Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С джип с изменение в конструкцията в чужбина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

    Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
    Имаме си тема и за алкохола и горивото, разни блокади когато им скимне на гърчолята и те такива.
    Ами прочети я де
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #17
      От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

      mohera, я пак да те питам - по работа или на почивка? Важно е и за Гърция, и за Турция. Но с особена сила за Гърция.

      Коментар


      • #18
        От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

        Не ви стигна една тема ,та и втора насрахте.
        Защо пишете нещо за което не сте сигурни.
        Или да си драскаме само.
        Да пишат тия дето знаят,за да разбереш нещо трябва да прочетеш една камара глупости.
        Спрете се,ако няма какво да правите,намерете си любовници.
        878511557

        Коментар


        • #19
          От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

          Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
          Както се подразбира от заглавието, джипът има изменение в конструкцията.
          В крайна сметка ще разберем ли какво е аджеба това изменение или разбра каквото те интересува?
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #20
            От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

            Прилагам две снимки, на които да се видят хоуммейд измененията, които са:

            - предна броня;
            - задна броня;
            - слайдери;
            - багажник на тавана;
            - простор за чорапи.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:241.6 КБ
ID:5758963 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:198.9 КБ
ID:5758964

            Но, до момента като цяло разбирам, че не е добре идея да тръгвам с джипа към Гърция. Иначе целта на пътуването е почивка.

            Коментар


            • #21
              От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

              Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
              ...
              Но, до момента като цяло разбирам, че не е добре идея да тръгвам с джипа към Гърция. Иначе целта на пътуването е почивка.
              Криво си разбрал. Товари и тръгвай.

              Коментар


              • #22
                От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Проблеми има не за теглич, а за стърчащ 20см пернишки парктроник (туп-троник). Не за ракия, а за 100л ракия за четвърти път тоя месец. И не за гориво, а за няколко туби гориво. И не за какво ли не, а за конкретни тарикатщини и зулуми.
                Разбира се, че е така! Мълвите за страховитите Византийци-шапконосци са тръгнали именно от "тарикати"
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар


                • #23
                  От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

                  Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                  Мълвите за страховитите Византийци-шапконосци са тръгнали именно от "тарикати"
                  Не баш.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #24
                    От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

                    Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                    Прилагам две снимки, на които да се видят хоуммейд измененията, които са:

                    - предна броня;
                    - задна броня;
                    - слайдери;
                    - багажник на тавана;
                    - простор за чорапи.

                    [ATTACH=CONFIG]920364[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]920365[/ATTACH]

                    Но, до момента като цяло разбирам, че не е добре идея да тръгвам с джипа към Гърция. Иначе целта на пътуването е почивка.
                    Не изглежда толкова страшно - съвсем лаишки съвет - ако свалиш само простора за чорапи вероятността да предизвикаш недобронамерено забелязване от някой орган ще намалее с един порядък.
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #25
                      От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

                      Аз да задам един въпрос - на всички ли експедиционни джипове обикалящи света е описано абсолютно всичко в талона или просто заобикалят Гърция?
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #26
                        От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

                        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                        Аз да задам един въпрос - на всички ли експедиционни джипове обикалящи света е описано абсолютно всичко в талона или просто заобикалят Гърция?
                        +1
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • #27
                          От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

                          Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                          Здравейте, колеги!

                          Обмислям пътуване до Гърция за една седмица с Паджерото. Както се подразбира от заглавието, джипът има изменение в конструкцията. Чувал съм, че в някои държави правят проблеми, а в други не. Ходил съм в Букурещ и там съм нямал проблеми. Чувал съм за Гърция, че правят проблеми.

                          Имате ли представа, дали ще се заядат за нещо?

                          Благодаря и поздрави!
                          С нещо подобно ама без просторите за чорапи и багажника ходих до Гречко през Април.
                          Че и теглич имам и не се маха.
                          За 3 дена по Северна Гърция ама без магистрали не съм имал грижи.

                          Според мен можеш да тръгнеш ама с много наум:
                          1. Да си стационарен за престоя а само отиването и връщането да пътуваш. На остров Тасос примерно или Някой от ръкавите на Халкидики да си стоиш може - да правиш всеки ден преходи по 200-300 км твърдо не.
                          2. Да си наклониш главичката ниско ама много ниско - без никакви нарушения.

                          Поздрави и успех
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #28
                            От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Аз да задам един въпрос - на всички ли експедиционни джипове обикалящи света е описано абсолютно всичко в талона или просто заобикалят Гърция?
                            Без да съм спец по обикалянето на света....
                            Може и в Сахара ако сгазиш камила да не ти търсят сертификат за бронята или що си с много по-различни гуми от заводските.
                            Но не съм сигурен дали ако размажеш някой на аутобан в Германия(респективно Гърция), може да разчиташ на същата незаинтересованост.
                            А по нормалния свят, държат на превенцията, та ако не изчакат да счупиш стомната, няма да е необичайно за тях.

                            И без да се засяга някой, но обикалящите света, гледат да не пропускат подробности които да им създадат големи проблеми, та нищо чудно да ползват предимно сертифициран тунинг и подходящо оборудване, в зависимост и къде възнамеряват да ходят.( Ясно е че там става въпрос за едни други пари).
                            И въпреки горното, дори и те могат да имат проблеми на определени места с местните правила.

                            В случая не знам защо въобще избора за това пътуване е Паджерото, автора си има и лек автомобил. Доколкото помня джипа няма и климатик. Висок разход, ниска скорост... А оффроад качества едва ли ще му трябват, та да върти стотици километри с Гудрича за кал от снимката. Единствено, че джипа евентуално събира повече багаж, но за целта по-добре ремарке на колата или от някъде бус назаем.
                            Последно редактирано от cecoa1; 04-07-17, 00:02.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • #29
                              От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

                              Аз с по-грозна задна броня (грундиран винкел 70х70) съм ходил много пъти и не са ме спирали, даже веднъж без книжка и веднъж без застраховка и преглед от заплес . Съответно с един нисан примера 92 набор са ме спирали 3-4 пъти от общо 7-8 с него, единия път с над 80 в населено място и ме пуснаха, а гръка пред мен глобиха, всичко в тази държава е много относително, а шуробаджанащината е като тук .
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • #30
                                От: С джип с изменение в конструкцията в чужбина

                                С такъв джип обикалях из Гърция две поредни години.Карах по пясъка на диви плажове и единствената тема на разговор с полицията беше "внимавай,за трактор ще ти искат 200 евро"... Диво къмпингуване направих за десет дни ето тук

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160829_083828.jpg
Прегледи:1
Размер:442.8 КБ
ID:5758967

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160830_081123_Richtone(HDR).jpg
Прегледи:1
Размер:535.8 КБ
ID:5758968

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160830_092314_Richtone(HDR).jpg
Прегледи:1
Размер:492.9 КБ
ID:5758969

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160830_194249_Richtone(HDR).jpg
Прегледи:1
Размер:362.5 КБ
ID:5758970

                                Три пъти идва полиция и само гледаше за огнища,за друго изобщо не стана въпрос.В смисъл - защо сте тук,колко ще останете...
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X