Резултати 1 до 4 от 4

Тема: Доставка от Англия

Публикации
    155
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране Доставка от Англия

Здравейте колеги, поради това че не намерих по-специализиран раздел, пускам темата тук, а ако модераторите преценят да я прехвърлят, където трябва.
    Та, ... можете ли да ме насочите към някой, човек или фирма, който да ми внесе от Англия определени части (втора употреба - разбира се) за Рав 4, 95г.
    Интересуват конкретно Торсен или ЛСД заден диференциал, както и една определена скоростна кутия от Селика 4Х4, може да се свали и от други тойоти) която после да се вгради в Рав 4?
    Аз на човека ще си му посочвам много точно от кои коли и какви части ми трябват, както и други "благинки", ама да не ги изброявам тук.
    Предварително благодаря.

Място
    София
    Публикации
    608
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране От: Доставка от Англия

Ако можеш да ги поръчаш онлайн ggbg.BG или gabco ще то свършат работа.

Публикации
    36
    Точки (при гласуване)
    9

Здрасти колега.Аз скоро си купих цял двигател оборудван от Северна Англия.Помолих продавача и той ми го прати директно без аз да се занимавам ,беше качен на палет.Цялата доставка до мен на крака беше 140 лири.Питах и аз така да правя да го пращам до някой БГ куриер в Лондон и оттам да дойде до мен но се оказа че евентуално ще спестя най много 20 лири- не си струваше разправията.В моя град ми го донесоха INTIME ,а до БГ с какво е дошъл нямам идея.

Място
    с. Бистрица, Софийско
    Публикации
    2,414
    Точки (при гласуване)
    18

Аз си поръчвам каквото трябва онлайн, плащам с карта или пейпал и давам адрес на доставка лондонския адрес на shopper-a. Те ми го доставят до БГ до седмица - две. Ползвам ги години вече и няма грешка.
    Georgi Milkov - Trajal: Краставици стъргани еваси, не искаме на наще маси !!!

Сходни теми

1. Кой куриер да ползувам за доставка от Англия
    От miro krosa във форум Общи приказки
    Отговори: 7
    Последно мнение: 03-12-13, 11:49
  2. Доставка от Англия?
    От badeff във форум Автомобили 4x4
    Отговори: 26
    Последно мнение: 29-03-13, 06:08
  3. Доставка от САЩ
    От axlastro във форум Взаимопомощ, работа, проекти, споделени пътувания, превоз на товари
    Отговори: 2
    Последно мнение: 22-12-12, 17:11
  4. Доставка от Англия
    От mir777 във форум Спам, чат дискусии, всичко което не е за останалите форуми!
    Отговори: 9
    Последно мнение: 11-01-10, 22:22
  5. Доставка на книга от Англия
    От господин никой във форум Общи приказки
    Отговори: 5
    Последно мнение: 12-11-08, 08:43

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •