Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикап за работа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Пикап за работа

    Хайлукса вече е факт. Остава да го тествам с какво тегло ще му е комфортно.
    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
    Mercedes w212 E350 4matic
    Ducati Monster 600
    O888795575

    Коментар


    • #77
      От: Пикап за работа

      Кой мотор е 102 или 120 к.с.
      8)

      Коментар


      • #78
        От: Пикап за работа

        120
        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
        Mercedes w212 E350 4matic
        Ducati Monster 600
        O888795575

        Коментар


        • #79
          От: Пикап за работа

          Много добра машинка. Със здраве да я ползваш и вярно да ти служи! Полезният й товар е 960 кг.

          Коментар


          • #80
            От: Пикап за работа

            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
            Не изгнило шаси се къса ,така ли да го разбирам ?
            Е тука можеш да видиш: http://fishki.net/auto/2214508-pikap...a-popolam.html

            На снимките се вижда проблемното място.Аз бих го усилил с некое друго железо,е така за да съм спокоен.

            Коментар


            • #81
              От: Пикап за работа

              Вчера го разходих на спининг по струма... по пътьом за обекта, но не успях да тествам товароносимостта с улов

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2232.JPG
Прегледи:1
Размер:1.14 МБ
ID:5766896
              Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
              Mercedes w212 E350 4matic
              Ducati Monster 600
              O888795575

              Коментар


              • #82
                От: Пикап за работа

                Честито, добре че нямаш стъкло отзад , че много скъпо - 1000 лв .
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • #83
                  От: Пикап за работа

                  Здравейте,

                  Темата е за пикапи, но конкретно ме интересува какво Ви е мнението за 2.5D4D на Hilux 7-мо поколение, като години гледам 2006-2012г. Освен мощността има ли някаква разлика в годините: проблем с помпи, дюзи и т.н.
                  Някой пробвал ли е да повиши малко мощността на този мотор? - говорим да стане малко-по пъргав, а не бегачка
                  Последно редактирано от noname12; 29-09-17, 10:57.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Пикап за работа

                    Здравеи аз карам такав пикап 2008 година 120 кончета. При мен е вече почти три години на 154к километра. От как го имам СУВа остана само за женами но в последно време и тя не слиза от пикапа. Мога да кажа 4е до сега не съм имал никакви проблеми само нормална подръжка масла, филтри, накладки, гресиране. Недостатък е че няма 6-та скорост и на дълаг път се усеща. Това и е причината да я продавам не мн усърдно. Харесъл съм модела от 2016 с шест скорости но все още е мн нов.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Пикап за работа

                      7мо генерация е до 2015 година, а иначе след първият фейс е 144 к.с. и с пипане на софтуера не върви лошо. Проблема с дюзите е по скоро при трилитровите.
                      8)

                      Коментар


                      • #86
                        От: Пикап за работа

                        Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                        Jimito, след като ти се уреди, сега е мой ред.
                        Силно съм се развълнувал покрай един хайлукс 2007 2.5d. От доверена фирма, 100%сервизна история.
                        Въпросът ми към знаещите е - колко е товатоносимостта на това чудо? Бидон от 1t ще му тежи ли на дупЕто или по -скоро да не го претоварвам с толкова?

                        Честито , дълго и безаварийно да те кара . Аз съм предоволен от моя избор, вече съм 20 хил км напред . Сложих му 32 инча гуми и си ги носи с лекота ,разход приличен и то доста спрямо тераното ми . 140,150 км на 6 с 2500 оборота ,направо красота . А за блокажа на задния мост ... ами работи си само трябва да съм на бавни , ама няма кой да чете . Между другото блокажа на задния мост било много хубаво нещо
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Пикап за работа

                          Ето една снимка на фактите

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171017_174346.jpg
Прегледи:1
Размер:199.1 КБ
ID:5773097
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Пикап за работа

                            Страхотни данни.. аз не мога да се похваля със същото. максимална скорост ~170 км/ч. При 2500оборота - 100км/ч. Разхода.. върти се около 10л/100км. Усещане на камионче при шофиране с много опасна задница на мокро ..
                            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                            Mercedes w212 E350 4matic
                            Ducati Monster 600
                            O888795575

                            Коментар


                            • #89
                              От: Пикап за работа

                              Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                              Страхотни данни.. аз не мога да се похваля със същото. максимална скорост ~170 км/ч. При 2500оборота - 100км/ч. Разхода.. върти се около 10л/100км. Усещане на камионче при шофиране с много опасна задница на мокро ..
                              Когато е празен е много стабилен и на асфалт и на кал, но като му сложа товар ,и в кал имам чусвтвото ,че предния мост малко му отслабват функциите. Инък е много добре балансиран,лек двигател отпред и тежък кош отзад, държи се като лека кола в завоите . Задницата никога не тръгва първа, и не върти гуми като му изтърва съеденителя ами направо се изтрелва, не е като пикапите които съм карал до сега
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Пикап за работа

                                Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                                Ето една снимка на фактите

                                [ATTACH=CONFIG]938169[/ATTACH]
                                С какви гуми е на тази скорост?

                                Не ти оспорвам, напротив евала! Аз на две коли 140кс и 150кс TDI правя макс 200-205 - нагоре е игра на нерви!
                                Последно редактирано от noname12; 23-11-17, 17:39.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X