Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Възстановяване на травма на ключица.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Възстановяване на травма на ключица.

    Моля за съвет от знаещите?
    При падане от колело се получи изкълчване на ключица-отлепяне от външната страна.
    След преглед,рентген беше предписано лечение - обездвижване с ортеза тип осморка.
    Минаха 30 дена и преглед при ортопеда,беше свалена ортезата и доктора каза да се раздвижва със естественни движения.
    В момента сме на 42-рия ден от контузията и се притесняваме че няма пълно възстановяване.Има подобрения но слабо.
    Човека чувства несигурност в ставата,някой движения са доста ограничени.Може би е рано за такива очаквания, но все пак да чуем нещо повече по въпроса моля !Мога дори да покажа рентгенова снимка,но не в момента.
    П.П.Пациента е много физически здрав,спортист и е на 41 години.

  • #2
    От: Възстановяване на травма на ключица.

    ВМА София,доцент Русимов!Много добър специалист по рециклиране и реконструкции в тази област!Сигурно ще иска скенер!Бях на преглед при него преди 45 дена за скъсан мускул,да чукна на дърво всичко е добре!Специалист ,това е!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #3
      От: Възстановяване на травма на ключица.

      Ако сте били при местните доктори, бързо някъде за консултация. В Плевен има цяла ортопедична клиника. Тука съм им сърбал попарата, и аз, и познати, говоря за ортопеди.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X