше поукротил до степен да не кара, защото нямаше подкрепа от никой, но сега очевидно си е намерил нови съмишленици. Голяма част от промените в правилника, за да стигне до сегашния си вид са правени заради неговите номера. Нищо ново...
          Валери не е знаел що е офф през 2008 г.,а ти г-н Василев с каква лека кола беше там тогава. Аз имам грамота от кмета за "атрактивно" представяне и ме покани лично на Зверино да карам на Лазарово 2018 г. И понеже ме цитираш за неща в които нямам нищо общо, ще те помоля, като отговорен модератор да се обосновеш или да ми се извиниш и никога повече да не ме цитираш без основание !!!
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

            Ха ха виж ми регистрацията във форума 2009.Бил съм на всяко едно Лазарово И Зверино , това че не съм бил в ОРГА ТИМА не значи че не съм знаел кои кои е .

            Коментар


            • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

              Валерка, не им се оправдавай. Намя смисъл. Ти си готин пич и добър съдия.
              Имаше проблем дълго време, че във форума пишеш с главни букви. Ето вече не е така. Добър съдия си. Не трябва толкова усърдно да се оплакваш.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                Немоа са запра идва ми от вътре и не ми се спи.Базикам се разбира се но иначе скука требе си интрига .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X