Обява

Свий
Няма добавени обяви.

10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

    Писах на организаторите лично съобщение с контакт на човек който ще може да се освободи по спешност и да поеме кетъринга от Понеделник.

    Коментар


    • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

      Малко ми е трудно да си представя събора без дискотеката и кетъринга. Ама, сигурно това е в такт с новото време, а аз съм останал с остарели разбирания. Щом и Чичо Митко е на хотел, има нещо сбъркано. Така поне няма да съжалявам, че няма да съм там.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
        Малко ми е трудно да си представя събора без дискотеката и кетъринга. Ама, сигурно това е в такт с новото време, а аз съм останал с остарели разбирания. Щом и Чичо Митко е на хотел, има нещо сбъркано. Така поне няма да съжалявам, че няма да съм там.
        Явно не си само ти .. и аз съм останал във времето когато се събирахме да се видим , да се забавляваме вечерта на дискотеката и кетъринга ( някои още помним нощните кушии на плажа с джиповете ), и да си покараме без да се правим на състезатели ... черешката на тортата беше плажната надпревара - интересно , атрактивно и най вече достъпно за всеки участник в събора ... Но нещата се промениха - все по трудно се взима разрешение за каране по плажа , в така наречените "състезания" един срещу друг се изправят стокови машини и тунинговани бегачки , после купи , награди , почетни стълбички и др , които логично отиват в една група от хора които са дошли точно за това ... Повечето от участниците в събора са дошли със нормалните си джипки на ход и на ход трябва да се приберат , трудно ще се навие някой да си бие джипа по "състезанията" на събора ... Единствената надпревара която е емблематична и трябва задължително да я има , е плажната надпревара . Събора беше и трябва да си остане място за забавления и разпускане , за състезания има друго време и място ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Явно не си само ти .. и аз съм останал във времето когато се събирахме да се видим , да се забавляваме вечерта на дискотеката и кетъринга ( някои още помним нощните кушии на плажа с джиповете ), и да си покараме без да се правим на състезатели ... черешката на тортата беше плажната надпревара - интересно , атрактивно и най вече достъпно за всеки участник в събора ... Но нещата се промениха - все по трудно се взима разрешение за каране по плажа , в така наречените "състезания" един срещу друг се изправят стокови машини и тунинговани бегачки , после купи , награди , почетни стълбички и др , които логично отиват в една група от хора които са дошли точно за това ... Повечето от участниците в събора са дошли със нормалните си джипки на ход и на ход трябва да се приберат , трудно ще се навие някой да си бие джипа по "състезанията" на събора ... Единствената надпревара която е емблематична и трябва задължително да я има , е плажната надпревара . Събора беше и трябва да си остане място за забавления и разпускане , за състезания има друго време и място ...
          Всичко зависи от вас.повечето идват на почивка.

          Коментар


          • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

            Според мен събора, за да си остане събор, а не състезание-трябва да се изчисти от състезателния елемент.
            Може да се направят някакви офроуд прояви, за да се отличим от събирачите на марки, и плетачките на макраме, но нищо с което да се предизвиква състезателната конкуренция.
            Нещо забавно, свързано с джипове, като например меренето на ходове.
            Или други подобни неща, но да се наблегне на приятелство и добро изкарване, а не на конкуренция в състезание.

            Събора по дефинция си е мероприятие за отпускане и забавление, а не за трупане на нерви, разправии, и т.н.
            Състезанията са в друг раздел на офроуда.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

              Нищо лошо няма в състезанието и нищо лошо няма ако някой реши че това не е неговия жанр просто да смуче кротко бира между палатките.

              Ама да се жалваш че състезанието станало популярни и дошли яките състезатели с яките машини и изгонили лежерниците от стълбичката е прекалено.

              Мерене на ходове, на кардани и на други неща е имало, има и ще има.

              Коментар


              • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

                Състезателния аспект популизира нашия спорт. Прост пример е жената на разходка не мога да я закарам но на състезание и е интересно и я водя да зяпа и снима.
                Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                Коментар


                • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Нищо лошо няма в състезанието и нищо лошо няма ако някой реши че това не е неговия жанр просто да смуче кротко бира между палатките.

                  Ама да се жалваш че състезанието станало популярни и дошли яките състезатели с яките машини и изгонили лежерниците от стълбичката е прекалено.

                  Мерене на ходове, на кардани и на други неща е имало, има и ще има.
                  Никой не се жалва , щом ги кефи да "биеш" стандартна Витара с тунингована бегачка нека си го правят , аз бирата мога да си я смуча и на друго място ... а ходовете на УАЗ са съизмерими с тези на яката бегачка ...

                  Първоначално публикуван от eternityz Преглед на мнение
                  Състезателния аспект популизира нашия спорт. Прост пример е жената на разходка не мога да я закарам но на състезание и е интересно и я водя да зяпа и снима.
                  Като гледам календара , виждам доста прояви със състезателен аспект , където може да се популяризира това хоби ...
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

                    Да има,но повечето хора не разбират за тях ,а тук на морето лятото се събират много зяпачи и нещата се популизират.
                    Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                    Коментар


                    • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

                      На Бакалов, май му е счупен джипа ! Аз утре ще сменям гуми на колесара и газ за Приморско.
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

                        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                        На Бакалов, май му е счупен джипа ! Аз утре ще сменям гуми на колесара и газ за Приморско.
                        И двата са здрави и готови за бой , не е в това въпроса ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

                          Утре потегля кервана от Ямбол.Състезания ще има,който му харесва ще кара, който не му харесва да си пие бирата където си иска!
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

                            Гледам вече има и кетъринг, до Таргата видях усилвател, та нещата се понаместват.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

                              Аз за съжаление отпадам.
                              Днес ни сюрпризираха, че в събота сме на работа, че и съм втора смяна.
                              Мамка им ненаядена, да похарчат тези пари които ще спечелят от съботния ни труд за поръчване на некролози. И за лекарства, и за свещи, и...

                              И не, изобщо не ми е съвестно, че кълна. Мога и още, ама няма смисъл...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: 10ти НАЦИОНАЛЕН ОФФ-РОУД СЪБОР ЮБИЛЕЙ !!!!

                                ...........
                                Последно редактирано от Danika; 05-09-17, 07:31. Причина: грешка в темата
                                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X