Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
    В Прототип състезанието беше страхотно за което благодаря на всички организатори съдий и състезатели.
    Същото може да се каже и за модифициран ,макар ,че разликите никога не са били толкова малки.
    Силно се надявам спортменския дух да продължава и занапред !
    Благодарности на оргатима за положения труд !
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • #92
      От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

      Мислех да не пиша повече, но понеже ме спрягате за един от отговорните хора за спора, та да се оправдая, макар, че никак не обичам да го правя.
      Но пък и не си оставям магарето...

      Та-след въпросното каране и повреда на нивата всички около мен, почти без изключения бяха убедени, че нивата е престояла в зоната повече от 15 минути. Естествено-никой не беше засичал време, защото не се предполага, че може да има такова нещо.
      Явно времето което обикновено прекарва един екипаж в зоната-нещо като 3-5-7 минути е завладяло съзнанието ни, и тези над 14 минути са ни се сторили като 24. Но пак казвам(за трети път)-това беше мнението на почти всички които гледаха и коментираха зоната.
      И накрая(както винаги впрочем)-бай Колю непукиста пише и се драчи, а другите се спотайват като пръдня в гащи.

      Нейсе, аз съм свикнал все да съм виновен. И в къщи, и на работата, и на пътя, и тук, все съм дежурния виновен, та съм си изработил механизъм за непукизъм. Иначе досега да съм пукнал от рак.

      @ Агоп-снимки има бе, на предната страница са десетки.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #93
        От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

        От опит знам, че този, който нищо не върши - няма шанс да сгреши, а този, който работи - винаги е в състояние да допусне грешка! Пиша го това по повод нападките над съдиите /въпреки че забелязвам тенденция относно конкретна персона/ не само на Зверино, а защото това се случва май на доста състезания вече! Що не нападате и организаторите за това, че няколко месеца са се трудили да направят състезанието действителност?! Нападнете и Емил Чолаков заради горещото време, или дъжда и студа... Не е приятно, меко казано, за всички, които работят безплатно за нашите празници като състезатели, да бъдат нападани, обвинявани и оплюти! Всичко това е най- вече за забавление, челното място в някое състезание е бонус! Този бонус не ни се полага, а за него трябва да се бъхтим! Дерзайте и се забавлявайте!
        Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
        0887 301 726

        Коментар


        • #94
          От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

          Ицо, мога още сега да ти отговоря, но ще започне нова дискусия, а не искам да я разпалвам.
          Като се видим-напомни ми да ти кажа в жив разговор защо е всичката тази разправия.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #95
            От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Всеки амаааа всеки участник има право да подаде контестация ......
            Така е.
            Аз подадох срещу Валерка,че не познава правилника и обърка цялото състезание и познайте........уважиха ми я,явно наистина не го познава
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • #96
              От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

              Чета и се удивлявам какво толкова кара състезателите да се изнервят ? Съдийските грешки ? Или някакви големи награди и ползи от Шампионата ?
              Що не пробваме едно състезание без платени съдии, само състезателите да съдийстват да видим какъв ще е ефекта ? А това , че Шампионата върви бързо към края си е видно . Явно трябва да се намери причината , ако искаме да продължава да го има.
              Samurai Gemax

              Коментар


              • #97
                От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Ицо, мога още сега да ти отговоря, но ще започне нова дискусия, а не искам да я разпалвам.
                Като се видим-напомни ми да ти кажа в жив разговор защо е всичката тази разправия.
                Ок, Коле, ще! А и не е за спора! Просто искам да се забавляваме през уикендите, в които сме заедно, а не да се гризем до кокал! Аз не си падам по траяла, но това не ми пречи да се забавлявам на него/знаеш, че съм подпомагал с каквото мога, и като съдия , макар и отдавна вече, и съм идвал за удоволствие/. Човешко е да се греши, но също е човешко и да се прощава! И срещу мен са подавали контестации, не са ги уважавали, но не това е важното! На футболните мачове в Европа не линчуват съдиите, защото са сгрешили, но в Перу, или Чили беше, щяха да го пребият! С кого ще се сравняваме?! Хайде, пичове, моля ви се!
                А бе, вие що не си таковате жените и гаджетата по това време, или да си пиете пиенето като мен, ами пишете на компютрите си !?!

                P.S. Коле, нали ми беше приятел, къде ми изчезна от списъка и защо не те виждам като пишеш, по дяволите
                Последно редактирано от IcoIliev; 30-08-17, 22:15.
                Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                0887 301 726

                Коментар


                • #98
                  От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                  То,тук хвърчи повече кал и камъни, отколкото на самото състезание.
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • #99
                    От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                    В Прототип състезанието беше страхотно за което благодаря на всички организатори съдий и състезатели.
                    Павка при вас ги няма завистта и злобата, затова и нещата вървят по мед и масло както се казва. (Визирам случая с Данчо)
                    Последно редактирано от militsa; 30-08-17, 22:29.

                    Коментар


                    • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                      Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                      ...Що не пробваме едно състезание без платени съдии..
                      Ама, то и такива ли има? Явно траяла бая се е развил. Изтървал съм.
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                        Ей затова мисля да правим вече на Зверино пиянски сбирки без състезателен характер. Всички ще се веселят и няма да има за какво да се дракат, даже и джипове няма да има нужда да докарват.

                        Коментар


                        • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                          С тая атмосфера във Стандартен клас трудно ще намирате съдии и някои ден маи наистина ще си съдииствате състезатели .НЕ са ви виновни съдиите просто няколко състезателя тотално провалят класа .

                          Коментар


                          • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            Ей затова мисля да правим вече на Зверино пиянски сбирки без състезателен характер. Всички ще се веселят и няма да има за какво да се дракат, даже и джипове няма да има нужда да докарват.
                            Стояне ако направиш награждаване,битката ще бъде доста ожесточена и доста голяма стълбичка ще трябва да подготвиш хаха

                            Коментар


                            • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                              Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                              просто няколко състезателя тотално провалят класа .
                              Валери много добре знаеш, че Иван Попов прави панаири още от първите състезания в Лазарово през 2008-2009г. По едно време се беше поукротил до степен да не кара, защото нямаше подкрепа от никой, но сега очевидно си е намерил нови съмишленици. Голяма част от промените в правилника, за да стигне до сегашния си вид са правени заради неговите номера. Нищо ново...
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                                Аз да се извиня,ако съм засегнал някого.Явно всички уастници в СТАНДАРТЕН са виновни с нещо.
                                Извинявайте всички.Сърдечно!
                                Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                                И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X