Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трипод какъв?Марки и модели от яките?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

    Идеално ма цената не искам да я знам,глава как му се монтира на това нямам идея,леко ще ми тежи пък аз съм целия мускул,това с Айпад на него ще ме направи звездЪта на пустинята и въобще мамата си така и ситуация.

    Това е колекционерско изделие,за тия пари кола купувам,от истинските.

    Бьди нежен,аз от 100 долара почвам с идеята да се вместя в 300 с адаптори,резервна глава с пистолетна дръжка за монокьла и вилица за стрелба,ти ме мяташ на магарето или пред него,ндей тьй
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

      http://www.armslist.com/posts/254691...ipod-for-mg-42
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

        Ха,уй на тати триподчето то,не праща тоя та ще ровя кой праща.

        Мерси

        И да знаеш Армлист са мошенници,пазарува се с едно 2-3 на ум,но пък как е сложил Пикатини е интересно и това не бях се сетил,става много лесно и интересно само да го напипам.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

          Айде пък после снимка ще чакам
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

            НЕ пращам снимки вече,знам ли дали съм законен или не........Партизан Сан Диего
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

              Освен да се преместиш във Върмонт
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

                А океан от къде,Калифорнийски?

                Няма мьрданИе от тука,бой до последна капка кръв
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

                  Така,мойта няма да стане както по-запознатите са запознати,с един такова само се такова,а таковането тук иска 2 такова,трипода де.

                  За дребните неща като фото,Айпад и най-вече монокьла който го ползвам от легнало положение си трябва малък и разчекнат трипод който да сваля до педя да речем,а големите геги това не го могат.

                  От краткото търсене излезе един под 70 кинта който си заслужава парите и на който главата ако му се смени с друга ставал за доста от моите идеи.

                  Та така - Слик Спринт Про 2,държи 2 килца или достатъчно за ситнежи който ще му качвам,стабилен и се разкеркенечва на 5 пръста от пода,добри отзиви,стара маркова макина с опции за туинг.



                  Дебелия лесен вече,като отпаднат половината неща които исках от него му е много по-лесно.



                  Безуспешен опит за клецане на Гявола ма бях длъжен да пробвам.


                  Мерси
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Така,мойта няма да стане както по-запознатите са запознати,с един такова само се такова,а таковането тук иска 2 такова,трипода де.

                    За дребните неща като фото,Айпад и най-вече монокьла който го ползвам от легнало положение си трябва малък и разчекнат трипод който да сваля до педя да речем,а големите геги това не го могат.

                    От краткото търсене излезе един под 70 кинта който си заслужава парите и на който главата ако му се смени с друга ставал за доста от моите идеи.

                    Та така - Слик Спринт Про 2,държи 2 килца или достатъчно за ситнежи който ще му качвам,стабилен и се разкеркенечва на 5 пръста от пода,добри отзиви,стара маркова макина с опции за туинг.



                    Дебелия лесен вече,като отпаднат половината неща които исках от него му е много по-лесно.



                    Безуспешен опит за клецане на Гявола ма бях длъжен да пробвам.


                    Мерси

                    Имал съм Slik и още ме е яд, че го продадох за да си взема професионален, дето щипката му за заключване се счупи на втората седмица...
                    Впечатленията ми от марката и статива са много добри... Обаче тия 5 пръста са малко съмнителни.
                    Не съм ползвал конкретния модел, но принципа е че минимума на статива е височината на първата сгъвка на краката (около 30 см). Да може да се поразчекнат, но от това ще падне примерно 5 см, защото има или ограничител, или централна колона която пречи...

                    http://www.youtube.com/watch?v=KOQz6uCBRyw

                    Коментар


                    • #25
                      От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?



                      За това говорим нали?Централната колона няма ли опция за махане?

                      Централната е на 2 парчета та ако се наложи и се обръща което значи,че мога да сложа и на см. от земята монокъл нищо,че ще е с краката нагоре.

                      https://youtu.be/KOQz6uCBRyw



                      69 долара съм дал,как ще се прецакам аз.........
                      Последно редактирано от BENZBOSS; 12-07-17, 16:03.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

                        А да този модел се разчеква...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

                          7 часа за монокъли четох баси,кой къде го влачи,какво снима,колко кила с какъв обектив на какъв вятър и каква почва.......стрелбарите това ползват като разчекващо се и качествено.........не се ли разчеква не е за мен.

                          Сега само трябва да,видя с каква гаранция идва и дали тия 2 кила могат да станат 10,а до тогава стария Вивитар да му мисли,само пари набутах за него / 3 кутии цигари ма се брои /
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

                            колци по $5 нямате ли?

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Sitting Tripod.jpg
Прегледи:1
Размер:103.1 КБ
ID:5759617

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1782327.jpg
Прегледи:1
Размер:169.2 КБ
ID:5759618
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #29
                              От: Трипод какъв?Марки и модели от яките?

                              Аз и колци от палатката имам,паракорд 750,ластици и шишове.......ма кой да ти го сглобява това в жегата.......вадиш от багажника,риташ да се отвори,забиваш го и айде бой.

                              То ако е за подпирачка и един сгъваема стълба мога да понеса,че лесно и бързо,а не да отварям катуна по 2 часа.

                              Ще го мисля,якия е лесен след като му отпаднаха тьнките задължения
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X